Новини

ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ВСП “ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАУ”

З НАГОДИ 17 РІЧНИЦІ З ДНЯ СТВОРЕННЯ

Шановні студенти, викладачі,  співробітники, випускники та ветерани Васильківського навчального закладу!

  Прийміть  сердечні вітання з нагоди 17-річниці від дня заснування ВСП “ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАУ” та 84 річчя заснування Васильківського навчального закладу.

           Історія, славні традиції та досягнення коледжу свідчать про те, що навчальний заклад є одним із провідних у сфері підготовки фахівців для авіаційної галузі України, установ та організацій держави, органів державної влади та місцевого самоврядування, бізнесу, інших галузей промисловості.

    За 84 роки своєї діяльності наш навчальний заклад сформувався як навчальний заклад нової генерації активних, вільних, високопрофесійних і компетентних педагогів та мислячих студентів. Нам вдалося перетворити коледж на експериментальний майданчик для втілення інноваційних ідей у галузі освіти, техніки. Навчальний заклад готує не тільки кваліфікованих фахівців авіації, а й виробив своєрідну формулу виховання, яка передбачає плекання національно свідомої, інтелектуально потужної, духовно зрілої молоді, що гідно презентуватиме сучасний  духовний потенціал України.

  Мов пишний весняний сад, розквітнув наш коледж за останні десятиліття. Веселковим розмаєм переплелися в ньому таланти викладачів і студентів, високі досягнення на всіх рівнях: інтелектуальному, спортивному; в технічній творчості, художній самодіяльності.

            Наш заклад – це велике родинне коло, де кожна людина огорнена теплом і турботою, особливо студентська молодь.

        Це навчальний заклад, де батьківська опіка і синівська вдячність творять педагогіку співробітництва і вливаються в атмосферу єдності та наступності поколінь.

         Випускники коледжу, як свідчать постійні зустрічі, поряд із світлою ідилією отчого дому, своєї Альма-матер бережуть у серцях тепло студентського вогнища. Тому й приводять у наш храм науки своїх дітей та онуків, бо вірять у конкурентоспроможність навчального закладу, який іде в ногу з часом та дбає про міцність і престижність знань, потрібних на ринку праці.

           Хай на скрижалях історії рідної Васильківщини, в серці і свідомості минулих  та майбутніх поколінь живе “ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАУ” – навчальний заклад, що постійно оновлюється, зростає, розквітає. 

        Да сьогодні триває війна, коледж переживає непрості часи. Але ми не опускаємо руки, плідно працюємо, допомогаємо нашим Збройним силам та віримо в нашу ПЕРЕМОГУ!

                                                   ШАНОВНІ ДРУЗІ!

           У цей день, бажаю всім нам і надалі з високим творчим натхненням та наснагою примножувати здобутки ВСП “ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАУ” на благо і на славу України! І хай допоможе нам Господь!

             З повагою 

Начальник ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ”

                                                                                         Олександр ПОСТНІКОВ

 

         

                                                       ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ СОЦІАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НАУ

           07 ЛИСТОПАДА 2023 РОКУ викладацький склад Циклової комісії “Соціальна робота” під керівництвом заступника начальника коледжу Валентини САНЖАРОВЕЦЬ нашого коледжу прийняв участь у розширеному засіданні кафедри “Соціальних технологій” Національного авіаційного університету факультету лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ.

             На засіданні розглянуто було розглянуто широкий спектр питань, включаючи організаційні моменти, планування наукових та освітніх заходів, а також обмін думками щодо інноваційних методів викладання та практичної роботи, а також напрями подальшої співпраці в контексті планування та проведення спільних заходів. Серед іншого, пріоритетними напрямками зазначено об’єднання  щодо спільної участі у семінарах, конференціях та проведення практичних занять, розробка та опрацювання методичних матеріалів з оновленням вже підготовлених.

            Засідання кафедри Соціальних технологій підкреслило важливість постійного самовдосконалення та адаптації освітнього процесу до сучасних умов. Воно відзначилося конструктивним діалогом та спільним прагненням до підвищення якості освіти та професійної підготовки у сфері соціальної роботи.

 

                                                                                                                                                                                                             Навчальний відділ

                                                                                  ЙДЕМО НА ФРОНТ ДОПОМОГИ!

                                                              СТУДЕНТИ ВІДВІДАЛИ ПОРАНЕНИХ ВІЙСЬКОВИХ.

           На сьогодні для України  питання захисту її незалежності та територіальної цілісності є найбільш пріоритетним завданням всього українського народу. Нашу країну на тепер захищають та відвойовують її честь та гідність військовослужбовці Збройних Сил України, працівники органів внутрішніх справ, добровольці, а також прикордонники. Кожного дня є велика кількість поранених, яких лікують у військових госпіталях, в один з яких, а саме Головний військовий клінічний центр “ГВКГ” 18 ЖОВТНЯ 2023 РОКУ завітали студенти ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ”.

