Новини

ШАНОВНІ  КОЛЕГИ,  ПРИЙМІТЬ  ЩИРІ  ВІТАННЯ  З  ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ –

ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

               Це свято усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя,  наставника підростаючого покоління, свято людей, які своїм прикладом навчили нас бути чесними,  добрими і працьовитими.

                З упевненістю можна сказати, що в нашому навчальному закладі, закладах освіти м. Васильків зосереджений величезний інтелектуальний потенціал. Тут працюють професіонали своєї справи, серед яких чимало власників високих нагород і почесних звань, переможців різноманітних конкурсів. Професіонали, які у своїй роботі вміло поєднують вірність традиціям української педагогіки і прагнення йти в ногу з часом, вимогливість і посмішку, гумор і креативність.

                 Особливого захоплення гідні ветерани педагогічної праці нашого колишнього військового навчального закладу та вже сьогодні діючого цивільного коледжу, які зробили  величезний внесок у справу виховання та освіти кількох поколінь васильківчан і продовжують плідну діяльність, будучи прикладом для молодих викладачів, зразком глибокої вірності своєму покликанню.

                              ДОРОГІ ВАСИЛЬКІВСЬКІ ПЕДАГОГИ!

            Від щирого серця бажаю вам великого щастя, квітучого здоров’я, душевного благополуччя, нових здобутків і перемог! Нехай головним результатом вашої роботи стануть сяючі очі дітей, студентів успіхи в житті та професії! А нашому народу, нашій рідній Україні – ПЕРЕМОГИ!

                 Зі святом, освітяни коледжу та Васильківщини!

З повагою

                                                                                              Начальник ВСП Васильківський коледж Національного авіаційного коледжу

 

                                                                                                                                                                                                  Олександр ПОСТНІКОВ

Previous
Next

                                          ПРАКТИКА ПЕРШ ЗА ВСЕ !

               Заняття на основній матеріально-технічній базі рідного коледжу для наших студентів, васильківських авіаторів є одним з головним напрямків підготовки технічного спеціаліста. Паралельно з теорією на студентів чекає новий етап життя. А це нові емоції, нові знання коли ти реально у тому числі і торкаєшся “живого” літака. Тим більше коли заняття проводять досвідчені викладачі, маючи багатий практичний військовий досвід.

             Так, з початком начального року, відповідно навчального плану під безпосереднім керівництвом начальника коледжу, викладача вищої категорії Олександра ПОСТНІКОВА групою викладачів та лаборантського складу у складі: Лойченка В.І., Осадчого С.І., Маковійчука В.А. зі студентами 141 академічної групи розпочато проведення циклу групових, лекційних та практичних занять на матеріально-технічній базі Васильківського коледжу за 

темами:

“Обладнання літака”;

“Конструкція і технічне обслуговування повітряних суден”;

“Конструкція і технічне обслуговування авіаційних двигунів”;

“Експлуатація авіаційної техніки”.

             Заняття організовані та проводяться з дотриманням всіх визначених заходів безпеки. 

                                           Голова Циклової комісії Володимир ЛОЙЧЕНКО

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

20 ВЕРЕСНЯ 2023 РОКУ

відбудеться рейтингове голосування на заміщення посади начальника 

ВСП « Васильківський фаховий коледж Національного авіаційного університету»

Брати участь у рейтинговому голосуванні мають право:

– кожен педагогічний штатний працівник Коледжу;

– представники з числа інших штатних працівників, які обрані відповідними працівниками шляхом прямих таємних виборів;

– виборні представники з числа студентів, які  обрані студентами шляхом прямих таємних виборів.

Видача бюлетеня для таємного голосування здійснюється за умови пред’явлення особою, яка має право брати участь у виборах, документа, що посвідчує особу.

місце та час проведення виборів: 09:00-15:00,

вул. Щаслива, 23, м. Васильків

аудиторія №2

Previous
Next

ВІДБУЛИСЬ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ СТУДЕНТСТВА 

ВСП “ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАУ”

 

Сьогодні 5 ВЕРЕСНЯ 2023 РОКУ відбулись загальні збори студентів ВСП “Васильківський фаховий коледж Національного авіаційного університету”.

