Новини

Педагогічна рада

ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ КОЛЕДЖУ.

             28 ЛИСТОПАДА 2023 РОКУ відбулося засідання Педагогічної ради коледжу. На початку розгляду питань порядку денного начальник коледжу Олександр ПОСТНІКОВ традиційно коротко зупинився на діяльності колективу протягом листопада місяця та окреслив плани і завдання на грудень. Наголосив, що триває і завершується осінній навчальний семестр, підводяться підсумки проміжної атестації, йде підготовка до екзаменаційної сесії, а також адміністрація закладу тримає на особистому контролі стан відвідуваності занять студентами як під час очного, так і дистанційного навчання.

             У подальшому, згідно порядку денного, практичний психолог Інна КОМАРНИЦЬКА поінформувала присутніх про результати та особливості формування соціально-психологічного клімату в академічних групах першого курсу. На педагогічну раду, відповідно до Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, було винесене окреме питання про визнання результатів підвищення кваліфікації викладачів коледжу згідно наданого списку про що поінформувала методист навчального відділу Алла ВИХРИСТЮК.

             З проектами положень, які регламентують діяльність навчального закладу виступив завідувач методичного кабінету Анатолій СОВГИРА.

             У різному також було обговорено низку важливих питань, що стосуються посилення профорієнтаційної роботи, діяльності підготовчих курсів тощо.

       Насамкінець начальник коледжу Олександр ПОСТНІКОВ подякував колективу за роботу та побажав міцного здоров’я, перемоги й миру.

 

 

                                                                                                                                                          Секретар Педагогічної ради  Олена Коваленко 

                                                                                     ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

             У відповідності до плану роботи ВСП “Васильківський фаховий коледж Національного авіаційного університету” під керівництвом начальника коледжу Олександра ПОСТНІКОВА 27 ЖОВТНЯ 2023 РОКУ відбулося засідання Педагогічної ради, яке розпочалося з традиційного вступного слова керівника. Цей рік є особливим та важким. В умовах правового режиму воєнного стану  всі зусилля колективу коледжу спрямовані саме на забезпечення якості освітніх послуг для студентів.

             Так, згідно з порядком денним було розглянуто низку важливих питань, що охоплюють як діяльність коледжу в поточному, так і окреслюють перспективи його розвитку в наступному навчальному році.

             Зокрема, про результати роботи приймальної комісії 2023 року звітувала Ірина ШАПОВАЛ, відповідальний секретар приймальної комісії та запропонувала нові форми і засоби профорієнтації для численнішого залучення майбутніх вступників.

              З інформацією про підсумки профорієнтаційної діяльності педагогічних працівників, напрямки підготовки до атестації у 2014 році та пропозиції щодо затвердження сертифікатів про підвищення кваліфікації виступила методист навчального відділу Алла ВИХРИСТЮК.

              Начальник методичного кабінету Анатолій СОВГИРА представив складу педагогічної ради ряд Положень, які визначають окремі напрямки діяльності навчальної установи.

           Атмосфера роботи педагогічної ради була робочою та дружньою. В обговоренні питань засідання педагогічної ради прийняли участь заступники начальника та викладацький склад. За результатами роботи педагогічної ради прийнято ряд відповідних рішень, які у подальшому визначатимуть головний вектор роботи та розвитку коледжу.

           Після закінчення роботи педради відбулися засідання голів циклових комісій.

          Колектив коледжу впевнений, що подальший успіх залежить від наших зусиль, бажання працювати та віри у завтрашній день.

ВІРИМО ЗБРОЙНИМ СИЛАМ ТА В НАШУ ПЕРЕМОГУ НАД ВОРОГОМ!!!

 

                                                                                                                                                     Секретар педагогічної ради Олена КОВАЛЕНКО

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ КОЛЕДЖУ.

 

24 ТРАВНЯ 2023 РОКУ у ВСП “Васильківський фаховий коледж Національного авіаційного університету” відповідно до плану роботи, під керівництвом начальника коледжу Олександра ПОСТНІКОВА було проведено чергове засідання Педагогічної ради коледжу на якому розглянуто актуальні питання щодо освітньої діяльності колективу на найближчу перспективу.

