Новини

                                                                      ОГОЛОШЕННЯ!

          З метою інформування та консультування абітурієнтів коледжу- вступників 2023 року та їх батьків щодо організації та порядку проведення вступної компанії в ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ” з 04 червня 2023 року розпочинає свою роботу ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР

         Центр функціонує  в приміщенні 203 загальноосвітньої школи      № 7 за адресою: вулиця Щаслива 25 (біля колгоспного ринку).

        Час роботи: 9.00- 14.00.

Контактні телефони: 0964561119 та 068 7177041.                                                                                                        

                                                                                                                                                                             Приймальна комісія.

 

ОГОЛОШЕННЯ!

До уваги вступників до ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ” у 2023 році та їх батьків!

        Адміністрація коледжу інформує про набір абітурієнтів на ОДНОМІСЯЧНІ ПІДГОТОВЧІ КУРСИ до вступу в наш навчальний заклад.

Прийом документів буде здійснюватись до 11 червня 2023 року!

Термін проведення: з 12 червня по 12 липня 2023 року, щодня з 9.00 -14.20.

З предметів: математика, українська мова.

         Набір здійснюється за адресою: місто Васильків, вулиця Щаслива 25    (1-го травня 25), 7 загальноосвітня школа), кабінет 203.

Контактні телефони: 068 717 70 41; 096 456 1119.

ЧЕКАЄМО НА ВАС В НАШІЙ ПОТУЖНІЙ, КРЕАТИВНІЙ  КОМАНДІ ВАСИЛЬКІВСЬКИХ АВІАТОРІВ!

                                                                                              Приймальна комісія.

 

                       Технологічна практика триває ! 

           “Немає більшої радості чи більшої нагороди, ніж вносити фундаментальні зміни в чиєсь життя” – нехай це твердження лежить в основі роботи соціального працівника як професії, спрямованої на покращення й підтримку людей та суспільства.

              У сучасному світі, де існує безліч соціальних викликів і проблем, професія соціального працівника стає надважливою. Вона сприяє створенню більш справедливого, рівного та гуманного суспільства, де кожна людина має можливість реалізувати свій потенціал та жити достойно.

              Фундаментальне значення у роботі соціального працівника мають знання і досвід, на них ґрунтується вміння впливати на інших людей. Навички тактовного надання підтримки, встановлення зворотного зв’язку, послідовність і наполегливість, терпеливість і витримка, щира зацікавленість, спрямовані на досягнення змін у поведінці та стосунках між соціальним працівником і клієнтом, вміння бачити завжди клієнта з усіх боків, а не окремі симптоми чи аспекти – це досвід, який приходить безпосередньо на робочому місці. 

               Саме такого досвіду набувають студенти спеціальності 231 “Соціальна робота” ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ” під час проходження технологічної практики в різних закладах соціальної служби та осередках соціального захисту. Коло роботи наших студентів з клієнтами досить різноманітне: служби соціального захисту населення, реабілітаційні центри, служби соціальної підтримки, будинки-інтернати тощо.

            29 ТРАВНЯ 2023 РОКУ, за сприяння селищного голови Юлії Олексенко здобувачі освіти 531 академічної групи за спеціальністю “СОЦІАЛЬНА РОБОТА”  під керівництвом заступника начальника коледжу з навчально-виховної роботи ВАЛЕНТИНИ САНЖАРОВЕЦЬ відвідали Управління соціального захисту Калинівської селищної ради та Центр надання адміністративних послуг. Під час зустрічі студенти мали можливість доторкнутись до великої кількості завдань та функцій, а також нюансів діяльності надання послуг у сфері соціального захисту громадян в цілому, переваги прийому громадян в ЦНАП.

                На практиці студенти можуть остаточно впевнитись у правильності обраного фаху, де вони не тільки здобувають досвід роботи з клієнтами, вміння вести соціальні інтервенції, розробляти та реалізовувати соціальні програми та проекти, а й перевірити себе на наявність емпатійної складової та свідомому бажанні допомагати іншим вирішувати їхні соціальні проблеми.