             На благодійні кошти, наші студенти-волонтери: ЧУХРІЙ АНАСТАСІЯ, СЛІПАЧЕНКО НАЗАР, СКОЧКО ДМИТРО та інші під керівництвом голови Циклової комісії Загальноосвітніх дисциплін МАРІЇ БИЧКОВОЇ, медичної сестри коледжу ОКСАНИ НАДОБЕНКО  організували та придбали речі першої необхідності, їжу, смаколики, фрукти та воду. Юнаки та дівчата заходили у палати хірургічного та травматологічного відділень до бійців, які служили у зоні ведення бойових дій. Поранені розповіли як вони проходили службу, брали участь у боях за українські міста та селища, а також захищали нашу державу від агресора.

            Нашим військовим було надзвичайно приємно, що їх відвідують, що цінують їхню службу Батьківщині, тому наших героїв потрібно підтримувати як морально, так і матеріально. Хотілося би вірити, що у нас в державі є багато свідомих українців, які розуміють ситуацію в державі і готові також підтримувати наших героїв!

           Допомоги і розуміння чекають і рідні наших воїнів, які знаходяться з ними у госпіталі.

          … Волю сльозам дала, коли вийшла зі госпіталю. Я пам’ятатиму цю зустріч усе життя! Ми нездоланний народ, бо маємо таких Героїв! Це очевидно. Ми – єдині, і сьогодні ми будуємо своє майбутнє! Так висловила свої почуття студентка Анастасія ЧУХРІЙ.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

 

 

                                                                                                                                                                                               Студентська рада коледжу.

                                                           УВАГА

                     абітурієнтам-вступникам 2024 року та їх батькам!

           У ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ” продовжується набір на підготовчі курси до вступу у навчальний заклад

Термін навчання: 8 місяців

 Заняття проводяться: щосуботи з 9.00

Вартість навчання: 5200 грн.

           

                 СЛУХАЧІ ПІДГОТОВЧИХ КУРСІВ МАЮТЬ ЗМОГУ:

 

ПІДВИЩИТИ РІВЕНЬ ЗНАНЬ;

ПРОЙТИ ПІДГОТОВКУ ВІДПОВІДНО ДО ПРОГРАМИ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ ДО КОЛЕДЖУ;

ШВИДШЕ І ЛЕГШЕ ПРОЙТИ АДАПТАЦІЮ ДО НАВЧАННЯ У КОЛЕДЖІ.

 

                                           ДОКУМЕНТИ, ЯКІ ПОТРІБНІ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ!

заяву одного з батьків;

копію коду платника податку одного з батьків;

копію паспорта одного з батьків;

копію ID-карти з обох сторін (до неї копія витягу з єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання), або копію свідоцтва про народження слухача;

Зарахування до складу слухачів здійснюється на підставі укладеного договору про надання освітньої послуги та оплати за повний курс навчання.

 

         Телефон для довідок: 0972650854 , 096 45 61 119.

Запис здійснюється за адресою: м. Васильків, вул. Володимирська 43 орієнтир ринок “Благодать”

                                                                          ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ РАДИ.

               12 ЖОВТНЯ,  поточного року у ВСП Васильківський фаховий коледж НАУ за участю начальника коледжу Олександра ПОСТНІКОВА відбулось планове засідання Методичної ради навчальної установи.

            Відповідно до порядку денного були розглянуті питання безпеки учасників освітнього процесу, контролю якості проведення занять відповідальними особами, обговорення напрямків державної політики перспектив та розвитку фахової передвищої освіти, ухвалення методичних посібників і відповідних розробок викладацького складу. В обговоренні питань ради взяв участь заступник начальника коледжу Володимир ГРИГОР’ЄВ.

          За рішенням Методичної ради начальником коледжу дано відповідні доручення.

 

                                                                                                                                                                                            Навчальний відділ коледжу.

СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ ОГОЛОСИЛО НОВУ ДАТУ РАДІОДИКТАНТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

 

              РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ 2023 ВІДБУДЕТЬСЯ 27 ЖОВТНЯ — У ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ, який, згідно з указом президента, відтепер відзначатимуть саме цього дня. Досі цей день відзначали 9 листопада.

              Всеукраїнський радіодиктант національної єдності започаткувала команда Українського Радіо у 2000 році задля єднання навколо мови. Відтоді він проводиться щороку і вже став найбільшим україномовним флешмобом, який об’єднує українців та знавців української мови по всьому світу.

транслює диктант на всіх платформах: телебаченні, радіо та диджиталі.

               Традиційно найактивнішими учасниками флешмобу є школярі, студенти й викладачі закладів освіти, але щороку радіодиктант пишуть люди різного віку та найрізноманітніших професій.