Роботу засідання Педагогічної ради розпочав начальник коледжу Олександр ПОСТНІКОВ, який після затвердження порядку денного та регламенту роботи, поінформував членів Педагогічної ради про підсумки діяльності колективу коледжу у травні місяці.

Відповідно до порядку денного були розглянуті наступні питання:

1. Стан підготовки керівного складу структурних підрозділів коледжу до проведення Державної екзаменаційної комісії. Розгляд та затвердження визначеної методичної документації.

Доповідачі: завідувачі I  та  II відділень Володимир ЛОЙЧЕНКО та Ірина ВОЛОХОВИЧ.

2.  Стан організаційної та методичної роботи бібліотеки коледжу.

Доповідач:  заступник начальника коледжу з навчально-виховної роботи Валентина САНЖАРОВЕЦЬ.

3. Презентація та затвердження Положень, які регламентують діяльність навчальної установи.

Доповідач: завідувач методичного кабінету Анатолій СОВГИРА.

4. Аналіз оцінювання діяльності педагогічних працівників відповідно проведеного  анкетування здобувачів освіти окремих академічних груп (рейтингова оцінка діяльності).

Затвердження сертифікатів курсової підготовки з підвищення кваліфікації викладачів коледжу.

Доповідач: методист навчального відділу Алла ВИХРИСТЮК.

5. Різне

Так, дійсно війна неймовірно ускладнила організаційну складову освітнього процесу: повітряні тривоги, перебування здобувачів освіти за межами міста, області, країни. До того ж, емоційний стан усіх учасників освітнього процесу також впливає як на готовність здійснювати освітній процес, так і на спроможність сприймати новий матеріал та навчатися. В цьому сенсі, освітні втрати неминучі.

Підсумовуючи засідання Педагогічної ради, начальник коледжу Олександр ПОСТНІКОВ акцентував увагу на профорієнтаційній роботі, на необхідності активізувати роботу щодо проведення роз’яснювальної роботи з учнями загальноосвітніх закладів міста, їх батьками з метою збільшення кількості вступників до ВСП  “ВФК НАУ”.

Заслухавши та обговоривши питання порядку денного, Педагогічна рада прийняла відповідні рішення.

 

 

Секретар Педагогічної ради Олена КОВАЛЕНКО

РОЗВИТОК КОЛЕДЖУ – ОДНЕ З ОСНОВНИХ ЗАВДАНЬ ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕКТИВУ.

       4 ТРАВНЯ 2023 РОКУ під керівництвом начальника ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ” ОЛЕКСАНДРА ПОСТНІКОВА відбулось чергове засідання педагогічної ради навчального закладу.

     Розпочав засідання начальник коледжу ОЛЕКСАНДР ПОСТНІКОВ, який розповів про виконання рішень попередньої педради, досягнення колективу протягом останнього місяця та окреслив низку питань для розгляду й висвітлення доповідачами відповідно до порядку денного.

       Під час засідання, відповідно визначеного порядку денного, зі своїми доповідями виступили:

         Головний бухгалтер коледжу НАТАЛІЯ ГАЛИЧ – пропозиції, розгляд та затвердження персонального складу організаційного комітету з проведення рейтингового голосування під час проведення виборів начальника ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ” та пропозиції з визначення кінцевого строку обрання представників для участі у рейтинговому голосуванні;

        Голова профспілкової організації ВАЛЕНТИН МАКОВІЙЧУК – пропозиції щодо персонального складу виборчої комісії.

            Про актуальні питання завершення семестру і навчального року присутніх поінформував начальник коледжу ОЛЕКСАНДР ПОСТНІКОВ.

         На засіданні педради йшлося також про те, як працювати далі, враховуючи труднощі і обмеження воєнного стану, прогнозування плану освітнього процесу на наступний навчальний рік та стан вирішення питань з відновлення матеріально-технічної бази коледжу. Наголошувалося, що визначальним є принцип “все для перемоги”.

         Прийняті на педагогічній раді рішення відповідали основним засадам стратегічного плану розвитку коледжу, що базується на принципах партнерства та  компетентнісного підходу до освітньої діяльності.

 

Відділ соціально-психологічної та гуманітарної роботи.

Засідання педагогічної ради коледжу.

