Життя циклової комісії

Соціальна робота

РОЗШИРЮЄМО ГОРИЗОНТИ! НАШІ ЗНОВ НАЙКРАЩІ!

 

Вже традиційно у третій вівторок березня щорічно відзначається ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ. Цього року, 21 березня, студенти та викладачі циклової комісії “Соціальна робота” ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ” з задоволенням відвідали онлайн зустріч з пані МІНІСТЕРКОЮ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНОЮ ЖОЛНОВИЧ “НОВІ ГОРИЗОНТИ В СОЦІАЛЬНІЙ РОБОТІ.

Зустріч була організована Міністерством соціальної політики в партнерстві з Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) в рамках заходів, присвячених Тижню соціальної роботи.

Метою відзначення цього дня є привернення уваги громадськості до допомогти вразливим верствам суспільства, сприяння соціальним змінам та формуванню соціальної єдності, заснованої на принципах соціальної справедливості та  колективної відповідальності.

Напередодні онлан-зустрічі Міністерство соціальної політики та партнери провели  конкурс есе для студентів профільних ЗВО на тему: Як соціальна робота змінює світ ?

Понад 100 заявок було отримано в рамках конкурсу.

Важливим надбанням циклової комісії “Соціальна робота” стала ПЕРЕМОГА СТУДЕНТКИ 531 ГРУПИ АЛІ БОГАЧ, яка увійшла у ТОП-20 конкурсантів та отримала можливість особисто зустрітися з Пані Міністеркою Оксаною Жолнович. Ознайомитись з есе, яке стало переможцем можна на особистій сторінці переможниці в Instagram ( https://instagram.com/p/Cp_bbD8OYUh/ )

Сьогодні такі заходи дають можливість співпрацювати представникам різних організацій з метою розширення горизонтів соціальної роботи. Адже саме спеціальність 231 “Соціальна робота” – це здорове майбутнє нації з широкими перспективами соціально-економічного та психологічного розвитку.

 

 

Голова Циклової комісії Соціальна робота

Олена ПЕРЕХРЕСТ

Твое майбутнє починається тут

Відокремлений структурний підрозділ “Васильківський фаховий коледж НАУ” – це сучасний і престижний навчальний заклад, який навчає студентів як з технічних спеціальностей, так і з гуманітарнихУ коледжі НАУ є 7 різних спеціальностей. Працюють у нашому навчальному закладі тільки кваліфіковані педагоги, з величезним досвідом. Вступити до нашого коледжу можливо після дев’ятого класу або одинадцятого класу.

 

Відокремлений структурний підрозділ “Васильківський фаховий коледж НАУ” | ВСП ВФК НАУ – Офіційний сайт © 2023. Всі права захищено.