              РАДІОДИКТАНТ — це проект, головна мета якого не стільки перевірка грамотності, скільки єднання довкола української мови. Під час війни це особливо актуально. Знаково, що за годину прямого ефіру будуть включення з різних точок України, де люди в безпечних місцях писатимуть радіодиктант разом з усім світом. Навіть на фронті, якщо в той момент буде така змога, наші воїни писатимуть!

              Українці й усі, хто знає або вчить, розуміє, любить українську мову, разом писатимуть текст під диктування — це буде неймовірно потужна енергетика єднання!

            ДЕ СЛУХАТИ РАДІОДИКТАНТ:

на хвилях Українського Радіо та Радіо Культура;

наживо транслюватиметься в ефірі телеканалу Суспільне Культура;

YouTube-каналі Українського Радіо;

Facebook-сторінках Суспільного.

            У нашому коледжі також сплановано організувати та вже традиційно взяти участь у зазначеному заході під керівництвом викладачів-філологів.

 

                                                                                                                                                                                      Завідувач 1 відділення коледжу

 

                                                                                                                                                                                                          Ірина ВОЛОХОВИЧ

                                                                                       ДАВАЙ ВЧИТИСЯ РАЗОМ !

               12 ЖОВТНЯ 2023 РОКУ під керівництвом голови Циклової комісії коледжу “Інженерія програмного забезпечення” Ліани РОМАНОВСЬКОЇ зі студентами 631 академічної групи відбувся захоплений БАТЛ на швидкість розв’язання завдань з програмування відповідно начального плану.  БАТЛ включав завдання на програмування із елементами логіки та математики. Крім того, учасники повинні керуватися часовими лімітами виконання завдань та обмеженнями об’єму пам’яті. Перевірка завдань здійснювалась на одному сервері, тож людський фактор недопустимий, а результати опрацьовуються одразу.

             За результатами наші майстри відзначилися  швидкістю та кмітливістю у вирішенні визначених завдань.

              Серед кращих:

КОРОТУН НАЗАРІЙ; КОНОПЕЛЬКО МАКСИМ та ПУХЛЯК ВЛАДИСЛАВ.

             Треба відмітити, що колектив Циклової комісії постійно знаходиться в пошуку та впровадженні сучасних  новітніх форм та методів навчання студентів.

                       

                                                                                                      Голова Циклової комісії “Інженерія програмного забезпечення”                     

 

                                                                                                                                                                                                    Ліана РОМАНОВСЬКА

 

ПІЗНАЄМО ІСТОРІЮ РІДНОГО КРАЮ: ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖУ У ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ.

 

             Історія – це пам’ять людського суспільства, його свідомість і совість, засіб самоочищення та самовдосконалення, виховання прийдешніх поколінь.

            Для розширення знань та пізнання історії рідного краю, виховання почуття гордості та гідності за свою країну існує багато джерел інформації.         

            Одним із найцікавіших засобів знайомства з минулим є відвідування краєзнавчого музею. Тож, 06 ЖОВТНЯ СТУДЕНТИ 611 ГРУПИ I КУРСУ Васильківського фахового коледжу НАУ, разом з куратором Тетяною МАКОШИНОЮ, пізнавали історичні шляхи міста, в якому вони навчаються та живуть, у краєзнавчому музеї міста ВАСИЛЬКІВ.

           Приємні враження тут починаються ще з рецепції, де нас привітно зустрічає керівник музею Раїса ЛІПЧАНСЬКА. Саме з нею ми поринаємо у таємничий світ предків та чарівну подорож в історичними подіями, що відбувалися в сиву давнину і дотепер.

            Фонди музею налічують 1200 експонатів. Представлені стародавні знаряддя праці, зброя, прикраси та інший археологічний матеріал кам’яного віку, Трипільської культури, скіфських часів та Давньої Русі, зібраний зокрема при розкопках поблизу Василівського дитинця в ході археологічної експедиції 1985 року.

               В етнографічній експозиції представлені знаряддя праці, посуд та одяг, якими користувалися васильківці в минулому.

Також є відділи колективізації 1920-1930-х років, культурного розвитку Васильківщини, Другої Світової війни, російсько-української війни, декоративно-ужиткового мистецтва.

            Екскурсія мала патріотично-виховний характер, була наповнена відчуттям любові до рідного краю. Студенти після відвідання виставки отримали яскраві враження. Вони були приємно здивовані та збагачені духовно, відвідавши музей міста Васильків.

Приходьте у краєзнавчий музей, і дізнаєтеся багато цікавого про нашу ВАСИЛЬКІЩИНУ!

                                                                                                                           Голова Циклової комісії Інженерія програмного забезпечення

                                                                                                                                                                                               Ліана РОМАНОВСЬКА

ВЗАЄМОДІЯ РИНКУ ПРАЦІ Й ОСВІТИ: ЗУСТРІЧ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ

             04 ЖОВТНЯ 2023 РОКУ відбулася зустріч викладацького складу Циклової комісії “Інженерія програмного забезпечення” та гарантів освітньо-професійних програм (ОПП) під керівництвом голови Циклової комісії Ліани РОМАНОВСЬКОЇ зі стейкхолдерами освітніх програм. Зокрема в зустрічі та обговоренні взяли участь: Конопляник Павло Олександрович, IT-директор ТОВ “BGS Solutions” та інші стейкхолдери.

