архів

Васильківський фаховий коледж Національного авіаційного університету

 

ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА 

ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ” .

З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ЖІНОЧОГО ДНЯ 8 БЕРЕЗНЯ.

                                                                                Шановні колеги та студентки!

      

 Весна, радість, щастя, кохання – усе це пов’язане з Жінкою – Берегинею роду. Від імені всього чоловічого колективу коледжу від себе особисто щиро вітаю вас із чудовим весняним святом – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

       У цей день, бажаю Вам міцного здоров’я, теплоти, любові та жіночого щастя! Нехай у цей день здійсняться всі Ваші бажання і мрії.

          Дорогі жінки! Ваш внесок у загальний доробок нашого коледжу – неоціненний. Ви працюєте з повною віддачею, прагнучи досягти найвищих результатів, і цих результатів неодмінно досягаєте. Авторитет і визнання ВСП “ВФК НАУ” постійно зростають, у цьому і Ваша величезна заслуга.

        Ми вдячні Вам за Вашу жіночість, за Вашу теплоту, за Вашу терпимість, за Вашу натхненність і за Ваше щире ставлення до роботи. Ми дякуємо Вам за те, що Ви створюєте в колективах атмосферу підтримки, взаємної поваги та гармонії – всього того, що конче потребує наше суспільство.

    Будьте щасливі, кохані, успішні, і нехай всі ваші мрії здійсняться!

           ЗІ СВЯТОМ ВАС, НАШІ ДОРОГІ КОЛЕГИ!

          З повагою і найкращими побажаннями, щиро ваш, 

                                                                                                   Начальник ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ” 

                                                                                                                                                              Олександр ПОСТНІКОВ

 

                                                     ОСВІТА В УМОВАХ ВІЙНИ: НАПРАЦЬОВУЄМО СПІЛЬНІ РІШЕННЯ. 

            29 ЛЮТОГО 2024 РОКУ під керівництвом начальника ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ” Олександра ПОСТНІКОВА, було проведено   планове засідання педагогічної ради навчальної установи.

           Керівник закладу зазначив, що всупереч найскладнішому часу в Україні, наш заклад здійснював освітній процес, педагоги працювали як очно так і дистанційно в умовах воєнного стану. У своєму виступі Олександр ПОСТНІКОВ наголосив, що ключовими пріоритетами сьогодення є впровадження сучасних технологій навчання та створення безпечних умов для здобуття фахової передвищої освіти її здобувачами, проведення ефективної профорієнтаційної роботи та підвищення якості проведення курсової підготовки абітурієнтів. Наприкінці, він подякував усім педагогам за злагоджену роботу у надскладний час та побажав і надалі міцно тримати освітній фронт. 

       На педагогічній раді було розглянуто та обговорено низку питань. Зокрема, заступник начальника коледжу з НВР Валентина САНЖАРОВЕЦЬ проінформувала присутніх щодо оновленого  переліку галузей знань.

        Педагогічна рада схвалила ряд Положень Відокремленого структурного підрозділу “Васильківський  фаховий коледж Національного авіаційного університету”, які презентував завідувач методичного кабінету Анатолій СОВГИРА. Спираючись на постанову Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 №800, Положення  про підвищення кваліфікації педагогічних працівників коледжу та клопотання співробітників на засіданні були визнані документи та результати навчання за програмами підвищення кваліфікації педагогічних працівників представлені методистом коледжу Аллою ВИХРИСТЮК.

              У подальшому учасники засідання обговорили поточні робочі питання.

Атмосфера роботи педагогічної ради була робочою. За результатами педради прийнято ряд важливих рішень, які будуть визначати головний вектор роботи та розвитку коледжу.

 

                                                                                                                                           Секретар педагогічної ради    Олена КОВАЛЕНКО

 

                                                                МИ СИЛЬНІ! МИ ВІЛЬНІ! МИ НЕЗЛАМНІ!

 

2 РОКИ НЕЗЛАМНОСТІ. 10 РОКІВ ЗБРОЙНОГО ПРОТИСТОЯННЯ РОСІЙСЬКІЙ АГРЕСІЇ. 400  РОКІВ НЕВПИННОЇ БОРОТЬБИ ЗА ВОЛЮ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ.

Сьогодні, у другу річницю від початку повномасштабного вторгнення російських загарбників до України,  разом з колективом коледжу вшановуємо світлу пам’ять про полеглих випускників ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ”, які віддали свої життя за незалежність і суверенітет України: Андрія КИБЕНКА, Руслана ЧЕРНЕНКА, Антона ІВАНЧЕНКА, Юрка ГЕРАСИМЧУКА, Сашка ІВАНОВА та Сашка ПРОКОПЕНКА.

