Запитання

Актуальні питання абітурієнтів

ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ

Пропозиції, щодо кількості бюджетних місць на 2024 рік подано до Міністерства освіти та науки України в кількості 140 місць. Ліцензійний обсяг підготовки коледжу складає 280 місць.

У 2023-2024 році навчання на 8-ми місячних курсах було сплановано у період з жовтня по травень та 4-х місячні курси з лютого по травень за змішаною формою з урахуванням умов воєнного стану в державі. За підсумками їх відвідування абітурієнту нараховуються додаткові бали.

В цьому році відповідно до Правил прийому до ВСП “ВФК НАУ” буде відбуватися співбесіда.

Безпосередньо в Васильківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7, за адресою м. Васильків, вулиця Щаслива 25 (1 поверх).

На 2023-2024 навчальний рік, оплату за навчання у фаховому коледжі за визначеними спеціальностями підготовки фахівців встановлено із розрахунку на рік та складає на сьогоднішній день для:

Спеціальностей: менеджмент, інженерія програмного забезпечення, автоматизація, комп’ютерно інтегровані технології та робототехніка – 18000 гривень;

Спеціальності: авіоніка, авіаційний транспорт, електронні комунікації та радіотехніка, соціальна робота – 17000 гривень;

Сума вказана за один навчальний рік.

Оплата здійснюється шляхом внесення коштів на розрахунковий рахунок установи виключно за семестр, або за навчальний рік.

Ні! Перейти з однієї спеціальності на іншу під час навчання не можна.

 

На даний час, гуртожиток знаходиться в стані реставрації.

Питання розселення студентів вирішуються шляхом пошуку житла серед мешканців міста, через студентів –випускників, друзів, знайомих тощо.

 

Перспективи існують. Перш за все, це продовження навчання у Національному авіаційному університеті за освітнім ступенем «Бакалавр»: 1 курс з скороченим терміном навчання або 3 курс за спорідненою спеціальністю.

Також, безпосередньо наш ВСП ВФК НАУ з 2021 року розпочав прийом на 2 курс навчання за освітнім ступенем «Бакалавр» зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

 

Коледж в цілому зацікавлений та сприяє подальшому працевлаштуванню своїх випускників. Для цього до установи постійно запрошуються потенційні роботодавці з державних установ, бізнесу, органів державного самоврядування з метою безпосереднього спілкування та відбору тих студентів, в яких працедавці зацікавились. З усіма підприємствами нами укладено відповідні договори. Прикладом цього є такі організації як: ПрАт “ОБОЛОНЬ” м. Київ, Державне підприємство «Завод 410 ЦА» м. Київ ТОВ «ВАСИЛЬКІВХЛІБПРОДУКТ» м. Васильків, Обласне психіатрично-наркологічне медичне об’єднання, смт Глеваха, Васильківська міська територіальна громада, підприємство “ВЕНТС” м. Боярка.

На всіх зазначених підприємствах наші студенти проходять виробничу практику.

На окремих підприємствах, таких як “ВЕНТС”, який займається виробництвом вентиляційних систем, під час виробничої практики, наші студенти отримують заробітну платню.

Саме головне при цьому гарно вчитись, мати відповідні результати для підготовки в подальшому гідного РЕЗЮМЕ.

 

Маєте таку можливість. Вступ на основі повної (профільної) загальної середньої освіти та кваліфікованого робітника вступник може подати результати:
–  зовнішнього незалежного оцінювання 2020–2021 років у будь-яких комбінаціях (для спеціальності 231 «Соціальна робота» основний з української мови, за вибором з історії України, математики, біології, географії, для інших спеціальностей коледжу з української мови та математики);
–  або національного мультипредметного теста 2023 року з української мови та математики для всіх спеціальностей коледжу;
–  або національного мультипредметного теста 2024 року (для спеціальності 231 «Соціальна робота» основний з української мови, за вибором з історії України, математики, біології, географії, для інших спеціальностей коледжу з української мови та математики).
На 1 курс за скороченим терміном навчання, тільки на контрактну форму навчання.

Є. Робота студентського самоврядування відбувається на високому рівні. До складу студентського самоврядування входять департаменти різного спрямування, в тому числі : науковий, спортивний, культурний, соціальний, тощо.

 

Так, будь-ласка. Ми активно присутні у соціальних мережах міста Васильків, Обухівського району та окремих регіонів держави. Заходьте на наші сторінки, оперативно отримуйте всю необхідну інформацію, яка має для Вас певний і важливий інтерес, особливо зараз під час початку вступної компанії. З Вами на зв’язку завжди будуть не тільки керівництво фахового коледжу, але й голови циклових комісій, викладацький склад та члени студентської ради, які постійно готові надати будь-яку вичерпну інформацію з будь-якого питання.

Чекаємо Вас на наших сторінках!

Офіційний сайт коледжу: https://vfk.nau.edu.ua/

офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/VfkNau/

офіційна сторінка Instagram: https://instagram.com/vfk_nau/

Або особисто прибути до коледжу за вказаною адресою на офіційному сайті коледжу, але попередньо домовившись про зустріч з тим хто Вас цікавить.

При вступі до ВСП ВФК НАУ: велике бажання, добрі знання та визначений перелік документів встановленого зразка. Детальніше на сайті коледжу https://vfk.nau.edu.ua/

Твое майбутнє починається тут

Відокремлений структурний підрозділ “Васильківський фаховий коледж НАУ” – це сучасний і престижний навчальний заклад, який навчає студентів як з технічних спеціальностей, так і з гуманітарнихУ коледжі НАУ є 7 різних спеціальностей. Працюють у нашому навчальному закладі тільки кваліфіковані педагоги, з величезним досвідом. Вступити до нашого коледжу можливо після дев’ятого класу або одинадцятого класу.

 

Відокремлений структурний підрозділ “Васильківський фаховий коледж НАУ” | ВСП ВФК НАУ – Офіційний сайт © 2023. Всі права захищено.