Телекомунікації та радіотехніка

Код спеціальності: 172; Форма навчання: Денна форма навчанн; Термін навчання: 2 роки 10 місяців на базі повної загальної середньої освіти (11 клас), 4 – роки на базі базової середньої освіти (9 класів); Галузь знань: 17 “електроніка та телекомунікації”; Спеціальність: Телекомунікація та радіотехніка; Кваліфікація фахівця: 3115 Авіаційний технік з радіоустаткування; Освітній рівень фахівця: фаховий молодший бакалавр.

 

Найсучасніші досягнення в області радіотехніки та радіоелектроніки втілені в сучасному радіоелектронному обладнанні літальних апаратів. Відповідно до обраної спеціальності за період навчання викладається понад 50 дисциплін , третина з яких – унікальні за своїм змістом та направленістю, наприклад такі як « Конструювання радіоелектронної апаратури» , «Цифрові пристрої», «Основи телебачення», «Радіонавігаційні системи» та багато інших. Кожну дисципліну викладають викладачі з багатим досвідом роботи. Лабораторні та практичні роботи проводяться в спеціалізованих лабораторіях.

Майбутні випускники проходять практику на авіаційних підприємствах міста Києва та підприємствах та фірмах інших міст України. Досвід роботи з унікальною апаратурою та добросовісне відношення студента до навчання – головна причина того, що випускники користуються попитом у роботодавців.

Якщо Вас це зацікавило і Ви бажаєте стати досвідченим фахівцем в галузі радіотехніки та радіоелектроніки. Маєте за мету успішну кар’єру на підприємствах? Мрієте про гідну оплату вашої праці? Приходьте до нас!

Ви будете знати:

призначення, склад, принципи побудови сучасного радіоелектронного обладнання літальних апаратів

структурні і функціональні схеми радіозв’язкового, радіонавігаційного та радіолокаційного обладнання

конструкцію радіоелектронного обладнання

правила експлуатації радіоелектронного обладнання літака та його технічного обслуговування, сервісну КПА

методи аналізу та усунення характерних несправностей радіоапаратури різного призначення

Ви будете вміти:

  • правильно експлуатувати та обслуговувати радіоелектронне обладнання сучасних літальних апаратів

  • проводити пошук та усувати виявлені несправності радіоелектронного обладнання літака

  • проводити різні види підготовок літака зі своєї спеціальності

Ви зможете працювати:

  • авіаційним техніком з радіоустаткування на авіаційних підприємствах

  • радіотехніком на будь-якому підприємстві, що займається обслуговуванням та ремонтом побутової техніки (мобільні телефони,побутова електронна техніка і т. д.)

  • спеціалістом з обслуговування та ремонту систем супутникового та кабельного телебачення

ОПП спеціальності 172 Телекомунікації та радіотехніка

Твое майбутнє починається тут

Відокремлений структурний підрозділ “Васильківський фаховий коледж НАУ” – це сучасний і престижний навчальний заклад, який навчає студентів як з технічних спеціальностей, так і з гуманітарнихУ коледжі НАУ є 7 різних спеціальностей. Працюють у нашому навчальному закладі тільки кваліфіковані педагоги, з величезним досвідом. Вступити до нашого коледжу можливо після дев’ятого класу або одинадцятого класу.

 

Відокремлений структурний підрозділ “Васильківський фаховий коледж НАУ” | ВСП ВФК НАУ – Офіційний сайт © 2023. Всі права захищено.