У відповідності до  наказу Національного авіаційного університету № 186/од від 05.05. 2023 “Про організацію та проведення конкурсного відбору на посаду начальника ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ”” на порядок денний було винесено одне питання: висування представників студентського колективу для прийняття участі в голосуванні за кандидатів на посаду керівника ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ”.

З цією метою, 29 СЕРПНЯ 2023 РОКУ відбулось засідання активу  студентської ради на якому було запропоновано, обговорено та висунуто 9 студентів, які досягли повноліття і  будуть представляти інтереси студентства на виборах 20 вересня відповідно встановленої квоти. 

Основними вимогами до кандидатів, був аналіз їх успішності, стан поведінки, участь в громадському житті коледжу.

Але не менш важливою особливістю визначення цих кандидатів був віковий бар’єр, який чітко, відповідно законодавства встановлюється як 18 років на момент голосування. 

Це так студенти: 

ШКРІД МАКСИМ АНДРІЙОВИЧ 141 група;

СЛІПЧЕНКО ВЛАДИСЛАВ ВІКТОРОВИЧ 131 група;

ГОРОБЕЦЬ МАРИНА-ЄЛІЗАВЕТА АНДРІЇВНА 641 група;

КАРАГОДІНА ВАЛЕРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА 641 група;

ВИРВА КАТЕРИНА ВІКТОРІВНА 441 група;

ЧАЙКУН ДАРЬЯ ВІТАЛІЇВНА 741 група;

СЛИВКО ВІКТОРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА 741 група;

ТУШЕВСЬКИЙ МИРОСЛАВ ЯРОСЛАВОВИЧ 231 група;

СЕМЕНОВ ОЛЕГ ОЛЕКСАНДРОВИЧ 341 група.

 

За результатами роботи можна стверджувати, що збори відбулись. Зазначені студенти шляхом таємного персонального голосування, отримали більшість голосів та  20 вересня приймуть участь в голосуванні на виборах керівника нашого коледжу.

Голова Студентської ради коледжу ФІЛОНЕНКО ДАР’Я, як головуюча на зборах  подякувала всім за роботу та  висловила впевненість, що наші представники гідно представлять студентський колектив на виборах начальника нашого коледжу  20 вересня 2023 року.   

                                                                                                                                     Відділ соціально-психологічної та гуманітарної роботи.      

                                                                    У КОЛЕДЖІ ПРОЙШЛИ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ ЗНАНЬ

          Сьогодні, 1 вересня у ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ” відбувся урочистий захід з нагоди Дня знань та вручення першокурсникам студентських квитків. На урочистостях були присутні викладачі, студенти-першокурсники та їх батьки і близькі.

             Начальник коледжу ОЛЕКСАНДР ПОСТНІКОВ, наголосив, що День знань відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації, це свято молодості і надії, мудрості та натхнення, а також свято змін, позитивного розвитку,  пізнання нового та невідомого та побажав першокурсникам впевнено йти шляхом відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

             У подальшому, він висловив слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю викладачам, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а і виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

                Захід був наповнений добром, вірою в перемогу, почуттям єдності. 

   Педагогічний та студентський колективи Васильківського фахового коледжу Національного авіаційного університету щиро вітають студентів-першокурсників  зі вступом до лав світового студентства і бажають, щоб цей шлях був для них незабутнім та привів до значних професійних вершин.

Мирного неба всім, міцного здоров’я, здійснення мрій.

Незламної віри у власні сили.

ЗІ СВЯТОМ! З ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

                                    СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЗСУ!                                   

 

                                                                                                                                               Відділ соціально-психологічної та гуманітарної роботи.

ДЕНЬ ЗНАНЬ. ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ВСП “ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ”

ДОРОГА КОЛЕДЖАНСЬКА     РОДИНО!