             Під час зустрічі було презентовано основні складові ОПП, озвучено мету, предметну область, фокус та особливості, а також можливості щодо працевлаштування майбутніх випускників, подальшого навчання та професійної діяльності.

            Присутні стейкхолдери взяли активну участь в обговоренні та висловили свої думки щодо перспектив удосконалення та покращення ОПП,  а також наголосили на важливості співпраці ІТ-освіти й ІТ-індустрії.

            Загалом відбувся конструктивний обмін думками щодо вдосконалення ОПП та посилення співпраці викладачів з IT-компаніями. Учасники зустрічі сформували нариси перспективного плану подальшого розвитку співпраці Циклової комісії Інженерії програмного забезпечення зі стейкхолдерами в таких напрямах:

           Пріоритети навчального року;

           Можливості стажування з метою набуття практичного досвіду в ІТ-індустрії;

           спільні дослідницькі проекти для об’єднання зусиль щодо розробки інноваційних рішень;

           лекції від представників ІТ-індустрії на актуальні теми та тренди ІТ-сфери;

           підтримка студентських конференцій;

           супровід і гарантування процесу акредитації освітніх програм та підтримка спеціальності 121  Інженерія програмного забезпечення.

            Крім того, розглянуті питання щодо працевлаштування майбутнім ІТ-фахівців, особливості складання резюме та проходження співбесіди у провідних ІТ компаніях.

           За результатами проведеної досягнута домовленість продовжити зустрічі у форматі воркшопів та практичних семінарів із застосуванням прикладного програмного забезпечення.

 

           Адміністрація коледжу висловлює слова вдячності пану Павлу Коноплянику та іншим учасникам ринку праці за приділену увагу до викладачів та студентів.

 

Голова Циклової комісії “Інженерія програмного забезпечення”

 

                                                                                                                                                                                                    Ліана РОМАНОВСЬКА

ШАНОВНІ  КОЛЕГИ,  ПРИЙМІТЬ  ЩИРІ  ВІТАННЯ  З  ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ –

ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

               Це свято усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя,  наставника підростаючого покоління, свято людей, які своїм прикладом навчили нас бути чесними,  добрими і працьовитими.

                З упевненістю можна сказати, що в нашому навчальному закладі, закладах освіти м. Васильків зосереджений величезний інтелектуальний потенціал. Тут працюють професіонали своєї справи, серед яких чимало власників високих нагород і почесних звань, переможців різноманітних конкурсів. Професіонали, які у своїй роботі вміло поєднують вірність традиціям української педагогіки і прагнення йти в ногу з часом, вимогливість і посмішку, гумор і креативність.

                 Особливого захоплення гідні ветерани педагогічної праці нашого колишнього військового навчального закладу та вже сьогодні діючого цивільного коледжу, які зробили  величезний внесок у справу виховання та освіти кількох поколінь васильківчан і продовжують плідну діяльність, будучи прикладом для молодих викладачів, зразком глибокої вірності своєму покликанню.

                              ДОРОГІ ВАСИЛЬКІВСЬКІ ПЕДАГОГИ!

            Від щирого серця бажаю вам великого щастя, квітучого здоров’я, душевного благополуччя, нових здобутків і перемог! Нехай головним результатом вашої роботи стануть сяючі очі дітей, студентів успіхи в житті та професії! А нашому народу, нашій рідній Україні – ПЕРЕМОГИ!

                 Зі святом, освітяни коледжу та Васильківщини!

З повагою

                                                                                              Начальник ВСП Васильківський коледж Національного авіаційного коледжу

 

                                                                                                                                                                                                  Олександр ПОСТНІКОВ

Previous slide
Next slide

                                          ПРАКТИКА ПЕРШ ЗА ВСЕ !

               Заняття на основній матеріально-технічній базі рідного коледжу для наших студентів, васильківських авіаторів є одним з головним напрямків підготовки технічного спеціаліста. Паралельно з теорією на студентів чекає новий етап життя. А це нові емоції, нові знання коли ти реально у тому числі і торкаєшся “живого” літака. Тим більше коли заняття проводять досвідчені викладачі, маючи багатий практичний військовий досвід.

             Так, з початком начального року, відповідно навчального плану під безпосереднім керівництвом начальника коледжу, викладача вищої категорії Олександра ПОСТНІКОВА групою викладачів та лаборантського складу у складі: Лойченка В.І., Осадчого С.І., Маковійчука В.А. зі студентами 141 академічної групи розпочато проведення циклу групових, лекційних та практичних занять на матеріально-технічній базі Васильківського коледжу за 

темами:

“Обладнання літака”;

“Конструкція і технічне обслуговування повітряних суден”;

“Конструкція і технічне обслуговування авіаційних двигунів”;

“Експлуатація авіаційної техніки”.