             Соціальна робота є найкращим можливим втіленням креативної енергії, адже поєднує в собі фахові знання з психології, соціології, правові аспекти соціального захисту, теорію та методику соціальної роботи, уміння спілкуватися та надавати інформацію, оцінювати потреби та представляти інтереси людини, підвищувати її можливості та сприяти розвитку, створювати “мережу допомоги” та керувати процесом допомоги.

 

Голова Циклової комісії “СОЦІАЛЬНА РОБОТА”     Олена ПЕРЕХРЕСТ

ЗАСІДАННЯ  ГОЛІВ ЦИКЛОВИХ КОМІСІЙ КОЛЕДЖУ.

 

                31 ТРАВНЯ поточного року у ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ” під керівництвом начальника коледжу Олександра ПОСТНІКОВА відбулось планове засідання голів циклових комісій та кураторів академічних груп. 

              На початку засідання начальник коледжу Олександр ПОСТНІКОВ визначив присутнім посадовим особам основні завдання колективу  закладу на наступний місяць. Головними серед них є проведення сесійних заходів, закінчення начального року  на молодших курсах, технологічна практика на старших курсах та відповідно плану – свято випуску 2023 року. 

            При цьому, керівник закладу зосередив увагу на якості проведення сесії, випускових іспитів та можливості продовження навчання з метою отримання кваліфікаційного рівня магістр за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”. 

                В продовження засідання заступник начальника коледжу Валентина САНЖАРОВЕЦЬ звернула увагу керівників циклових комісій та завідувачів відділень на відстеженні подальшої долі випускників щодо продовження навчання та працевлаштування. Крім того, нею були порушені питання контролю освітнього процесу, оформлення відповідної документації, повноцінної участі в сесії усіма її учасниками незалежно від місця перебування. 

                                                                                                   Навчальний відділ.

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ КОЛЕДЖУ.

 

24 ТРАВНЯ 2023 РОКУ у ВСП “Васильківський фаховий коледж Національного авіаційного університету” відповідно до плану роботи, під керівництвом начальника коледжу Олександра ПОСТНІКОВА було проведено чергове засідання Педагогічної ради коледжу на якому розглянуто актуальні питання щодо освітньої діяльності колективу на найближчу перспективу.

Роботу засідання Педагогічної ради розпочав начальник коледжу Олександр ПОСТНІКОВ, який після затвердження порядку денного та регламенту роботи, поінформував членів Педагогічної ради про підсумки діяльності колективу коледжу у травні місяці.

Відповідно до порядку денного були розглянуті наступні питання:

1. Стан підготовки керівного складу структурних підрозділів коледжу до проведення Державної екзаменаційної комісії. Розгляд та затвердження визначеної методичної документації.

Доповідачі: завідувачі I  та  II відділень Володимир ЛОЙЧЕНКО та Ірина ВОЛОХОВИЧ.

2.  Стан організаційної та методичної роботи бібліотеки коледжу.

Доповідач:  заступник начальника коледжу з навчально-виховної роботи Валентина САНЖАРОВЕЦЬ.

3. Презентація та затвердження Положень, які регламентують діяльність навчальної установи.

Доповідач: завідувач методичного кабінету Анатолій СОВГИРА.

4. Аналіз оцінювання діяльності педагогічних працівників відповідно проведеного  анкетування здобувачів освіти окремих академічних груп (рейтингова оцінка діяльності).

Затвердження сертифікатів курсової підготовки з підвищення кваліфікації викладачів коледжу.

Доповідач: методист навчального відділу Алла ВИХРИСТЮК.

5. Різне

Так, дійсно війна неймовірно ускладнила організаційну складову освітнього процесу: повітряні тривоги, перебування здобувачів освіти за межами міста, області, країни. До того ж, емоційний стан усіх учасників освітнього процесу також впливає як на готовність здійснювати освітній процес, так і на спроможність сприймати новий матеріал та навчатися. В цьому сенсі, освітні втрати неминучі.

Підсумовуючи засідання Педагогічної ради, начальник коледжу Олександр ПОСТНІКОВ акцентував увагу на профорієнтаційній роботі, на необхідності активізувати роботу щодо проведення роз’яснювальної роботи з учнями загальноосвітніх закладів міста, їх батьками з метою збільшення кількості вступників до ВСП  “ВФК НАУ”.