 

          СЕРДЕЧНО ВІТАЮ з початком нового навчального року, з Днем знань ‒ святом, що слугує символом невпинного прагнення до пізнання світу, до розкриття професійних можливостей і фахового становлення. Попри жорстоку російську агресію проти нашої держави, постійні повітряні тривоги та неспокій, ми розпочинаємо новий навчальний рік, бо це наш обовʼязок, безпосередній освітянський внесок у боротьбу з російськими окупантами заради миру, відбудови і процвітання України!

                    У ЦЕЙ ПРЕКРАСНИЙ ДЕНЬ, КОЛИ ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ гостинно відчиняє браму і запрошує до аудиторій ‒ студентську молодь і потужний викладацький склад, бажаю кожному з вас натхненного навчання, ефективної професійної діяльності, нових професійних досягнень, успішного карʼєрного зростання, безмежного щастя та непохитної віри в перемогу України!

                 ЩОРОКУ НАША ВЕЛИКА КОЛЕДЖАНСЬКА РОДИНА радо приймає у свої обійми першокурсників, перед якими відкривається дивовижний світ яскравого студентського життя, світ нових знань, цікавих можливостей і звершень в одному з найвідоміших авіаційних закладів фахової передвищої освіти Київщини та України в цілому. Будьте амбітними, дорогі першокурсники, вибудовуйте нові горизонти успіхів, сміливо йдіть до омріяної мети!

                НЕХАЙ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК буде успішним та пізнавальним для наших майбутніх фахових молодших бакалаврів та бакалаврів. Бажаю вам здобути якісну освіту і стати конкурентоспроможними фахівцями, затребуваними спеціалістами, свідомими патріотами держави!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ВИКЛАДАЧІ
ТА СПІВРОБІТНИКИ, ДОРОГІ СТУДЕНТИ!

               НЕХАЙ ЖАГА ДО ЗНАНЬ НАСНАЖУЄ ВАС НОВИМИ ІДЕЯМИ та творчими задумами, висока любов до

нашого коледжу на Національного авіаційного університету та України окриляє на добрі справи, додає сил і завзяття! Отож зі світлими сподіваннями на перемогу, зі щирою вдячністю відважним ЗСУ, із глибокою шаною до полеглих у війні захисників ‒ упевнено крокуймо у щасливе і мирне майбутнє України! 

            З найкращими побажаннями

                                                                                                                                      Начальник ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ” 

                                                                                                                                                                                          ОЛЕКСАНДР ПОСТНІКОВ

РОБОЧА НАРАДА ЩОДО ГОТОВНОСТІ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ.

 

       29 СЕРПНЯ 2023 РОКУ під керівництвом начальника ВСП “Васильківський фаховий коледж Національного авіаційного університету” ОЛЕКСАНДРА ПОСТНІКОВА відбулась робоча нарада керівництва коледжу з педагогічним складом навчальної установи.

           Під час наради було обговорено питання щодо: 

1. Організації освітнього процесу: дата початку освітнього процесу, форма організації освітнього процесу (очна/змішана/дистанційна), структура і тривалість навчального тижня (5 днів навчання/двозмінне навчання тощо).

2. Забезпечення безпекових умов навчання та виховання здобувачів освіти, перспективи організації навчання в очному форматі з 01 вересня 2023 року. 

           Під час роботи  начальник коледжу ОЛЕКСАНДР ПОСТНІКОВ виступив із доповіддю, в якій було підведено окреслено завдання і першочергові заходи на новий 2023-2024 навчальний рік. В подальшому керівником коледжу представлено колективу нових викладачів.

       На завершення, заступником керівника з НВР Валентиною САНЖАРОВЕЦЬ доведено вимоги керівних та розпорядчих документів, якими визначено: склад педагогічної та методичної рад коледжу, склад циклових комісій тощо.   

                                                                                                                                           Відділ соціально-психологічної та гуманітарної роботи.

 

 

Шановні студенти!

Попереду літні канікули, можливість відпочити від навчальних буднів. Нажаль, триває страшна війна, а отже тривожність, невизначеність у завтрашньому дні, переживання поки що лишаються.

