Підготовчі курси

 Підготовка до вступу до вищих навчальних закладів громадян України (Підготовчі курси) здійснюється в ВСП ВФК НАУ з 2009 року на підставі ліцензії МОН України серія АЕ № 270705 від 2 липень 2013 року.

     Послуга підготовки до вступу у вищі навчальні заклади громадян України створена з метою надання допомоги при вступі до вищих навчальних закладів, в тому числі і до ВСП ВФК НАУ. В процесі підготовки до вступу до вищих навчальних закладів у громадян України значно підвищується рівень знань з математики та української мови, ліквідуються прогалини в шкільних знаннях слухачів з цих предметів. Крім цього, процес навчання на підготовчих курсах допомагає слухачам вмотивовано правильно зробити свій професійно зорієнтований вибір. Гарантією виконання ВСП ВФК НАУ ліцензійних умов є залучення до викладання викладачів з великим досвідом практичної роботи. Викладачами розроблене комплексне навчально-методичне забезпечення з урахуванням специфіки навчального процесу.   8-місячні курси – строк навчання на курсах – 8 місяців.   Для якісної підготовки слухачів коледж надає навчальні аудиторії, технічне обладнання, забезпечує методичною літературою.

Навчання на курсах проводиться по суботах з 9.00 до 15.00.   Початок роботи підготовчих курсів – перша субота жовтня. Закінчуються підготовчі курси в кінці травня згідно з навчальними планами та графіками.  

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ :

– заява, договір(2 екз.);

– 2-фотокартки (3/4);

– паспорт (свідоцтво про народження) – ксерокопія.

 

Адреса : 08600. м. Васильків , вул. Декабристів , 40 ауд. № 419, (бухгалтерія), ауд. № 411 тел. 2-20-96; 2-34-02 (03) 

 

Твое майбутнє починається тут

Відокремлений структурний підрозділ “Васильківський фаховий коледж НАУ” – це сучасний і престижний навчальний заклад, який навчає студентів як з технічних спеціальностей, так і з гуманітарнихУ коледжі НАУ є 7 різних спеціальностей. Працюють у нашому навчальному закладі тільки кваліфіковані педагоги, з величезним досвідом. Вступити до нашого коледжу можливо після дев’ятого класу або одинадцятого класу.

 

Відокремлений структурний підрозділ “Васильківський фаховий коледж НАУ” | ВСП ВФК НАУ – Офіційний сайт © 2023. Всі права захищено.