             Заняття організовані та проводяться з дотриманням всіх визначених заходів безпеки. 

                                           Голова Циклової комісії Володимир ЛОЙЧЕНКО

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

20 ВЕРЕСНЯ 2023 РОКУ

відбудеться рейтингове голосування на заміщення посади начальника 

ВСП « Васильківський фаховий коледж Національного авіаційного університету»

Брати участь у рейтинговому голосуванні мають право:

– кожен педагогічний штатний працівник Коледжу;

– представники з числа інших штатних працівників, які обрані відповідними працівниками шляхом прямих таємних виборів;

– виборні представники з числа студентів, які  обрані студентами шляхом прямих таємних виборів.

Видача бюлетеня для таємного голосування здійснюється за умови пред’явлення особою, яка має право брати участь у виборах, документа, що посвідчує особу.

місце та час проведення виборів: 09:00-15:00,

вул. Щаслива, 23, м. Васильків

аудиторія №2

Previous slide
Next slide

ВІДБУЛИСЬ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ СТУДЕНТСТВА 

ВСП “ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАУ”

 

Сьогодні 5 ВЕРЕСНЯ 2023 РОКУ відбулись загальні збори студентів ВСП “Васильківський фаховий коледж Національного авіаційного університету”.

У відповідності до  наказу Національного авіаційного університету № 186/од від 05.05. 2023 “Про організацію та проведення конкурсного відбору на посаду начальника ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ”” на порядок денний було винесено одне питання: висування представників студентського колективу для прийняття участі в голосуванні за кандидатів на посаду керівника ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ”.

З цією метою, 29 СЕРПНЯ 2023 РОКУ відбулось засідання активу  студентської ради на якому було запропоновано, обговорено та висунуто 9 студентів, які досягли повноліття і  будуть представляти інтереси студентства на виборах 20 вересня відповідно встановленої квоти. 

Основними вимогами до кандидатів, був аналіз їх успішності, стан поведінки, участь в громадському житті коледжу.

Але не менш важливою особливістю визначення цих кандидатів був віковий бар’єр, який чітко, відповідно законодавства встановлюється як 18 років на момент голосування. 

Це так студенти: 

ШКРІД МАКСИМ АНДРІЙОВИЧ 141 група;

СЛІПЧЕНКО ВЛАДИСЛАВ ВІКТОРОВИЧ 131 група;

ГОРОБЕЦЬ МАРИНА-ЄЛІЗАВЕТА АНДРІЇВНА 641 група;

КАРАГОДІНА ВАЛЕРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА 641 група;

ВИРВА КАТЕРИНА ВІКТОРІВНА 441 група;

ЧАЙКУН ДАРЬЯ ВІТАЛІЇВНА 741 група;

СЛИВКО ВІКТОРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА 741 група;

ТУШЕВСЬКИЙ МИРОСЛАВ ЯРОСЛАВОВИЧ 231 група;

СЕМЕНОВ ОЛЕГ ОЛЕКСАНДРОВИЧ 341 група.

 

За результатами роботи можна стверджувати, що збори відбулись. Зазначені студенти шляхом таємного персонального голосування, отримали більшість голосів та  20 вересня приймуть участь в голосуванні на виборах керівника нашого коледжу.

Голова Студентської ради коледжу ФІЛОНЕНКО ДАР’Я, як головуюча на зборах  подякувала всім за роботу та  висловила впевненість, що наші представники гідно представлять студентський колектив на виборах начальника нашого коледжу  20 вересня 2023 року.   

                                                                                                                                     Відділ соціально-психологічної та гуманітарної роботи.      

                                                                    У КОЛЕДЖІ ПРОЙШЛИ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ ЗНАНЬ

          Сьогодні, 1 вересня у ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ” відбувся урочистий захід з нагоди Дня знань та вручення першокурсникам студентських квитків. На урочистостях були присутні викладачі, студенти-першокурсники та їх батьки і близькі.

             Начальник коледжу ОЛЕКСАНДР ПОСТНІКОВ, наголосив, що День знань відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації, це свято молодості і надії, мудрості та натхнення, а також свято змін, позитивного розвитку,  пізнання нового та невідомого та побажав першокурсникам впевнено йти шляхом відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

             У подальшому, він висловив слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю викладачам, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а і виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

                Захід був наповнений добром, вірою в перемогу, почуттям єдності. 

   Педагогічний та студентський колективи Васильківського фахового коледжу Національного авіаційного університету щиро вітають студентів-першокурсників  зі вступом до лав світового студентства і бажають, щоб цей шлях був для них незабутнім та привів до значних професійних вершин.

Мирного неба всім, міцного здоров’я, здійснення мрій.