Пропонуємо вам кілька корисних порад, які допоможуть боротися зі стресом під час війни, яким би непростим завданням це не здавалось.

                                                                                                                           1.Висипайтеся.

Повноцінний сон — один з найбільш ефективних способів зняти стрес. За результатами досліджень, рівень тривожності набагато нижче у людей, які сплять в середньому 8 годин на добу. Але не пересипайте, це не додасть вам сил! Намагайтеся лягати спати та вставати в один і той самий час, бажано спати з 23 годин вечора до 7 години ранку.

2.Більше посміхайтеся.

Перегляд YouTube-приколів — це вже не прокрастинація (відкладання вирішення проблем на потім заради заняття більш приємними справами), а боротьба з психічним напруженням. Сміх знижує рівень гормонів стресу — кортизолу та адреналіну. 

                                                                       

                                                                                  3.Відмовтеся від слабоалкогольних та енергетичних напоїв.

Дослідження показали, що вживання агресивних напоїв, навіть слабоалкогольних та енергетичних, піднімає рівень стресу. Замість цього вживайте побільше питної води та соків!

                                                                                                            4. Займіться фізкультурою.

На жаль, для багатьох заняття фізкультурою — вже стрес. Тому не обов’язково ходити в спортзал, достатньо буде ранкової зарядки або легкої пробіжки, плавання. Позитивний заряд на день забезпечений.
Краще займатися спортом на свіжому повітрі!

Активність стимулює вироблення гормону радості — ендорфіну, відповідно, стає легше переносити життєві труднощі.

                                                                                                                         5.Читайте книги.

Дослідники з університету Сассексу (Велика Британія) довели, що навіть шести хвилин читання досить, щоб знизити рівень стресу на 68%. На думку вчених, розум людини зосереджується на перипетіях літературного світу, при цьому знижується напруга в м’язах, в тому числі в серцевому. Для досягнення максимального ефекту варто читати хорошу літературу, а не повідомлення в інтернеті. Читайте про те: Що чекає на Україну в майбутньому? Довіряйте тільки перевіреній інформації!

                                                                                        6.Складіть список справ і викресліть із нього зайве.

Як виявилося, планування — це не лише одна з умов успішності, але й запобіжник від стресу. Адже, наприклад, класифікація справ на “важливі і термінові”, “важливі не термінові”, “неважливі термінові” та “неважливі нетермінові” дозволить правильно оцінити та розподілити час і ресурси на їх виконання, і розслабитися.

Варто пам’ятати, що всі ми люди, і певні форс-мажори завжди можуть траплятися у найідеальніших планах. А завищені вимоги до себе — одна з найпоширеніших причин стресу. Іноді, заради власного здоров’я, необхідно забути про перфекціонізм та дозволити собі бути недосконалим і розслабленим.

 7.Спілкуйтесь з рідними та близькими вам людьми, допомагайте іншим.

Підтримуйте близьких у цей непростий час, це дуже важливо і для них, і для вас. Це дасть вам можливість вилити душу і виговоритися. Піклуйтеся про інших. Нині будь-яка допомога є доречною та потрібною. А вас це буде надихать, ви відчуєте свою корисність.

8.Беріть участь у роботі Васильківського молодіжного центру «Твій Простір».

Це місце цікавого дозвілля та неформальної освіти, де молодь нашої громади, у зручний для себе час, зможе опановувати нові знання та технології, брати участь у різноманітних тренінгах, навчаннях, розвивальних іграх та спілкуватись у неформальній атмосфері з однодумцями.

Більш детальна інформація про роботу центру, цікаві та корисні заходи, що плануються улітку:

https://www.facebook.com/vmc.tviy.prostir/

9.Пройдіть безкоштовний онлайн курс «Базова психологічна допомога в умовах війни» на освітній платформі Рrometheus.

Він дозволить вам вчасно визначати ознаки стресу у вас та близьких вам людей, дізнатися, як впоратися з кризовими станами та стабілізувати психіку, засвоїти  прості техніки надання першої психологічної допомоги собі та оточуючим. 