На черговому засіданні педагогічної ради коледжу під керівництвом начальника ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ” ОЛЕКСАНДРА ПОСТНІКОВА , яке відбулось 29 березня 2023 року були розглянуті нагальні питання організації освітнього процесу в коледжі.

 

А саме: Профорієнтаційна робота в коледжі: завдання та перспективи;

Стан редакційно-видавничої роботи в коледжі;

Звіт голів циклових комісій коледж про підсумки методичної роботи:

Підготовка до акредитації за спеціальністю “Менеджмент”.

На засіданні педагогічної ради також були розглянуті клопотання від викладачів про визнання результатів підвищення кваліфікації.

Робота педагогічної ради супроводжувалась творчою та доброзичливою атмосферою. Розуміючи, що подальший успіх залежить від наших зусиль, бажання працювати та віри у завтрашній день, бажаємо викладачам креативних ідей, творчих здобутків, при цьому дбаючи про власне здоров’я і здоров’я оточуючих.

 За результатами роботи педагогічної ради прийнято ряд рішень, які у подальшому визначатимуть головний вектор роботи та розвитку коледжу.

Секретар педагогічної ради коледжу

Олена КОВАЛЕНКО

 

Засідання педагогічної ради коледжу.

27 жовтня поточного року під керівництвом начальника ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ” ОЛЕКСАНДРА ПОСТНІКОВА відбулось планове засідання Педагогічної ради коледжу.

Роботу засідання педагогічної ради розпочав начальник коледжу Олександр Постніков, який ознайомив колег із порядком денним.

На порядок денний було винесені питання, які стосувались перш за все:

підсумків та результатів проведення вступної кампанії 2022 року;

аналіз підготовки до акредитації за спеціальністю “Менеджмент”;

інші актуальні питання діяльності освітньої установи.

Члени педагогічної ради заслухали звіт про роботу приймальної комісії її секретаря Ірину Шаповал. У виступі був наданий детальний аналіз цьогорічної вступної компанії – обсяги державного замовлення, кількість поданих заяв, результати зарахування на перший курс навчання. Крім того, нею проведено аналіз заходів підготовки та безпосередньо здійснення вступної компанії в коледжі протягом квітня-вересня 2022 року та запропонувала ряд завдань та конкретних заходів щодо підвищення її ефективності особливо під час проведення профорієнтаційної роботи.

Узагальнюючи доповідь секретаря приймальної комісії начальник коледжу в цілому підвів підсумки вступної кампанії 2022 року та визначив завдання колективу коледжу щодо подальшої роботи. При цьому зробив акцент на якісній підготовці та проведенні Днів відкритих дверей протягом листопада місяця і подальшому на набутті системності цієї роботи. Також позитивно ним було оцінено роботу Консультативного центру коледжу.

З метою якісної підготовки до майбутньої акредитації за спеціальністю “Менеджмент” наступного року та особливості організації освітнього процесу під час воєнного стану, поінформувала присутніх заступник начальника коледжу Валентина Санжаровець. У своєму виступі вона проінформувала присутніх щодо  критеріїв і підкритеріїв за якими акредитуватиметься відповідна освітня програма. Довела вимоги та умови проведення акредитації, зосередила увагу на якісних та кількісних  компонентах майбутньої акредитації.

Педагогічна рада розглянула інші питання!

На завершення засідання голова педагогічної ради, начальник коледжу Олександр Постніков довів актуальні завдання коледжу на найближчу перспективу та налаштував колектив на подальшу плідну працю.

 

Відділ соціально-психологічної та гуманітарної роботи.
 
 

 

Твое майбутнє починається тут

Відокремлений структурний підрозділ “Васильківський фаховий коледж НАУ” – це сучасний і престижний навчальний заклад, який навчає студентів як з технічних спеціальностей, так і з гуманітарнихУ коледжі НАУ є 7 різних спеціальностей. Працюють у нашому навчальному закладі тільки кваліфіковані педагоги, з величезним досвідом. Вступити до нашого коледжу можливо після дев’ятого класу або одинадцятого класу.

 

Відокремлений структурний підрозділ “Васильківський фаховий коледж НАУ” | ВСП ВФК НАУ – Офіційний сайт © 2023. Всі права захищено.