Методична рада

Наказ про методичну раду

16 ЛЮТОГО поточного року у ВСП “ВФК НАУ”, за участю начальника коледжу ОЛЕКСАНДРА ПОСТНІКОВА відбулось засідання МЕТОДИЧНОЇ РАДИ навчального закладу.

Порядок денний засідання передбачав декілька питань щодо освітньої діяльності, а саме: розгляд інформації Служби безпеки України щодо рівня терористичних загроз та доведення порядку дій посадових осіб коледжу в разі їх виявлення у тому числі і під час оголошення повітряної небезпеки;

аналіз діяльності  голів циклових комісій щодо організації перевірок та доопрацювання освітньо-професійних програм, силабусів, надання можливості здобувачам освіти обирати вибіркові дисципліни;

 якість наповнення гугл-класів та ефективність проведення викладачами навчальних занять.

 Керівництвом коледжу звернуто увагу голів циклових комісій на одержання відгуків-рецензій від стейкхолдерів (роботодавців) про оцінку за освітньо-професійних програм за визначеними спеціальностями,  оцінкуякості пропонованих освітніх послуг.

Крім того, під час роботи було розглянуто і інші питання, а саме:

Аналіз роботи з підвищення рівня кваліфікації педагогічних кадрів коледжу;

розгляд Методичних розробок для виконання курсових та розрахунково-графічних робіт з основ електротехніки, розроблених головою циклової комісії ДАРІЄЮ ГОРЕНКО та збірнику самодиктантів  для слухачів курсів довузівської підготовки розроблений головним методистом коледжу АЛЛОЮ ВИХРИСТЮК.

У заключному слові засідання ради начальник коледжу ОЛЕКСАНДР ПОСТНІКОВ довів до присутніх завдання колективу коледжу на найближчу перспективу, порядок фінансування в умовах воєнного стану,  організації проведення поточних та капітальних ремонтів на об’єктах коледжу та хід проведення підготовчих курсів майбутніх абітурієнтів.

Крім того, Олександр Олексійович звернув увагу на якість підготовки та  проведення навчальних занять,  організацію належного контролю за їх проведенням посадовими особами, повноцінне охоплення здобувачів освітнього процесу увагою викладацького складу та їх кураторами.

КОЛЕДЖ ЖИВЕ І ДІЄ ТА БУДУЄ ВЛАСНУ ПЕРСПЕКТИВУ.

 

                                                                                                                                  Відділ соціально-психологічної та гуманітарної роботи

Твое майбутнє починається тут

Відокремлений структурний підрозділ “Васильківський фаховий коледж НАУ” – це сучасний і престижний навчальний заклад, який навчає студентів як з технічних спеціальностей, так і з гуманітарнихУ коледжі НАУ є 7 різних спеціальностей. Працюють у нашому навчальному закладі тільки кваліфіковані педагоги, з величезним досвідом. Вступити до нашого коледжу можливо після дев’ятого класу або одинадцятого класу.

 

Відокремлений структурний підрозділ “Васильківський фаховий коледж НАУ” | ВСП ВФК НАУ – Офіційний сайт © 2023. Всі права захищено.