            Це день скорботи, але і день гордості за 6 наших Героїв, за 6 наших соколів, які ціною свого життя не дали зламати себе і нашу державу.

             Сьогоднішній день є важливим для всіх українців як символ незламності й стійкості нашого народу, який вже два роки відбиває вторгнення російських окупантів, що за будь-яку ціну хочуть знищити нашу державу і нашу ідентичність. 

            Не дозволимо, ми будемо боротися за наше майбутнє, за нашу свободу, за нашу святу українську землю! 

Ми пам’ятаємо і шануємо Героїв, які віддали найцінніше – своє життя.  Вони назавжди залишаться у наших серцях і в історії Української державності. 

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! 

                                                    Начальник ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ” Олександр ПОСТНІКОВ

                                                        ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ РАДИ КОЛЕДЖУ.

  21 ЛЮТОГО у ВСП “ВФК НАУ” відбулось чергове засідання Методичної ради   навчальної установи. Відповідно порядку денного на ній було розглянуто та ухвалено: виклики та можливості закладу освіти у забезпеченні системи якості освіти в умовах війни, проекти окремих положень з організації освітнього процесу, чотири каталоги альбомних схем по дисципліні “Авіаційний транспорт”, внесені пропозиції щодо робочих навчальних планів та інші питання. 

З метою формування та реалізації державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності як складової забезпечення національної безпеки України були розглянуті вимоги Стратегії відповідно постанови КМУ від 15 грудня 2023 р. № 1322 “Про схвалення Стратегії утвердження української національної та громадянської ідентичності на період до 2030 року та затвердження операційного плану заходів з її реалізації у 2023-2025 роках”, які в унісон перегукувались із Міжнародним Днем рідної мови, який відзначали в нашій державі 21 лютого.

 

             Варто відзначити активну участь всіх учасників засідання, їх оптимістичний настрій та цілеспрямованість на навчання та активну роботу. Кожен учасник освітнього процесу розуміє свій внесок у підтримку освітнього фронту. Всі ми віримо в нашу перемогу та дякуємо ЗСУ за можливість жити, навчати і навчатися у вільній, соборній і процвітаючій Україні.

“ТРИМАЄМО ОСВІТНІЙ ФРОНТ! ВІРИМО В ЗСУ ТА ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!”

СЛАВА УКРАЇНІ!

 

                                                                                                                                                                                           Навчальний відділ коледжу.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ЗДОБУВАЧІ, СПІВРОБІТНИКИ ТА ВЕТЕРАНИ ВАСИЛЬКІВСЬКОГО НАЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ.

                                                                                                         ШАНОВНІ ВАСИЛЬКІВЦІ!

             Сьогодні наша Україна відзначає ДЕНЬ ЄДНАННЯ. Це державне свято було впроваджено Указом Президента України № 53/2022 “з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість…”

           Це знаменне свято для нашої держави, особливо актуальне воно є сьогодні в умовах війни. Українці об’єдналися, що є надзвичайно важливо. Наша держава єдина не тільки за своєю територією, а ця несправедлива війна показує, що ми єдині ментально, готові захищати свою землю. 

           ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ дуже добре демонструє це. Із перших днів всі викладачі, співробітники, студенти об’єдналися у волонтерській роботі. Зараз ми продовжуємо надавати допомогу нашим воїнам і наполегливо працюємо, виконуємо свої обов’язки. ДЕНЬ ЄДНАННЯ показує, що українці єдині й будуть такими завжди.

           У цей день щиро зичу вам міцного здоров’я, злагоди, миру, такої бажаної перемоги над ворогом. Нехай на нашій українській землі завжди панує Божа ласка, а також процвітають любов і порозуміння. 

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Начальник ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ”  Олександр ПОСТНІКОВ 

 

НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА – НАДІЙНЕ ПІДҐРУНТЯ ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ.

           НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА здобувачів фахової передвищої освіти є важливою ланкою в системі підготовки спеціалістів і невід’ємною частиною навчального процесу у ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ”.  

           Головне завдання навчальної практики – закріплення знань, одержаних у процесі навчання, засвоєння і вдосконалення практичних умінь та навичок в умовах майбутньої діяльності.        