Навчання триває 1,5 години. Проводять його досвідчені психологи-практики та психотерапевти. За результатами проходження курсу ви отримуєте іменний електронний Сертифікат.

Переходьте за посиланням:

Базова психологічна допомога в умовах війни. URL: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:Prometheus+BPA101+2022_T2/about

10.Приєднайтесь до телеграм-боту першої психологічної допомоги «Друг. Перша допомога».

Чатбот першої психологічної допомоги розроблений Інститутом когнітивного моделювання разом з Кафедрою медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії та фахівцями проєкту «Друг». Допомога надається за науково доведеними протоколами. У боті розповідають, як діяти в стресовій ситуації, вберегти своє ментальне здоров’я та здоров’я близьких.

Переходьте за посиланням:

https://t.me/friend_first_aid_bot?fbclid=IwAR1Q-s9Was_brDIJbZBGep-yWWdJNtVhQYbS6mgE5YlJs4cPm4QollWrvvM

11.У разі потреби звертайтесь до спеціалістів психологічної служби коледжу та/або сімейного лікаря!

Ви можете звернутися за допомогою до будь-якого спеціаліста відділу соціально-психологічної та гуманітарної роботи коледжу:

Григор’єв Володимир Володимирович, завідувач відділом СПГР 0953575940

Шаповал Ірина Григорівна – методист відділу СПГР 0503127283

Комарницька Інна Володимирівна, практичний психолог 0503124764

Єльницький Валерій Михайлович, соціальний педагог 0982897967 

Якщо ви доклали усіх зусиль, а тривожність нікуди не поділася та стає все гірше, то не соромтеся звернутися до сімейного лікаря або психотерапевта, фахівець допоможе вийти з депресії та поглянути на складні психотравмуючі ситуації під іншим кутом.

                                                                                                                       Будьте здорові!

                                                                                                                       Бережіть себе!

                                                                                                                       Гарних канікул!

Відділ соціально-психологічної та гуманітарної роботи.

                                         VIVAT, ВИПУСКНИКИ- 2023 РОКУ!

 

               Спільними зусиллями у ВСП “ВАСИЛЬКІВСЬКОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ” підійшли до бажаного для усіх фінішу – повноцінного завершення навчання випускниками та отримання  дипломів – перепустки у новий, суттєво відмінний статус – статус фахівця.

             Аби привітати  випускників із завершенням навчання та здобуттям першого  професійного фаху на урочистості завітали Васильківський міський голова Наталія БАЛАСИНОВИЧ, Васильківський благочинний отець Володимир ІЛЬНИЦЬКИЙ, ветерани навчального закладу, викладацький склад, близькі та рідні “винних” в урочистостях.

             Із таким вагомим життєвим кроком привітали молодих спеціалістів начальник коледжу ОЛЕКСАНДР ПОСТНІКОВ та Васильківський міський голова Наталія БАЛАСИНОВИЧ

              “Сьогодні ви завершуєте один із найважливіших рубежів  свого життя. Ставте перед собою сміливі цілі, не бійтесь труднощів, адже саме вони каталізатор успіху, повірте у свої сили так, як ваші наставники вірили протягом 4 років вашого навчання у ваш невичерпний ресурс!” – з такими вітальними словами  до випускників звернувся начальник коледжу Олександр ПОСТНІКОВ.

           В подальшому Олександр Олексійович та Наталія Олександрівна нагородили грамотами та грошовими преміями від Васильківської міської ради та коледжу за відмінні показники в навчанні, активну участь у громадському та спортивному житті навчального закладу та з нагоди випуску молодих фахівців 2023 року  16 студентів-відмінників навчання. Нагороджено грамотами та грошовими преміями також було і викладацький склад за сумлінну, багаторічну працю, вагомий внесок у виховання молоді. 