Заслухавши та обговоривши питання порядку денного, Педагогічна рада прийняла відповідні рішення.

 

 

Секретар Педагогічної ради Олена КОВАЛЕНКО

Викладачі та студенти взяли участь у II Всеукраїнській студентській науковoпрактичній  конференції

 СУЧАСНІ ЕКОНОМІЧНІ ПЕРСПЕКТИВИ В УМОВАХ ФОРМУВАННЯ СУСПІЛЬСТВА СТАЛОГО РОЗВИТКУ

           19 ТРАВНЯ 2023 РОКУ відбулася ІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція “Сучасні економічні перспективи в умовах формування суспільства сталого розвитку” на базі  Університету Григорія Сковороди в місті Переяславі.

          Метою конференції було залучення студентської молоді до висвітлення проблем національної економіки та правової системи України в сучасних умовах.

           Під керівництвом кандидата економічних наук, викладача, ВСП Васильківський фаховий коледж НАУ НАТАЛІЇ ПРИПУТИ,  наші здобувачі спеціальності “МЕНЕДЖМЕНТ” ВСП “Васильківський фаховий коледж Національного авіаційного університету ” прийняли участь відповідно у 5 та 6 секціях і представили різноманітні напрямки і результати своїх наукових пошуків в контексті актуальної проблематики сучасних методів та функцій менеджменту, а саме:

       5 секція: “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності: економіка підприємства, інтеграційні процеси та корпоративне управління”.

       6 секція: Управління конкурентноспроможністю підприємств, видів діяльності та галузей.

       Вікторія СЛИВКО “ВІТЧИЗНЯНИЙ ТА ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОДУКЦІЇ”.

       Анна БЕСАРАБ “ДІЯЛЬНІСТЬ МІЖНАРОДНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ЩОДО СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА В УКРАЇНІ”.

       Крістіна ЛИТВИНЕНКО ОСОБЛИВОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВО-ФІНАНСОВИХ ГРУП В УКРАЇНІ.

       Дар’я ЧАЙКУН ПРИНЦИПИ ЕФЕКТИВНОЇ ПОБУДОВИ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ СТРУКТУР УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЦТВОМ.

       Наталія ОТРУБА ОРГАНІЗАЦІЙНО-ВИРОБНИЧЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ПРОДУКЦІЇ.

       Важливо, що в конференції взяли участь студенти з різних регіонів та різних університетів та інших навчальних закладів, що дало змогу порівняти отримані висновки. Загалом все було насправді приємно, бо коли немає можливості зустрічатись наживо, такі онлайн-конференції досить важливі. Усі мали змогу поділитися напрацюваннями, для всіх учасників це було пріоритетом.

         За підсумками заходу усі хто брав участь отримали сертифікати та електронний збірник матеріалів Всеукраїнської студентської конференції.

 

 

Голова Циклової комісії МЕНЕДЖМЕНТ Алла ГОНЧАРУК

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

В ВСП Васильківський фаховий коледж Національного авіаційного університету

 

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. ВИШИВАНКА – яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи. Ще за свідченням знаменитого давньогрецького історика, географа і мандрівника Геродота, елементами вишиванки був прикрашений одяг скіфів, які проживали в наших землях в період VIII ст. до н. е. – IV ст. н. е. Знаменитий арабський мандрівник X ст. у своїх розповідях також згадує про русів, які носили вишитий одяг. У ході сучасних досліджень, наприклад, на Черкащині були знайдені срібні бляшки з фігурками чоловіків, датування знахідок VI ст., дослідження яких показали ідентичність елементів одягу і орнаменту вишивки українського народного костюма XVIII-XIX століть.

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ – поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане для сприяння єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу.

Щороку, наша коледжева громада бере участь у різних заходах до Дня вишиванки. Цього року  теж ми зберігаємо  цю красиву традицію  та  маємо можливість відзначити це дійсно народне свято в очному форматі.

Сьогодні ми віддаємо шану вишиванці як “генетичному коду нації”,  та презентуємо свою приналежність до Українського народу, його багатовікової історії, його сьогодення та майбутнього, піднімаємо дух віри у сильну, успішну, процвітаючу Україну.