Незламної віри у власні сили.

ЗІ СВЯТОМ! З ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

                                    СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЗСУ!                                   

 

                                                                                                                                               Відділ соціально-психологічної та гуманітарної роботи.

ДЕНЬ ЗНАНЬ. ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ВСП “ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ”

ДОРОГА КОЛЕДЖАНСЬКА     РОДИНО!


 

          СЕРДЕЧНО ВІТАЮ з початком нового навчального року, з Днем знань ‒ святом, що слугує символом невпинного прагнення до пізнання світу, до розкриття професійних можливостей і фахового становлення. Попри жорстоку російську агресію проти нашої держави, постійні повітряні тривоги та неспокій, ми розпочинаємо новий навчальний рік, бо це наш обовʼязок, безпосередній освітянський внесок у боротьбу з російськими окупантами заради миру, відбудови і процвітання України!

                    У ЦЕЙ ПРЕКРАСНИЙ ДЕНЬ, КОЛИ ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ гостинно відчиняє браму і запрошує до аудиторій ‒ студентську молодь і потужний викладацький склад, бажаю кожному з вас натхненного навчання, ефективної професійної діяльності, нових професійних досягнень, успішного карʼєрного зростання, безмежного щастя та непохитної віри в перемогу України!

                 ЩОРОКУ НАША ВЕЛИКА КОЛЕДЖАНСЬКА РОДИНА радо приймає у свої обійми першокурсників, перед якими відкривається дивовижний світ яскравого студентського життя, світ нових знань, цікавих можливостей і звершень в одному з найвідоміших авіаційних закладів фахової передвищої освіти Київщини та України в цілому. Будьте амбітними, дорогі першокурсники, вибудовуйте нові горизонти успіхів, сміливо йдіть до омріяної мети!

                НЕХАЙ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК буде успішним та пізнавальним для наших майбутніх фахових молодших бакалаврів та бакалаврів. Бажаю вам здобути якісну освіту і стати конкурентоспроможними фахівцями, затребуваними спеціалістами, свідомими патріотами держави!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ВИКЛАДАЧІ
ТА СПІВРОБІТНИКИ, ДОРОГІ СТУДЕНТИ!

               НЕХАЙ ЖАГА ДО ЗНАНЬ НАСНАЖУЄ ВАС НОВИМИ ІДЕЯМИ та творчими задумами, висока любов до

нашого коледжу на Національного авіаційного університету та України окриляє на добрі справи, додає сил і завзяття! Отож зі світлими сподіваннями на перемогу, зі щирою вдячністю відважним ЗСУ, із глибокою шаною до полеглих у війні захисників ‒ упевнено крокуймо у щасливе і мирне майбутнє України! 

            З найкращими побажаннями

                                                                                                                                      Начальник ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ” 

                                                                                                                                                                                          ОЛЕКСАНДР ПОСТНІКОВ

РОБОЧА НАРАДА ЩОДО ГОТОВНОСТІ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ.

 

       29 СЕРПНЯ 2023 РОКУ під керівництвом начальника ВСП “Васильківський фаховий коледж Національного авіаційного університету” ОЛЕКСАНДРА ПОСТНІКОВА відбулась робоча нарада керівництва коледжу з педагогічним складом навчальної установи.

           Під час наради було обговорено питання щодо: 

1. Організації освітнього процесу: дата початку освітнього процесу, форма організації освітнього процесу (очна/змішана/дистанційна), структура і тривалість навчального тижня (5 днів навчання/двозмінне навчання тощо).

2. Забезпечення безпекових умов навчання та виховання здобувачів освіти, перспективи організації навчання в очному форматі з 01 вересня 2023 року. 

           Під час роботи  начальник коледжу ОЛЕКСАНДР ПОСТНІКОВ виступив із доповіддю, в якій було підведено окреслено завдання і першочергові заходи на новий 2023-2024 навчальний рік. В подальшому керівником коледжу представлено колективу нових викладачів.

       На завершення, заступником керівника з НВР Валентиною САНЖАРОВЕЦЬ доведено вимоги керівних та розпорядчих документів, якими визначено: склад педагогічної та методичної рад коледжу, склад циклових комісій тощо.   

                                                                                                                                           Відділ соціально-психологічної та гуманітарної роботи.

 

 

Шановні студенти!

Попереду літні канікули, можливість відпочити від навчальних буднів. Нажаль, триває страшна війна, а отже тривожність, невизначеність у завтрашньому дні, переживання поки що лишаються.

Пропонуємо вам кілька корисних порад, які допоможуть боротися зі стресом під час війни, яким би непростим завданням це не здавалось.

                                                                                                                           1.Висипайтеся.

Повноцінний сон — один з найбільш ефективних способів зняти стрес. За результатами досліджень, рівень тривожності набагато нижче у людей, які сплять в середньому 8 годин на добу. Але не пересипайте, це не додасть вам сил! Намагайтеся лягати спати та вставати в один і той самий час, бажано спати з 23 годин вечора до 7 години ранку.