 Так, у період З 15 СІЧНЯ ПО 8 ЛЮТОГО 2024 РОКУ під керівництвом заступника начальника коледжу з НВР Валентини САНЖАРОВЕЦЬ здобувачі             521 академічної групи спеціальності “СОЦІАЛЬНА РОБОТА” успішно презентували отримані знання та уміння при складанні практичних занять, а саме:

        – “Інженер БПЛА. Базовий курс”.

        -“Перша психологічна допомога”.

    -“Я і якісне та цілісне навчання. Соціально-емоційне навчання і психосоціальна підтримка”.

        -“Гості чи сусіди: як згуртувати громаду для соціальних змін”.

  -“Небайдужі: базові емоційні потреби та соціальна взаємодія”.

        – “Протидія торгівлі людьми в Україні. Вплив війни”.

   – “Як протидіяти сексуальному насильству, пов’язаному з війною, та надавати допомогу постраждалим: що має знати кожен та кожна”. При проходженні практики студенти поглибили свої знання з різних навчальних дисциплін та успішно виконали визначену програму, виявили високий рівень професійного самопізнання, саморозвитку і самореалізації як майбутніх соціальних працівників.

        Здобувачі отримали сертифікати та можливість використати їх при перезарахуванні, як неформальна освіта з дисциплін “Загальна психологія”, “Соціальна психологія”, “Вікова психологія”.

           Викладачі Циклової комісії “Соціальна робота” бажають нашим студентам подальшого професійного зростання.

                                                                                   Навчальний відділ коледжу.

ВСП “ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАУ”

тримає освітній стрій.

            Педагогічна рада невід’ємна складова системи управління закладу освіти. 30 СІЧНЯ 2024 РОКУ у Васильківському фаховому  коледжі НАУ відбулася педагогічна рада під керівництвом начальника фахового коледжу Олександра ПОСТНІКОВА.              

            Керівник навчального закладу наголосив на пріоритетних завданнях коледжу, а саме якісна та актуальна професійна освіта, інновації та розвиток, допомога Силам оборони України.             

            Педагогічною радою були розглянути та обговорені питання щодо формування та збереження контингенту студентів, результатів успішності здобувачів за перший семестр.  Розглянуто успішність окремих студентів, прийнято рішення щодо їх подальшого навчання.

            Особливу вдячність голова Педагогічної ради висловив за активну роботу колективу коледжу у напрямку підтримки Сил оборони України, адже кожен із нас повинен зараз бути надійний тилом і підтримкою для наших Захисників і Захисниць. Під час засідання обговорювалися питання співпраці з роботодавцями, проаналізовано стан укладення договорів, розгляду та прийняття положень, які визначають діяльність коледжу, результатів підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Крім того,  згідно листа СБ України, визначено складові та обговорено безпекові вимоги забезпечення освітнього процесу, внутрішньої системи забезпечення якості освіти в коледжі та механізми їх реалізації. Підтримку в питанні організації профорієнтаційної роботи висловив керівник навчального закладу Олександр ПОСТНІКОВ, який зазначив, що формування контингенту студентів є пріоритетним напрямом, ця робота має бути спрямована на допомогу вступникам у виборі профілю навчання та сфери майбутньої професійної діяльності. Під час засідання було заслухано інформацію: заступника начальника коледжу з виробничого навчання Володимира ГРИГОР`ЄВА, завідувача методичним кабінетом Анатолія СОВГИРИ, методиста навчального відділу Алли ВИХРИСТЮК, заслухано окремих кураторів академічних груп. За підсумками засідання прийняті відповідні рішення та окреслені вектори для подальшої роботи педагогічного колективу.

             Натхненні досягненнями, з оптимізмом рухаємося далі і впевнено тримаємо освітній фронт. 

ДЯКУЄМО СИЛАМ ОБОРОНИ УКРАЇНИ ЗА МОЖЛИВІСТЬ НАВЧАТИСЯ І ПРАЦЮВАТИ.

 

Секретар Педагогічної ради Олена КОВАЛЕНКО

ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ВСП “ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАУ”

З НАГОДИ 17 РІЧНИЦІ З ДНЯ СТВОРЕННЯ

Шановні студенти, викладачі,  співробітники, випускники та ветерани Васильківського навчального закладу!

  Прийміть  сердечні вітання з нагоди 17-річниці від дня заснування ВСП “ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАУ” та 84 річчя заснування Васильківського навчального закладу.

           Історія, славні традиції та досягнення коледжу свідчать про те, що навчальний заклад є одним із провідних у сфері підготовки фахівців для авіаційної галузі України, установ та організацій держави, органів державної влади та місцевого самоврядування, бізнесу, інших галузей промисловості.