ДЛЯ КОЖНОГО ВИКЛАДАЧА, СТУДЕНТА, СПІВРОБІТНИКА – ЦЕ УКРАЇНА, ЦЕ РІДНЕ МІСТО ЧИ СЕЛО, ЦЕ БАТЬКІВСЬКА ХАТА, ЦЕ РОДИНА, ЦЕ РІДНА ЗЕМЛЯ…

Відділ соціально-психологічної та гуманітарної роботи.

17 ТРАВНЯ ПОТОЧНОГО РОКУ, за участі заступника начальника коледжу  ВАЛЕНТИНИ САНЖАРОВЕЦЬ відбулось засідання Методичної ради коледжу.

              Порядок денний засідання передбачав розгляд Положень щодо встановлення порядку діяльності навчальної установи. Це стосується перш за все: моніторингу якості освіти, про кваліфікаційну роботу здобувачів освіти та положення про електронну бібліотеку. Крім того, були розглянуті та схвалені положення, що обумовлюють виборчий процес керівника коледжу.

               Головний методист коледжу Алла ВИХРИСТЮК, у другому питанні поінформувала присутніх про хід анонімного анкетування здобувачами освіти щодо надання оцінки якості викладання навчальних дисциплін окремими викладачами , оскільки даний захід вкрай необхідний не лише для зворотного зв’язку в освітньому процесі, а й для врахування зауважень і пропозицій, що надходять від студентів.

              Серед інших питань також було розглянуто навантаження викладачів на майбутній навчальний рік, якісне та інформаційне наповнення освітніми новинами сайту коледжу, питання проходження навчальної сесії та майбутнього випуску фахівців коледжу.

 

Методична рада коледжу.

Оголошення

До уваги батьків, абітурієнтів – вступників до

ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ” у 2023 році.

Адміністрація ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ” повідомляє, що приймальна комісія розпочала свою роботу в межах вступної компанії 2023 року.

Цьогорічна  вступна компанія, в умовах дії військового стану в державі, має свої організаційні особливості, як з порядку так і зміни умов безпосереднього вступу до нашого навчального закладу.

По перше, номер телефону приймальної комісії з 28 квітня 2023 року встановлено, як:

(068)717-70-41

За зазначеним номером телефону (підключено Viber, WhatsApp, Telegram) Вас кваліфіковано поінформують, з будь яких питань щодо порядку організації та проведення вступної кампанії у 2023 році.

Наші фахівці нададуть відповіді на всі Ваші запитання, зорієнтують з приводу вирішення можливих проблемних ситуацій (питань).

По друге, з метою безпосереднього консультування, оперативності вирішення проблемних питань (підготовки необхідних документів та оформлення електронних кабінетів тощо), визначені посадові особи приймальної комісії розпочинають свою роботу в приміщенні загальноосвітньої школи № 7  (перший поверх) міста Васильків, вул. Щаслива 25 (колишня Першого Травня 25), щоденно з 09.00 до 13.00 з 01 червня 2023 року.

По третє, вся інформація щодо спеціальностей за якими здійснюється підготовка фахівців в коледжі (відео та текстовий опис) розміщено в рубриках “Циклові комісії” офіційного сайту коледжу. Решта питань в рубриці Медіагалерея на головній сторінці офіційного сайту коледжу .

По четверте, особливостями вступної компанії 2023 року (правила прийому), у відповідності встановлених вимог Міністерства освіти і науки України є:

На основі базової середньої освіти (9 класів) :

бюджетна форма навчання – заява та результатати співбесіди, (враховуються результати з української мови та історії України для спеціальності 231 «Соціальна робота», з української мови та математики для інших спеціальностей коледжу);

для вступу на місця за кошти фізичних або юридичних осіб – заява і мотиваційний лист.;

На основі повної загальної середньої освіти (11 класів) та освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікований робітник (на 1 курс скороченої форми навчання):

контрактна форма навчання – заява та результати зовнішнього незалежного оцінювання 2020–2021 років у будь-яких комбінаціях (для спеціальності 231 «Соціальна робота» основний з української мови, за вибором з історії України, математики, біології, географії, для інших спеціальностей коледжу з української мови та математики);

   або національного мультипредметного теста 2022 року з української мови та математики для всіх спеціальностей коледжу;

   або національного мультипредметного теста 2023 року (для спеціальності 231 «Соціальна робота» основний з української мови, за вибором з історії України, математики, біології, географії, для інших спеціальностей коледжу з української мови та математики). 