2.Більше посміхайтеся.

Перегляд YouTube-приколів — це вже не прокрастинація (відкладання вирішення проблем на потім заради заняття більш приємними справами), а боротьба з психічним напруженням. Сміх знижує рівень гормонів стресу — кортизолу та адреналіну. 

                                                                       

                                                                                  3.Відмовтеся від слабоалкогольних та енергетичних напоїв.

Дослідження показали, що вживання агресивних напоїв, навіть слабоалкогольних та енергетичних, піднімає рівень стресу. Замість цього вживайте побільше питної води та соків!

                                                                                                            4. Займіться фізкультурою.

На жаль, для багатьох заняття фізкультурою — вже стрес. Тому не обов’язково ходити в спортзал, достатньо буде ранкової зарядки або легкої пробіжки, плавання. Позитивний заряд на день забезпечений.
Краще займатися спортом на свіжому повітрі!

Активність стимулює вироблення гормону радості — ендорфіну, відповідно, стає легше переносити життєві труднощі.

                                                                                                                         5.Читайте книги.

Дослідники з університету Сассексу (Велика Британія) довели, що навіть шести хвилин читання досить, щоб знизити рівень стресу на 68%. На думку вчених, розум людини зосереджується на перипетіях літературного світу, при цьому знижується напруга в м’язах, в тому числі в серцевому. Для досягнення максимального ефекту варто читати хорошу літературу, а не повідомлення в інтернеті. Читайте про те: Що чекає на Україну в майбутньому? Довіряйте тільки перевіреній інформації!

                                                                                        6.Складіть список справ і викресліть із нього зайве.

Як виявилося, планування — це не лише одна з умов успішності, але й запобіжник від стресу. Адже, наприклад, класифікація справ на “важливі і термінові”, “важливі не термінові”, “неважливі термінові” та “неважливі нетермінові” дозволить правильно оцінити та розподілити час і ресурси на їх виконання, і розслабитися.

Варто пам’ятати, що всі ми люди, і певні форс-мажори завжди можуть траплятися у найідеальніших планах. А завищені вимоги до себе — одна з найпоширеніших причин стресу. Іноді, заради власного здоров’я, необхідно забути про перфекціонізм та дозволити собі бути недосконалим і розслабленим.

 7.Спілкуйтесь з рідними та близькими вам людьми, допомагайте іншим.

Підтримуйте близьких у цей непростий час, це дуже важливо і для них, і для вас. Це дасть вам можливість вилити душу і виговоритися. Піклуйтеся про інших. Нині будь-яка допомога є доречною та потрібною. А вас це буде надихать, ви відчуєте свою корисність.

8.Беріть участь у роботі Васильківського молодіжного центру «Твій Простір».

Це місце цікавого дозвілля та неформальної освіти, де молодь нашої громади, у зручний для себе час, зможе опановувати нові знання та технології, брати участь у різноманітних тренінгах, навчаннях, розвивальних іграх та спілкуватись у неформальній атмосфері з однодумцями.

Більш детальна інформація про роботу центру, цікаві та корисні заходи, що плануються улітку:

https://www.facebook.com/vmc.tviy.prostir/

9.Пройдіть безкоштовний онлайн курс «Базова психологічна допомога в умовах війни» на освітній платформі Рrometheus.

Він дозволить вам вчасно визначати ознаки стресу у вас та близьких вам людей, дізнатися, як впоратися з кризовими станами та стабілізувати психіку, засвоїти  прості техніки надання першої психологічної допомоги собі та оточуючим. 

Навчання триває 1,5 години. Проводять його досвідчені психологи-практики та психотерапевти. За результатами проходження курсу ви отримуєте іменний електронний Сертифікат.

Переходьте за посиланням:

Базова психологічна допомога в умовах війни. URL: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:Prometheus+BPA101+2022_T2/about

10.Приєднайтесь до телеграм-боту першої психологічної допомоги «Друг. Перша допомога».

Чатбот першої психологічної допомоги розроблений Інститутом когнітивного моделювання разом з Кафедрою медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії та фахівцями проєкту «Друг». Допомога надається за науково доведеними протоколами. У боті розповідають, як діяти в стресовій ситуації, вберегти своє ментальне здоров’я та здоров’я близьких.

Переходьте за посиланням:

https://t.me/friend_first_aid_bot?fbclid=IwAR1Q-s9Was_brDIJbZBGep-yWWdJNtVhQYbS6mgE5YlJs4cPm4QollWrvvM

11.У разі потреби звертайтесь до спеціалістів психологічної служби коледжу та/або сімейного лікаря!