             Серед гордості коледжу: Владислав МІЩЕНКО, Роман КАРПОВИЧ, Владислава ТЕРЕЩЕНКО, Анастасія ПОЛТАВЕЦЬ, Єгор РЕБЕНОК та багато інших.

             Сміливі, креативні, впевнені у своїх силах молоді фахівці вступають у доросле життя вже професіоналами, загартованими до випробувань, насичені знаннями та практичним досвідом, який здобули у стінах своєї Альма матер.

               Кожен, хто отримав сьогодні диплом, взяв частину духу і традицій коледжу та васильківських авіаторів і впевнено їх нестиме своїми життєвими дорогами. 

                                          ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ!

           Ми бажаємо вам міцного здоров’я і великої творчої наснаги! Змінюватися у світі, що швидко змінюється сам, але залишатися вірними собі і своїм принципам! Невпинно йти вперед, долати всі перешкоди, вірити в себе і ніколи не здаватися! Адже удача завжди супроводжує тих, хто наполегливо долає всі труднощі та не втрачає віри у себе. 

                Бажаємо вам вдало розпочати свій професійний шлях та успішно рухатися кар’єрними сходинками, не зупинятися на досягнутому, розширювати горизонти наукової та професійної діяльності, стати надійною опорою нашої держави та гордо нести по життю звання випускника ВАСИЛЬКІВСЬКОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ НАУ.

              І пам’ятайте, КОЛЕДЖ – це ваша родина! Ми зичимо вам щасливої життєвої дороги та сподіваємось, що наш КОЛЕДЖ назавжди залишиться у вашому серці! КОЛЕДЖ– це назавжди!!!

                                   Відділ соціально-психологічної та гуманітарної роботи.

Твое майбутнє починається тут

Відокремлений структурний підрозділ “Васильківський фаховий коледж НАУ” – це сучасний і престижний навчальний заклад, який навчає студентів як з технічних спеціальностей, так і з гуманітарнихУ коледжі НАУ є 7 різних спеціальностей. Працюють у нашому навчальному закладі тільки кваліфіковані педагоги, з величезним досвідом. Вступити до нашого коледжу можливо після дев’ятого класу або одинадцятого класу.

 

Відокремлений структурний підрозділ “Васильківський фаховий коледж НАУ” | ВСП ВФК НАУ – Офіційний сайт © 2023. Всі права захищено.

ШАНОВНІ  КОЛЕГИ,  ПРИЙМІТЬ  ЩИРІ  ВІТАННЯ  З  ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ –

ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

               Це свято усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя,  наставника підростаючого покоління, свято людей, які своїм прикладом навчили нас бути чесними,  добрими і працьовитими.

                З упевненістю можна сказати, що в нашому навчальному закладі, закладах освіти м. Васильків зосереджений величезний інтелектуальний потенціал. Тут працюють професіонали своєї справи, серед яких чимало власників високих нагород і почесних звань, переможців різноманітних конкурсів. Професіонали, які у своїй роботі вміло поєднують вірність традиціям української педагогіки і прагнення йти в ногу з часом, вимогливість і посмішку, гумор і креативність.

                 Особливого захоплення гідні ветерани педагогічної праці нашого колишнього військового навчального закладу та вже сьогодні діючого цивільного коледжу, які зробили  величезний внесок у справу виховання та освіти кількох поколінь васильківчан і продовжують плідну діяльність, будучи прикладом для молодих викладачів, зразком глибокої вірності своєму покликанню.

                              ДОРОГІ ВАСИЛЬКІВСЬКІ ПЕДАГОГИ!

            Від щирого серця бажаю вам великого щастя, квітучого здоров’я, душевного благополуччя, нових здобутків і перемог! Нехай головним результатом вашої роботи стануть сяючі очі дітей, студентів успіхи в житті та професії! А нашому народу, нашій рідній Україні – ПЕРЕМОГИ!

                 Зі святом, освітяни коледжу та Васильківщини!

З повагою

                                                                                              Начальник ВСП Васильківський коледж Національного авіаційного коледжу

 

                                                                                                                                                                                                  Олександр ПОСТНІКОВ