Чекаємо на Вас! Дякуємо, що Ви з нами !

Адміністрація

Конкурс

Команда idmedia.ua оголошує про конкурсу для студентів українських вузів!

Наша мета: підтримати студентів, змотивувати їх до навчання, розширити кругозір та подарувати приємні емоції від творчого процесу.

 

Грант отримають 3 переможця: 

1 місце – 10000 гривень;

2 місце – 4000 гривень;

3 місце – 2000 гривень.

 
 

Студент може обрати будь яку тему, та написати роботу згідно вимогам(на сторінці гранту), за бажанням тему можна поєднати з напрямом навчання.

Усі роботи будуть перевірені суддівською колегію створеною із співробітників компанії та партнерів.

У визначені терміни переможець буде оголошений на сайті компанії! 

Приклади статей можна знайти за посиланням: БЛОГ КОМПАНІЇ

 
Деталі конкурсу опубліковані на сторінці сайту: https://idmedia.ua/ua/about/grant

 

ВІТАННЯ

 НАЧАЛЬНИКА ВСП ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

З ДНЕМ МАТЕРІ!

Дорогі жінки!

СЕРДЕЧНО ВІТАЮ ВАС ІЗ ДНЕМ МАТЕРІ!

З глибокої давнини і до сьогодні жінка оточена святим ореолом материнства. У цілому світі мірилом гідності людини вважається пошана до Матері, вдячності їй за життя, за виховання та самопожертву. Саме від матерів значною мірою залежить, якими виростуть наші діти, а отже, яким буде майбутнє Української держави.

Мати більше, ніж будь-хто інший, радіє успіхам дітей, підтримує їх і з глибоким болем переживаєте їхні проблеми. Подумки й  у молитвах вона завжди з нами. Лише мама все зрозуміє, пробачить і буде любити, не зважаючи ні на що.

У ВАСИЛЬКІВСЬКОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ, де традиційно превалюють суто чоловічі професії, завжди в особливій пошані була і є жінка – талановитий педагог і адміністратор, допитлива й наполеглива студентка, дбайлива охоронниця домашнього вогнища, берегиня роду людського. Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури і працьовитості. Щедрість Ваших душ зігріває усіх нас, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятовано.

У цей благословенний і великий день хочу щиро, від усього серця привітати всіх наших колег – жінок-матерів! Вони натхненно і творчо працюють у різноманітних сферах навчального процесу нашого коледжу, в допоміжних структурах. ПРОТЕ НАЙГОЛОВНІШОЮ ПРОФЕСІЄЮ ДЛЯ БІЛЬШОСТІ З НИХ Є ПРОФЕСІЯ МАТЕРІ.  

Складаю Вам щиру подяку за терпіння, витримку та мудрість, з якими Ви долаєте нинішні негаразди, зберігаєте віру в краще прийдешнє  для своїх рідних і близьких, для нашої країни.

Бажаю Вам тепла домашнього вогнища, надійної чоловічої підтримки, здоров’я, радості,  любові та благополуччя!

 

            З повагою

Начальник ВСП Васильківський фаховий коледж НАУ

Олександр ПОСТНІКОВ

ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ВСП “ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАУ” ІЗ ДНЕМ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ ТА ДНЕМ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ!

ДОРОГІ КОЛЕГИ, СТУДЕНТИ, НАШІ ВЕТЕРАНИ!

ШАНОВНІ ВАСИЛЬКІВЦІ ТА ГРОМАДЯНИ РІДНОЇ ДЕРЖАВИ, ДРУЗІ!

Сьогодні, 8 травня, ми та увесь цивілізований світ відзначає День пам’яті та примирення, вшановує пам’ять тих, хто поліг у бою, захищаючи рідну землю під час Другої світової війни! Завтра, 9 травня, ми вшановуємо усіх загиблих у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Особливо важливим День пам’яті та примирення є сьогодні, коли росіяни вже щодня атакують українські міста.