Ви можете звернутися за допомогою до будь-якого спеціаліста відділу соціально-психологічної та гуманітарної роботи коледжу:

Григор’єв Володимир Володимирович, завідувач відділом СПГР 0953575940

Шаповал Ірина Григорівна – методист відділу СПГР 0503127283

Комарницька Інна Володимирівна, практичний психолог 0503124764

Єльницький Валерій Михайлович, соціальний педагог 0982897967 

Якщо ви доклали усіх зусиль, а тривожність нікуди не поділася та стає все гірше, то не соромтеся звернутися до сімейного лікаря або психотерапевта, фахівець допоможе вийти з депресії та поглянути на складні психотравмуючі ситуації під іншим кутом.

                                                                                                                       Будьте здорові!

                                                                                                                       Бережіть себе!

                                                                                                                       Гарних канікул!

Відділ соціально-психологічної та гуманітарної роботи.

                                         VIVAT, ВИПУСКНИКИ- 2023 РОКУ!

 

               Спільними зусиллями у ВСП “ВАСИЛЬКІВСЬКОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ” підійшли до бажаного для усіх фінішу – повноцінного завершення навчання випускниками та отримання  дипломів – перепустки у новий, суттєво відмінний статус – статус фахівця.

             Аби привітати  випускників із завершенням навчання та здобуттям першого  професійного фаху на урочистості завітали Васильківський міський голова Наталія БАЛАСИНОВИЧ, Васильківський благочинний отець Володимир ІЛЬНИЦЬКИЙ, ветерани навчального закладу, викладацький склад, близькі та рідні “винних” в урочистостях.

             Із таким вагомим життєвим кроком привітали молодих спеціалістів начальник коледжу ОЛЕКСАНДР ПОСТНІКОВ та Васильківський міський голова Наталія БАЛАСИНОВИЧ

              “Сьогодні ви завершуєте один із найважливіших рубежів  свого життя. Ставте перед собою сміливі цілі, не бійтесь труднощів, адже саме вони каталізатор успіху, повірте у свої сили так, як ваші наставники вірили протягом 4 років вашого навчання у ваш невичерпний ресурс!” – з такими вітальними словами  до випускників звернувся начальник коледжу Олександр ПОСТНІКОВ.

           В подальшому Олександр Олексійович та Наталія Олександрівна нагородили грамотами та грошовими преміями від Васильківської міської ради та коледжу за відмінні показники в навчанні, активну участь у громадському та спортивному житті навчального закладу та з нагоди випуску молодих фахівців 2023 року  16 студентів-відмінників навчання. Нагороджено грамотами та грошовими преміями також було і викладацький склад за сумлінну, багаторічну працю, вагомий внесок у виховання молоді. 

             Серед гордості коледжу: Владислав МІЩЕНКО, Роман КАРПОВИЧ, Владислава ТЕРЕЩЕНКО, Анастасія ПОЛТАВЕЦЬ, Єгор РЕБЕНОК та багато інших.

             Сміливі, креативні, впевнені у своїх силах молоді фахівці вступають у доросле життя вже професіоналами, загартованими до випробувань, насичені знаннями та практичним досвідом, який здобули у стінах своєї Альма матер.

               Кожен, хто отримав сьогодні диплом, взяв частину духу і традицій коледжу та васильківських авіаторів і впевнено їх нестиме своїми життєвими дорогами. 

                                          ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ!

           Ми бажаємо вам міцного здоров’я і великої творчої наснаги! Змінюватися у світі, що швидко змінюється сам, але залишатися вірними собі і своїм принципам! Невпинно йти вперед, долати всі перешкоди, вірити в себе і ніколи не здаватися! Адже удача завжди супроводжує тих, хто наполегливо долає всі труднощі та не втрачає віри у себе. 

                Бажаємо вам вдало розпочати свій професійний шлях та успішно рухатися кар’єрними сходинками, не зупинятися на досягнутому, розширювати горизонти наукової та професійної діяльності, стати надійною опорою нашої держави та гордо нести по життю звання випускника ВАСИЛЬКІВСЬКОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ НАУ.

              І пам’ятайте, КОЛЕДЖ – це ваша родина! Ми зичимо вам щасливої життєвої дороги та сподіваємось, що наш КОЛЕДЖ назавжди залишиться у вашому серці! КОЛЕДЖ– це назавжди!!!

                                   Відділ соціально-психологічної та гуманітарної роботи.

Твое майбутнє починається тут

Відокремлений структурний підрозділ “Васильківський фаховий коледж НАУ” – це сучасний і престижний навчальний заклад, який навчає студентів як з технічних спеціальностей, так і з гуманітарнихУ коледжі НАУ є 7 різних спеціальностей. Працюють у нашому навчальному закладі тільки кваліфіковані педагоги, з величезним досвідом. Вступити до нашого коледжу можливо після дев’ятого класу або одинадцятого класу.

 

Відокремлений структурний підрозділ “Васильківський фаховий коледж НАУ” | ВСП ВФК НАУ – Офіційний сайт © 2023. Всі права захищено.