    За 84 роки своєї діяльності наш навчальний заклад сформувався як навчальний заклад нової генерації активних, вільних, високопрофесійних і компетентних педагогів та мислячих студентів. Нам вдалося перетворити коледж на експериментальний майданчик для втілення інноваційних ідей у галузі освіти, техніки. Навчальний заклад готує не тільки кваліфікованих фахівців авіації, а й виробив своєрідну формулу виховання, яка передбачає плекання національно свідомої, інтелектуально потужної, духовно зрілої молоді, що гідно презентуватиме сучасний  духовний потенціал України.

  Мов пишний весняний сад, розквітнув наш коледж за останні десятиліття. Веселковим розмаєм переплелися в ньому таланти викладачів і студентів, високі досягнення на всіх рівнях: інтелектуальному, спортивному; в технічній творчості, художній самодіяльності.

            Наш заклад – це велике родинне коло, де кожна людина огорнена теплом і турботою, особливо студентська молодь.

        Це навчальний заклад, де батьківська опіка і синівська вдячність творять педагогіку співробітництва і вливаються в атмосферу єдності та наступності поколінь.

         Випускники коледжу, як свідчать постійні зустрічі, поряд із світлою ідилією отчого дому, своєї Альма-матер бережуть у серцях тепло студентського вогнища. Тому й приводять у наш храм науки своїх дітей та онуків, бо вірять у конкурентоспроможність навчального закладу, який іде в ногу з часом та дбає про міцність і престижність знань, потрібних на ринку праці.

           Хай на скрижалях історії рідної Васильківщини, в серці і свідомості минулих  та майбутніх поколінь живе “ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАУ” – навчальний заклад, що постійно оновлюється, зростає, розквітає. 

        Да сьогодні триває війна, коледж переживає непрості часи. Але ми не опускаємо руки, плідно працюємо, допомогаємо нашим Збройним силам та віримо в нашу ПЕРЕМОГУ!

                                                   ШАНОВНІ ДРУЗІ!

           У цей день, бажаю всім нам і надалі з високим творчим натхненням та наснагою примножувати здобутки ВСП “ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАУ” на благо і на славу України! І хай допоможе нам Господь!

            З повагою 

Начальник ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ”

                                                                                         Олександр ПОСТНІКОВ

 

Вітання начальника  ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ” з нагоди Дня Соборності України!

Шановні колеги, студенти, ветерани Васильківського навчального закладу!

Шановні містяни та громадяни України

         Прийміть щирі вітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня Соборності та Свободи України! Проголошення Акта злуки українських земель стало міцним підґрунтям для утвердження національної ідеї.

          Це рішення стало першим кроком до втілення багатовікової мрії українського народу про суверенність та незалежність – першим, проте не останнім. За ці базові, невід’ємні та загальнолюдські цінності ми змушені боротися знову.

         День Соборності України – день, який символізує єдність земель України. Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке підкреслює, що ми всі – це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити.

         Ідея соборності була й залишається базовою національною цінністю українців. А нині вона є передумовою успіху нашого спротиву зовнішній агресії.

            Сьогодні, перед обличчям ворога, ми об’єднані як ніколи. Об’єднані в зусиллях та починаннях, на фронті і в тилу. Об’єднані спільною радістю та єдиним болем.

           Тож нехай наша єдність, нескореність та цілеспрямованість українського духу стане тією рушійною силою, яка сприяє скорішому воз’єднанню у сильній, незалежній та вільній проєвропейській країні. Щоб у соборності душ ми і надалі прокладали свій шлях на загальнополітичній арені, розбудовуючи потужну правову державу, гідну нащадків.

                                Шановні земляки, колеги, друзі!

            Бажаю зберігати силу духу, бадьорість і оптимізм. Нехай в кожній родині панує мир і спокій, любов і взаєморозуміння! Не втрачаймо надії на мир і перемогу, працюймо далі задля нашого невідворотного світлого майбутнього.

            Сил, наснаги і невтомної віри у перемогу!

            Україна соборна. Разом до Перемоги!

            З повагою 

Начальник ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ”

                                                                       Олександр ПОСТНІКОВ

 

 

“ТІЛЬКИ ТОЙ ДОСЯГАЄ МЕТИ, ХТО ІДЕ. ТІЛЬКИ ТОЙ, ХТО ГОРИТЬ, НЕ ЗГОРАЄ”

  Це був непростий семестр. Сповнений раптових змін, викликів, невизначеності та втрат. Але попри все, освітній процес триває, а наші викладачі продовжують навчати студентів. І це справді дивовижно. 