Історично саме сьогодні роковини перемоги над нацизмом, роковини капітуляції гітлерівської Німеччини.

Не вистачить слів, щоб вимовити увесь той смуток, що відчувають люди цими днями, адже український народ віддав за цю перемогу стільки життів своїх відданих синів та дочок! Внесок наших з вами дідів-прадідів – неоціненний.

Від імені усієї родини Васильківського фахового коледжу Національного авіаційного університету я висловлюю слова вдячності та поваги нашим ветеранам та їх родинам: вдячності за їх подвиги, за їх втрачену молодість та здоров’я, за можливість сьогодні жити у вільній від нацизму Україні.

На жаль, сьогодні ми є свідками продовження неспокою та військових дій у нашій державі, є свідками спадкоємності славних і героїчних традицій воїнів та необхідності знову захищати свої землі ціною тисяч молодих життів.

Тому у цей день ми вітаємо всіх тих, хто не шкодуючи себе боронить нашу країну від російської навали та зберігає наші кордони. Ми бажаємо Вам, наші захисники та захисниці, бути мужніми та сміливими та дякуємо Вам за можливість навчатись і навчати.

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

В цей день, зичу всім нам перемоги над рашистським ворогом та мирного блакитного неба над головами усіх українців!

З повагою

Начальник ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ”

ОЛЕКСАНДР ПОСТНІКОВ

РОЗВИТОК КОЛЕДЖУ – ОДНЕ З ОСНОВНИХ ЗАВДАНЬ ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕКТИВУ.

       4 ТРАВНЯ 2023 РОКУ під керівництвом начальника ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ” ОЛЕКСАНДРА ПОСТНІКОВА відбулось чергове засідання педагогічної ради навчального закладу.

     Розпочав засідання начальник коледжу ОЛЕКСАНДР ПОСТНІКОВ, який розповів про виконання рішень попередньої педради, досягнення колективу протягом останнього місяця та окреслив низку питань для розгляду й висвітлення доповідачами відповідно до порядку денного.

       Під час засідання, відповідно визначеного порядку денного, зі своїми доповідями виступили:

         Головний бухгалтер коледжу НАТАЛІЯ ГАЛИЧ – пропозиції, розгляд та затвердження персонального складу організаційного комітету з проведення рейтингового голосування під час проведення виборів начальника ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ” та пропозиції з визначення кінцевого строку обрання представників для участі у рейтинговому голосуванні;

        Голова профспілкової організації ВАЛЕНТИН МАКОВІЙЧУК – пропозиції щодо персонального складу виборчої комісії.

            Про актуальні питання завершення семестру і навчального року присутніх поінформував начальник коледжу ОЛЕКСАНДР ПОСТНІКОВ.

         На засіданні педради йшлося також про те, як працювати далі, враховуючи труднощі і обмеження воєнного стану, прогнозування плану освітнього процесу на наступний навчальний рік та стан вирішення питань з відновлення матеріально-технічної бази коледжу. Наголошувалося, що визначальним є принцип “все для перемоги”.

         Прийняті на педагогічній раді рішення відповідали основним засадам стратегічного плану розвитку коледжу, що базується на принципах партнерства та  компетентнісного підходу до освітньої діяльності.

 

Відділ соціально-психологічної та гуманітарної роботи.

На шляху удосконалення освітнього процесу і підвищення якості підготовки фахівців.

     3 ТРАВНЯ 2023 РОКУ, під керівництвом заступника начальника коледжу Валентини САНЖАРОВЕЦЬ відбулось засідання голів циклових комісій та начальників відділень нашого навчального закладу.

      У центрі уваги були такі питання:

– аналіз педагогічного навантаження викладачів;

– стан підготовки та розміщення робочих навчальних планів на оновленому офіційному сайті коледжу;

– стан співпраці та взаємодії циклових комісій зі стейкхолдерами;

– заслуховування голів циклових комісій та надання оцінки звітів самоаналізу;

– обговорення змін у назвах певних спеціалізацій;

– підготовка до проведення анонімного анкетування педагогічних працівників;

– стан ходу сесії серед студентських колективів;

– аналіз відвідуваності здобувачами освіти навчальних занять;

      Крім того,  були розглянуті інші питання, що регламентують та забезпечують освітній процес.

