ВФК НАУ

Пантеон героїв

                                                                              ПРОКОПЕНКО ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ

ВИПУСКНИК 441 АКАДЕМІЧНОЇ ГРУПИ 2020 РОКУ.

            Солдат, стрілець взводу охорони роти охорони батальйону забезпечення військової частини А0704, народився 09 січня 2001 року.

           На військову службу призваний Васильківським РВК Київської області 10 квітня 2021 року.

 

           27 ЛЮТОГО 2022 РОКУ, близько 02.10 ночі під час відбиття нападу на військову частину диверсійно-розвідувальної групи противника, проявивши мужність та героїзм під час виконання бойового завдання отримав вогнепальне кульове поранення в голову. На шляху до Васильківської центральної лікарні в кареті швидкої допомоги помер від отриманого кульового поранення.   

УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВІД 13 БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ №131/2022 У ЗА ОСОБИСТУ МУЖНІСТЬ І САМОВІДДАНІ ДІЇ, ВИЯВЛЕНІ У ЗАХИСТІ ДЕРЖАВНОГО СУВЕРЕНІТЕТУ ТА ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ЦІЛІСНОСТІ УКРАЇНИ, ВІРНІСТЬ ВІЙСЬКОВІЙ ПРИСЯЗІ СОЛДАТ ПРОКОПЕНКО ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ НАГОРОДЖЕНИЙ ОРДЕНОМ “ЗА МУЖНІСТЬ” III СТУПЕНЯ (ПОСМЕРТНО).

                                                                                    АНТОН ІВАНЧЕНКО

Випускник 641 академічної групи 2020 року

ВСП Васильківський фаховий коледж НАУ

          Свій бойовий шлях наш випускник почав у легендарній бригаді Азов.

              Антон Іванченко був найдисциплінованішим і дуже старанним у навчанні солдатом. У підрозділ прибув у березні 2022 року після проходження курсу молодого бійця. Його командир каже, що воює не перший рік, багато молодих людей пройшли перед ним, але таких, як Антон, не зустрічав: відважний, сміливий, беззастережно відданий Україні.

               Останній бій Антон прийняв під  Кремінною Луганської області. Там підрозділ пішов на штурм ворожих укріплень. Орків вибили, але вони накрили їх нищівним вогнем артилерії. Результат – трагічний. Побачивши, що Антон загинув, побратими кинулися до нього. Рашисти цілили в них, однак все було зроблено за законами бойового братства. Тіла загиблих побратимів виносили під артобстрілом.

              Від імені командування 12-ї бригади спеціального призначення “Азов” побратимами, матері Героя Зої Миколаївні було вручено Державний Прапор України зі словами: – “Від імені Президента України, Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України як символ нашої держави, яку вірно і до кінця захищав ваш син”.

               Антон дуже любив свою Попільнянщину та рідний Васильківський коледж. Він розумів, якщо не зупинити окупантів далеко, то це пекло прийде в його рідні місця. І тому пішов боронити рідну землю. Він знав задля чого живе. І тепер, йому буде що сказати на суді перед Всевишнім. А ми повинні розуміти: війну не завершено, ворог терзає схід та південь України. Навіть на віддалені від фронту житлові райони летять ракети.

            “Україно, свята мати героїв, зійди до серця мого, прилинь бурею вітрів кавказьких, шумом карпатських ручаїв, боїв славного завойовника батька Хмеля, тріумфом і гуком гармат революцій, радісним гомоном Софійських дзвонів…

          …Скріпи мій дух, загартуй волю, в серці замешкай моєму, зрости мене до ясних чинів, в чинах нехай знайду я смерть, солодку смерть у муках за тебе, і розпливуся в тобі та вічно житиму в тобі.

 

Світла пам’ять про Антона назавжди залишиться в наших серцях! Серцях його коледжанців: викладачів та всього студентства.

  ВІДВІЧНА УКРАЇНО: СВЯТА, МОГУТНЯ, СОБОРНА!”

 

                                                                         ГЕРАСИМЧУК ЮРІЙ ІГОРОВИЧ

Студент 441 академічної групи (вступ – 2016 рік)

ВСП Васильківський фаховий коледж НАУ

 

             Свій бойовий шлях наш студент почав у легендарній 3-тій штурмовій бригаді “Азов”.

             Справжній патріот своєї Батьківщини, Юра не зміг спокійно всидіти вдома, коли  росія розпочала широкомасштабне вторгнення в Україну. Хлопчина не вагаючись пішов до військкомату, записався добровольцем та мужньо став на захист Батьківщини в складі 3-тої окремої штурмової бригади Азову.

            Останній свій бій Юра прийняв 10 березня 2023 року захищаючи місто фортецю Бахмут. У тому бою, виконуючи бойове завдання щодо захисту Незалежності України, багато українських воїнів загинули та були поранені. Серед полеглих був і наш Юра.

 

             Ціною свого життя він здійснив найбільший подвиг справжнього чоловіка – віддав своє життя за цілісність і незалежність України. На віки-вічні його ім’я буде вписане в історію нашого коледжу та України, як воїна – Героя.

НАКАЗОМ ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧА ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ВІД 14 БЕРЕЗНЯ 2023 РОКУ № 524 ЙОГО НАГОРОДЖЕНО ОРДЕНОМ СТАЛЕВИЙ ХРЕСТ

          Спи спокійно, Солдате.

         Добра, світла пам’ять про тебе і вдячність за твій подвиг

         назавжди  залишаться в наших серцях.

         Вічна пам’ять захиснику України!

         Ніколи не забудемо…

 

         Герої не вмирають! Героям слава!

Твое майбутнє починається тут

Відокремлений структурний підрозділ “Васильківський фаховий коледж НАУ” – це сучасний і престижний навчальний заклад, який навчає студентів як з технічних спеціальностей, так і з гуманітарнихУ коледжі НАУ є 7 різних спеціальностей. Працюють у нашому навчальному закладі тільки кваліфіковані педагоги, з величезним досвідом. Вступити до нашого коледжу можливо після дев’ятого класу або одинадцятого класу.

 

Відокремлений структурний підрозділ “Васильківський фаховий коледж НАУ” | ВСП ВФК НАУ – Офіційний сайт © 2023. Всі права захищено.