Але ж чим він запам’ятався викладачам? Що було найскладнішим, а що навпаки приємно здивувало? Як студентам  вдалося адаптуватися до нових реалій?

             Війна,  повітряні тривоги,  двозмінне навчання (раніше в коледжі такого не було). Ці  речі повністю підпорядкували собі всі сфери нашого життя та змусили докорінно переглянути освітній процес. Дистанційне навчання. Так, всі звикли до дистанційки… Ковідної. До дистанційного навчання в умовах війни неможливо підготуватися, хоча й викладачі все ж отримали величезний досвід, який використовують просто зараз.

            Що робити, коли немає світла та зв’язку? Як отримати зворотний зв’язок під час блекауту? Як підтримати студентів, що далеко від рідного дому? Це і було найскладнішим. Коли ти нічого не можеш зробити, бо від тебе мало що залежить. Це просто забирало багато власних сил, ресурсу. Але, українці витривалі, стійкі, в т.ч. і наші студенти.

            НАСПРАВДІ НАДСКЛАДНИМИ ЗАВДАННЯМ БУЛО ЗІБРАТИСЯ ТА ПРОДОВЖУВАТИ СВОЮ РОБОТУ. І ПЕРЕСТАТИ БОЯТИСЯ. ЦЕ ДІЙСНО БУЛО НЕПРОСТО, АЛЕ ВИКЛАДАЧІ КОЛЕДЖУ ВПОРАЛИСЯ.

            ПОЗИТИВНИМ МОМЕНТОМ I СЕМЕСТРУ 2023 РОКУ Є ТЕ, ЩО  ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС, ВІДБУВАЄТЬСЯ, УСУПЕРЕЧ УСЬОМУ! І ЦЕ ВЖЕ ВЕЛИЧЕЗНА ПІДТРИМКА ДЛЯ БАГАТЬОХ.

             Саме освітній процес допоміг і викладачам та студентам  пережити та переживати найскладніші моменти.

            Попри все, студенти хочуть вчитися. І це неймовірно надихає педагогів, дарує сили та енергію для нових досягнень.  

 

           В кінці кожного семестру студентів охоплюють суперечливі почуття, адже “день X” наближається, а знання ніби “витікають” з голови і розчиняються в повітрі. Саме в цей час в студентському середовищі активізуються анекдоти, “страшилки” і різні містичні історії. Однак саме сесія формує у молодих людей ті риси характеру, які в майбутньому стануть в нагоді. Які саме?

ІНІЦІАТИВНІСТЬ. Виклад інформації не означає гарної відповіді, а ось вміння проявити ініціативу і грамотно обгрунтувати відомий мінімум, допоможе викреслити вас із списку тих, хто не здав залік

КРЕАТИВНІСТЬ. Уміння знайти нестандартне рішення задачі або докладний і обгрунтований виклад своєї точки зору під час відповіді на питання допоможе вам не тільки отримати відмінну оцінку, але і зробити в майбутньому хорошу кар’єру.

 

ВПЕВНЕНІСТЬ. Успішне складання всіх предметів формує почуття впевненості в своїх силах і здібностях. Навіть якщо недосвідчений першокурсник розслабився і не здав сесію з першого разу, не варто цього повторювати, адже комплекс невдахи формується дуже швидко і може залишитися на все життя.

ЗІБРАНІСТЬ. У той час, коли у студентів коледжу сесія, всі спеціальності – комп’ютерники, менеджера, авіатори, соц.працівники максимально зосереджуються на навчанні та кидають всі сили на підготовку. Уміння мобілізуватися і в найкоротший час видати ефективний результат – одна з найкращих рис людського характеру, і формується вона саме під час підготовки до заліків та іспитів.

             На жаль, не обійшлось і без окремих заборгованостей, але в основному це студенти, які під час основної сесії хворіли або з певних поважних причин були відсутні. Відповідно до графіка ліквідації академічної заборгованості вони будуть мати можливість здати екзамени і завершити осінній семестр.

            За підсумками семестру треба добрі слова сказати і нашим викладачам. Незважаючи на всі складності, викладачі всіх циклових комісій, а саме: Алла ГОНЧАРУК, Наталія ГАЛИЧ, Олександр ДОЦЕНКО, Оксана ЦИЦЮРА, Ірина ВОЛОХОВИЧ, Володимир ЛОЙЧЕНКО, Валентин МАКОВІЙЧУК, Олександр ТЕРЕЩЕНКО, Марія БИЧКОВА, Алла ВИХРИСТЮК та багато інших приклали максимум зусиль, для успішного завершення І семестру навчального року.