      З обговорюваних питань були прийняті відповідні рішення.

 

Навчальний відділ.

ВІДВІДУВАННЯ МУЗЕЮ ГРОШЕЙ.

Цікавим та переповненим враженнями заходом, що відбувся 28 КВІТНЯ ПОТОЧНОГО РОКУ, для здобувачів освіти 711 та 721 академічних груп став екскурс галереями Музею грошей.

Варто зазначити, що у вищезазначеному музеї вже 23 березня 2023 року відбулась також не менш важлива подія – ОНЛАЙН-ВЕБІНАР “КРЕДИТНІ ВІДНОСИНИ ВІД АНТИЧНОСТІ ДО СУЧАСНОСТІ”, учасниками якої стали студенти 731 та 741 академічних груп.

Опановуючи спеціальність “Менеджмент” не можливо уникнути вивчення дисциплін, що мають безпосередню дотичність до фінансової грамотності, бухгалтерського обліку, основ кредитування тощо. Тож у нагоді, для наших здобувачів стало відвідування музейного закладу із такою вкрай важливою назвою.

Безпосередня мета, що переслідувалась, при  онлайн знайомстві з минулим, сьогоденням і поглядами у майбутнє грошей, для організаторів, а відтак і студентів, це – покращення фінансової грамотності, вивчення історії економічної думки, основи теорії грошей, грошового обігу, фінансів і кредиту, особливостей створення грошей та оформлення їх дизайну. Захід проводив  доктор історичних наук, СТАРШИЙ ЗБЕРІГАЧ ФОНДІВ МУЗЕЮ ГРОШЕЙ – АНДРІЙ БОЙКО-ГАГАРІН.

Знайомлячись із експонатами справжньої скарбниці, здобувачі освіти мали можливість доторкнутись до великої кількості подробиць і нюансів при створенні грошових одиниць. Вражаючою є колекція вітчизняних колекційних монет, іншої нумізматичної продукції випущеної Національним банком. В цілому, від античності до сучасного стану, цікавою і повчальною для здобувачів освіти, стала експозиція грошей, як продукту монетарної політики держави різних часі і періодів.

Попри умови воєнного стану в нашій країні, та наближення довгоочікуваної перемоги, зазначений захід наглядно продемонстрував можливість і необхідність урізноманітнювати освітній процес, наповнювати його пізнавальними та колоритними враженнями.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

 

Голова Циклової комісії МЕНЕДЖМЕНТ Алла ГОНЧАРУК 

ВІДБУЛИСЬ ЗАХОДИ “ЧОРНА СПАДЩИНА”, ЩО ПРИУРОЧЕНІ РІЧНИЦІ ТРАГЕДІЇ НА ЧАЕС.

26 КВІТНЯ 2023 РОКУ в державі відзначаються 37-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці. Аварія забрала життя сотень людей і завдала непоправної шкоди екології Європи. З того часу в цю дату в Україні щороку вшановують усіх людей, хто загинув чи постраждав від цієї катастрофи, а також шанують ліквідаторів наслідків аварії.

З нагоди ВІДЗНАЧЕННЯ 37-Ї РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ КАТАСТРОФИ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС в студентських академічних групах коледжу, в колективах циклових комісій відбулись заходи  “ЧОРНА СПАДЩИНА”.

Заходи проведені з метою згадати про трагедію — вибух на Чорнобильській АЕС, поглибити знання молодого покоління про цю подію, вшанувати пам’ять ліквідаторів, виховати почуття поваги та пам’яті до трагічних історій нашої країни.

“В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогад про які пронизує серце гострим болем. Одна з них — 26 квітня 1986 року, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. Чорнобиль і досі є незагоєною раною.”, — пишуть на офіційній сторінці бібліотеки.

Були презентовані матеріали про Чорнобильську трагедію, відбувся перегляд  фільму “Чорнобильська катастрофа: погляд здалеку і зблизька” та “Чорнобиль. Точка часу” (2016). Крім того, відділом соціально-психологічної та гуманітарної роботи коледжу організовано створення відеотеки з фільмами стосовно цієї трагедії з метою їх подальшої презентації під час годин виховної та корпоративної культури кураторами груп.