            ВСП “ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАУ” вітає своїх студентів з успішно зданою осінньою сесією, і бажає їм успіхів у подальшому навчанні! Нагадуємо, що студентське життя означає, перш за все, навчання, і сприймайте сесію в коледжі як позитивне явище, адже саме в бойових умовах ви зможете по-справжньому чогось навчитися!

                                                                                 Навчальний відділ коледжу.

В КОЛЕДЖІ ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ.

           19 ГРУДНЯ у ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ” під керівництвом начальника коледжу Олександра ПОСТНІКОВА відбулося останнє у 2023 році засідання педагогічної ради, на якому було розглянуто актуальні питання щодо освітньої діяльності колективу коледжу.

           Відповідно до порядку денного секретар педагогічної ради Олена КОВАЛЕНКО проінформувала про стан виконання рішень попередніх педагогічних рад.

           Завідувачі відділень Ірина ВОЛОХОВИЧ і Алла ГОНЧАРУК доповіли про результати зимової сесії за перший семестр 2023-2024 начального року та результати моніторингу якості ведення навчальної документації, запропонувавши заходи по удосконаленню організаційної роботи, виконання яких сприятиме покращенню якості освітнього процесу. 

           На засіданні педагогічної ради було розглянуто:

           окремих студентів академічних груп за незадовільний стан здачі підсумкової сесії за осінньо-зимовий період навчання;

клопотання від викладачів про визнання результатів підвищення кваліфікації в грудні 2023 року, які надала методист коледжу Алла ВИХРИСТЮК;

           проекти положень, які регламентують діяльність начальної установи, які презентував завідувач методичного кабінету Анатолій СОВГИРА.

          Підсумовуючи засідання педагогічної ради, начальник коледжу Олександр ПОСТНІКОВ акцентував увагу на якісному плануванні та перездачі незадовільних оцінок студентами коледжу у визначений термін та організації профорієнтаційної роботи, на необхідності активізувати роботу викладачів щодо проведення роз’яснювальної роботи з учнями гімназій та ліцеїв нашої та сусідніх громад з метою збільшення кількості вступників до Васильківського фахового коледжу НАУ.

          Атмосфера роботи педагогічної ради була робочою. Заслухавши та обговоривши питання порядку денного, педагогічна рада підбила підсумки першого семестру 2023-2024 навчального року та прийняла відповідні рішення, які будуть визначати головний вектор роботи та розвитку коледжу.

                    

               секретар педагогічної ради Олена КОВАЛЕНКО 

“ВІД СЕСІЇ ДО СЕСІЇ ЖИВУТЬ СТУДЕНТИ ВЕСЕЛО”…

             “Від сесії до сесії живуть студенти весело”. Саму сесію студенти не люблять, а ось її закінчення для них – це справжнє свято, з ним навіть День народження поза конкуренцією! Коли в заліковці стоять оцінки з усіх предметів, студенти починають “нове життя” з амбітними планами.

           Студенти трошки дивні люди: розуміння, що треба було вчасно все вчити і здавати, приходить до них лише напередодні сесії. А ось тим, хто постійно гризе граніт науки, сесії даються легко, перед іспитом їм достатньо повторити пройдений матеріал. Тільки ось який студент щасливіший: той, хто навчається лише під час сесії чи той, хто навчається весь рік, а на сесії не напружується? Це, напевно, риторичне питання, проте все має бути в міру. Студент повинен знаходити час і на навчання та на відпочинок!

            ГОЛОВА ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ “ІНЖЕНЕРІЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ” Ліана РОМАНОВСЬКА приймала залік у студентів 3-го курсу 631 АКАДЕМІЧНІЙ ГРУПІ як в онлайн так і в офлайн форматі. Було і хвилювання і розгубленість і, одночасно, радість від “забутих” емоцій. Не дивлячись на тривоги у ночі, недосип від навчання, “забутість” процесу складання заліків та іспитів в очному форматі, всі іспити починаються вчасно і проходять успішно.

          Після написання заліку, були проведені співбесіди і виставлено остаточну оцінку у залікові книжки. І студенти і викладач залишилися задоволеними. Наприкінці заліку, викладач привітала студентів 3 курсу з успішною здачею та побажала подальших успіхів!

           Молодь завжди була і залишається рушійною силою на шляху до розвитку Коледжу, тож бажаємо усім нашим студентам якнайкраще скласти екзаменаційну сесію й опанувати омріяний фах. Пам’ятаймо, що освіченість наших громадян – надзвичайно ефективна зброя у боротьбі з російським окупантом і його пропагандою. 

           РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!

                                                                                                  Навчальний відділ

 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, СТУДЕНТСТВО, ВЕТЕРАНИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ – ВЕТЕРАНИ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ!

ШАНОВНІ ВАСИЛЬКІВЦІ ТА ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ

             Свій 32-й день народження українське військо зустрічає у протистоянні російській збройній агресії.    Героїзмом чоловіків і жінок у військових одностроях Збройні Сили України, як невід’ємна складова Сил оборони України, щодня доводять своє шляхетне покликання потужного захисника незалежності нашої держави.

              Символічно, що новітня історія України поєднала цю дату із ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦЯ – ПОКРОВИТЕЛЯ ВОЇНІВ.

       Хочу окремо відзначити працівників, студентів та випускників нашого коледжу, що стали на захист Вітчизни в умовах повномасштабної війни. Ви – наші захисники, опора держави, ми пишаємося вашою відвагою та сміливістю.                   

               Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, миру та злагоди!

                                                 

                                                                                                   ШАНОВНІ ДРУЗІ!

              Щиро вітаю Вас із цими святами!  Зичу воїнам Збройних Сил України, усім нам – якнайскорішої Перемоги над ворогом!

     СЛАВА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ!

     СЛАВА УКРАЇНІ!

     ГЕРОЯМ СЛАВА!

     РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

 

                                                                                                                                                                                                                             З повагою 

                                                                                        Начальник ВСП Васильківський фаховий коледж НАУ” Олександр ПОСТНІКОВ

 

 

ТРИМАЄМО ОСВІТНІЙ СТРІЙ ТА КРОКУЄМО РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

             Віра в перемогу у воєнний період надихає нас щодня бути активними, інноваційними, незламними духом та вірними традиціям васильківських авіаторів, попри будь-які труднощі та перепони зберігаємо оптимізм у кризових ситуаціях. Протягом останнього часу, наша активна життєва позиція, жага до перемоги, бажання відновлення рідного коледжу та освітнього процесу під керівництвом начальника коледжу Олександра ПОСТНІКОВА робить свою справу і на сьогодні маємо певні результати.

            Але ж і в цей час, наш головний навчальний заклад Національний авіаційний університет попри реформування не залишається на стороні і всіляко сприяє у всіх наших починаннях. Так, 01 ГРУДНЯ 2023 РОКУ група керівництва університету на чолі з в.о. ректора Володимиром ШУЛЬГОЮ у складі: помічника ректора Сергія КОНДРАТЮКА та начальника відділу з організації корпоративної культури Олександра ПОНОМАРЕНКА з метою вивчення, аналізу та оцінки стану справ працювала в нашому навчальному закладі, закладі який є постраждалим внаслідок бойових дій, нанесення ракетно-бомбових ударів для підготовки пропозицій щодо надання допомоги у відновленні освітнього процесу та повного функціонування навчального закладу. Володимир Петрович разом зі своїми помічниками у супроводі начальника коледжу Олександра ПОСТНІКОВА оглянули та відвідали навчальні аудиторії, робочі місця матеріально-технічної бази коледжу та цілому залишились задоволеними дійсним станом справ. Крім того, під час роботи були проговорені всі проблемні питання, окреслені шляхи їх вирішення.

                     Шановні друзі!

            На даний час маємо згуртованість, єднання і витримку великого колективу коледжу, його випускників і студентства та підтримку університету. Не припиняємо темпи роботи ні на мить. Тримаємо високу планку своєї діяльності та  посилюємо якість освітнього процесу.

 

                                                                                                                                    Керівництво ВСП Васильківський фаховий коледж НАУ

 

 

                                                                                     ЩОБ У СЕРЦІ ЖИЛА УКРАЇНА.

             30 ЛИСТОПАДА 2023 РОКУ викладачем Циклової комісії Соціальна робота Іриною ШАПОВАЛ зі здобувачами освіти 531 академічної групи коледжу було проведено чергове заняття з дисципліни Історія та культура України.

           Протягом заняття студенти занурювались у історію нашої держави. Історичні факти, архівні документи, свідчення очевидців – все це створило особливий настрій, дозволяючи кожному зрозуміти важливість пам’яті про минуле. Окремими студентами були підготовлені  цікаві презентації.