Також присутні на заходах вшанували хвилиною мовчання пам’ять про тих, хто віддав свої життя під час ліквідації Чорнобильської катастрофи.

СТРАШНА СТАТИСТИКА ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ:

8,5 мільйонів жителів України, Білорусі, Росії в найближчі дні після аварії отримали значні дози опромінення;

90 784 особи було евакуйовано з 81-го населеного пункту України до кінця літа 1986 року;

11 тон ядерного палива було викинуто в атмосферу внаслідок аварії на 4-му енергоблоці Чорнобильської АЕС;

400 видів тварин, птахів і риб, 1200 видів флори продовжують існувати в “зоні відчуження”, де через істотне та катастрофічне забруднення повітря, ґрунтів і вод заборонено проживати людям.

понад 600 тисяч осіб стали ліквідаторами аварії – боролися з вогнем і розчищали завали;

2293 українських міст і селищ із населенням приблизно 2,6 мільйона людей забруднено радіоактивними нуклідами;

200 тисяч квадратних кілометрів – на таку територію поширилася дія радіації. Із них 52 тисячі квадратних кілометрів – сільськогосподарські землі.

26 квітня є днем пам’яті про саму катастрофу і загиблих в ній, а також героїзму працівників станції, ліквідаторів, пожежників, медиків і всіх людей, причетних до ліквідації наслідків аварії.

“Чорнобильська біда надовго залишиться в нашій пам’яті. Ще довго ми будемо відчувати на собі її наслідки, ще довго чутимемо її дзвони, які лунатимуть за тими, кого вже немає…”, — додають представники студентської ради коледжу.

Дякуємо всім ліквідаторам за громадянський подвиг та самопожертву заради Батьківщини і прийдешніх поколінь!

   

Відділ соціально-психологічної та гуманітарної роботи коледжу. 

На адресу ВСП “ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ” надійшли подяки від КЕРІВНИЦТВА ГОЛОВНОГО ВІЙСЬКОВОГО КЛІНІЧНОГО ГОСПІТАЛЮ (ГВКГ). В них, зокрема, висловлюється подяка нашому колективу, студентській раді коледжу за патріотизм, високу громадську позицію, активну участь у благодійній допомозі військовому госпіталю в інтересах лікування поранених військовослужбовців Збройних Сил України під час російсько-української війни. Окремі слова подяки висловлені і ГОЛОВІ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ДИСЦИПЛІН МАРІЇ БИЧКОВІЙ та МЕДИЧНІЙ СЕСТРІ КОЛЕДЖУ ОКСАНІ НАДОБЕНКО. Саме завдяки їх організаторським якостям в першу чергу, патріотичному запалу і налаштуванню на перемогу були сплановані та відбулись зазначені благодійні акції. І вони не є останніми. Колектив коледжу планує їх і подалі.

  Надзвичайно приємно отримувати слова вдячності від військових, адже таким чином ми ще раз переконуємося, що робимо спільну справу заради перемоги й процвітання рідної України.

Нагадаємо, що значна кількість викладачів та студентів нашого коледжу із перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію нашої держави бере активну участь у різноманітних видах волонтерської діяльності: в медичних установах, гуманітарних складах, наданні допомоги окремим військовим частинам Збройних Сил України. 

Волонтерство лікує від паніки, відволікає від тривожних думок. Волонтерство згуртовує людей на добрі справи. Волонтерство наближає перемогу.

РАЗОМ – НЕОДМІННО ПЕРЕМОЖЕМО! 

Студентська рада коледжу.

Твое майбутнє починається тут

Відокремлений структурний підрозділ “Васильківський фаховий коледж НАУ” – це сучасний і престижний навчальний заклад, який навчає студентів як з технічних спеціальностей, так і з гуманітарнихУ коледжі НАУ є 7 різних спеціальностей. Працюють у нашому навчальному закладі тільки кваліфіковані педагоги, з величезним досвідом. Вступити до нашого коледжу можливо після дев’ятого класу або одинадцятого класу.

 

Відокремлений структурний підрозділ “Васильківський фаховий коледж НАУ” | ВСП ВФК НАУ – Офіційний сайт © 2023. Всі права захищено.