           Заняття показало, які важливі випробування випали на долю нашої держави, але українці довели і доводять свою любов до України, честь і мужність.

УКРАЇНОЮ ПОТРІБНО ПИШАТИСЯ, ЇЇ ПРОСТО НЕМОЖЛИВО НЕ ЛЮБИТИ! 

                                                                                                                                                                                                           Навчальний відділ

ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА
ВСП “ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ” З

ДНЕМ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

 

ШАНОВНІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ, ПРАЦІВНИКИ ПОВІТРЯНИХ СИЛ 

ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Шановні колеги, студенти та ветерани Васильківського навчального закладу!

Шановні містяне-васильківці, громадяни нашої держави!


              Щиро і сердечно вітаю Вас з Днем Повітряних Сил Збройних Сил України! Мужність, професіоналізм, відданість українському  народові, звитяжний поступ у перед – невід’ємні чесноти воїнів Повітряних Сил Збройних Сил України! ВИ – надійне прикриття нашої держави, визначених угруповань Збройних Сил України, які відбивають агресію російської держави-окупанта, всіх українців на землі, справжній нічний жах окупантів у небі, новітні легенди повітряних боїв та віртуози відбиття ворожих атак з повітря.


                                                                         ШАНОВНІ ДРУЗІ, ПОБРАТИМИ ТА ПОСЕСТРИ!


              В цей сонячний день, вітаючи Вас, щиро бажаю Вам, Вашим родинам скорішої нашої перемоги, мирного неба та міцного козацького здоров’я! Нехай доля буде до вас прихильна. Будьте щасливі та кохані!  Дякую Вам, за те, що оберігаєте нашу Україну і на землі, і в повітряному просторі!

 

             З повагою

Начальник ВСП “Васильківський фаховий коледж Національного авіаційного університету”

                                                                                                                                                                                           ОЛЕКСАНДР ПОСТНІКОВ 

ШАНОВНИЙ ОЛЕКСАНДРЕ ОЛЕКСІЙОВИЧУ!

ПРИЙМІТЬ ЩИРОСЕРДЕЧНІ ВІТАННЯ З НАГОДИ ВАШОГО 

ДНЯ НАРОДЖЕННЯ!

НАЙВИЩИЙ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ, ТАЛАНТ, БЕЗМЕЖНА ВІДДАНІСТЬ СПРАВІ, ПРАЦЬОВИТІСТЬ І НАПОЛЕГЛИВІСТЬ

у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у Вашій діяльності, здобути шану та повагу серед колег та студентства коледжу та університету. Своєю самовідданою працею Ви кожного дня створюєте позитивний імідж коледжу, а також робите вагомий внесок у розвиток фахової передвищої освіти в Україні та виховання молодого покоління фахівців авіаційної галузі. Ваша життєва мудрість, справедливість та відданість справі є запорукою успіху ВСП “ВФК НАУ”, попри усі виклики сьогодення.

  ШАНОВНИЙ КОМАНДИРЕ!

           НЕХАЙ ВАШ ШЛЯХ буде наповненим новими злетами й досягненнями, а людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро. Нехай Ваше серце зігрівається любов’ю та турботою близьких. Хай вдома панують мир та затишок, а на життєвому шляху зустрічаються добрі люди, які допомагатимуть реалізовувати плани та втілювати мрії!

             МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я ВАМ, благополуччя, миру, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги у відповідальній роботі, здійснення заповітних, мрій та сподівань! Успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків! 

НЕХАЙ ГОСПОДЬ БЕРЕЖЕ ВАС І ПОДАРУЄ МНОГІЇ І БЛАГІЇ ЛІТА!

          З найщирішими побажаннями

Адміністрація та колектив ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ”

Твое майбутнє починається тут

Відокремлений структурний підрозділ “Васильківський фаховий коледж НАУ” – це сучасний і престижний навчальний заклад, який навчає студентів як з технічних спеціальностей, так і з гуманітарнихУ коледжі НАУ є 7 різних спеціальностей. Працюють у нашому навчальному закладі тільки кваліфіковані педагоги, з величезним досвідом. Вступити до нашого коледжу можливо після дев’ятого класу або одинадцятого класу.

 

Відокремлений структурний підрозділ “Васильківський фаховий коледж НАУ” | ВСП ВФК НАУ – Офіційний сайт © 2023. Всі права захищено.