ВФК НАУ

Пантеон героїв

ГЕРМАН МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ

                                                                                      Випускник 341 академічної групи 2015 року

                                                                            ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ”

29 ЛЮТОГО 2024 РОКУ на Донеччині, при виконанні бойового завдання, обірвалося життя нашого мужнього захисника ГЕРМАНА МИХАЙЛА МИХАЙЛОВИЧА, 27.07.1996 року народження.

24 лютого 2022 року Михайло прийняв мужнє рішення вступити до лав Збройних Сил України, де боронив нашу Батьківщину у складі 59-ої окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка. 

Обороняв рідну Україну на Миколаївщині, Херсонщині та Донеччині. Брав участь в обороні Бахмута, Авдіївки та населених пунктів Кліщіївка, Андріївка, Курдюмівка.

За виявлену мужність, героїзм Михайла було нагороджено нагрудним знаком “ЗА ХОРОБРІСТЬ В БОЮ” та відзнакою “ВЕТЕРАН ВІЙНИ”.

 

 

Скільки життєвих планів так і залишилися не реалізованими. Головною подією його життя мало бути весілля з коханою Анною влітку 2024 року, а також робота для душі, адже встиг відкрити власний бізнес.

Викладацький склад коледжу запам’ятає Мишка як відкриту, щиру, з великим серцем та доброю вдачею людиною.

Схиляємо голови у шані та безмежній подяці перед спочилим у бою Героєм. Щирі співчуття рідним і близьким загиблого воїна.

Ми не пробачимо ворогам! Обов’язково помстимося за кожного Захисника та Захисницю!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! ВОНИ НАВІКИ В НАШИХ СЕРЦЯХ…

КИБЕНКО АРТЕМ ВАСИЛЬОВИЧ

Випускник 141 академічної групи 2014 року

ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ”

 

Солдат КИБЕНКО Артем Васильович, стрілець кулеметного відділення роти вогневої підтримки стрілецького батальйону, в\ч1376.

Загинув 12.02.2024 року поблизу населеного пункту Новодонецьке, Волноваського  району, Донецької області.

Артем народився 01 листопада 1994 року.

З 2001 по 2010 роки навчався в загальноосвітній школі І-го-ІІІ-го ступенів №2 м. Васильків.

З 2010 по 2014 роках навчався у Васильківському коледжі Національного авіаційного Університету. Свою трудову діяльність розпочав на хлібозаводі м. Васильків.

Артем був прекрасною людиною, гідним, надійним побратимом, достойним сином, братом і чоловіком. Його доброту, щиру посмішку, турботу і любов рідні пам’ятатимуть завжди. Він був справжньою опорою для сім’ї, піклувався про матір Фанію, понад усе любив дружину Наталю і донечку Софійку.

 

 

ЧЕРНЕНКО РУСЛАН ВІКТОРОВИЧ

Випускник 141 академічної групи 2017 року

ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ”

 

Біля міста Авдіївка Донецької області 16 ЛЮТОГО 2024 РОКУ загинув випускник нашого коледжу ЧЕРНЕНКО РУСЛАН ВІКТОРОВИЧ.

Народився Руслан 23 червня 1998 року у селі Пшеничне. Як і свої однолітки, пішов до Пшеничненської загальноосвітньої школи у 2004 році. Закінчивши 9 класів, у 2014 році продовжив навчання у Васильківському коледжі Національного авіаційного університету. 

Після закінчення коледжу був призваний до лав Збройних сил України. Підписавши контракт, брав участь в АТО, захищаючи територіальну цілісність, державний суверенітет України. З 2017 року, мав статус учасника бойових дій та державні нагороди. Після проходження військової служби працював та продовжив навчання (заочно) в Національному авіаційному університеті за спеціальністю “Авіаційний транспорт”.

У 2022 році, з початком російсько-української війни, Руслан вступив до добровольчого формування Ковалівської ОТГ. У 2023 році був призваний до лав ЗСУ. Проходив службу та виконував бойові завдання у 3 штурмовій бригаді “АЗОВ” біля міста Авдіївка. 

16 лютого, в нерівному, дуже важкому та кривавому бою з російськими загарбниками, виявивши стійкість та мужність, він героїчно загинув від отриманих багаточисельних поранень. 

“ЦЕ БУВ СПРАВЖНІЙ ВОЇН, РОЗУМНИЙ, УКРАЇНЕЦЬ ВСІЄЮ СВОЄЮ ДУШЕЮ І СВОЇМИ ДІЯМИ”.

СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ ПРО ГЕРОЯ БУДЕ ЖИТИ ВІЧНО В НАШИХ СЕРЦЯХ.                                                                                    АНТОН ІВАНЧЕНКО

Випускник 641 академічної групи 2020 року

ВСП Васильківський фаховий коледж НАУ

          Свій бойовий шлях наш випускник почав у легендарній бригаді Азов.

              Антон Іванченко був найдисциплінованішим і дуже старанним у навчанні солдатом. У підрозділ прибув у березні 2022 року після проходження курсу молодого бійця. Його командир каже, що воює не перший рік, багато молодих людей пройшли перед ним, але таких, як Антон, не зустрічав: відважний, сміливий, беззастережно відданий Україні.

               Останній бій Антон прийняв під  Кремінною Луганської області. Там підрозділ пішов на штурм ворожих укріплень. Орків вибили, але вони накрили їх нищівним вогнем артилерії. Результат – трагічний. Побачивши, що Антон загинув, побратими кинулися до нього. Рашисти цілили в них, однак все було зроблено за законами бойового братства. Тіла загиблих побратимів виносили під артобстрілом.

              Від імені командування 12-ї бригади спеціального призначення “Азов” побратимами, матері Героя Зої Миколаївні було вручено Державний Прапор України зі словами: – “Від імені Президента України, Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України як символ нашої держави, яку вірно і до кінця захищав ваш син”.

               Антон дуже любив свою Попільнянщину та рідний Васильківський коледж. Він розумів, якщо не зупинити окупантів далеко, то це пекло прийде в його рідні місця. І тому пішов боронити рідну землю. Він знав задля чого живе. І тепер, йому буде що сказати на суді перед Всевишнім. А ми повинні розуміти: війну не завершено, ворог терзає схід та південь України. Навіть на віддалені від фронту житлові райони летять ракети.

            “Україно, свята мати героїв, зійди до серця мого, прилинь бурею вітрів кавказьких, шумом карпатських ручаїв, боїв славного завойовника батька Хмеля, тріумфом і гуком гармат революцій, радісним гомоном Софійських дзвонів…

          …Скріпи мій дух, загартуй волю, в серці замешкай моєму, зрости мене до ясних чинів, в чинах нехай знайду я смерть, солодку смерть у муках за тебе, і розпливуся в тобі та вічно житиму в тобі.

 

Світла пам’ять про Антона назавжди залишиться в наших серцях! Серцях його коледжанців: викладачів та всього студентства.

  ВІДВІЧНА УКРАЇНО: СВЯТА, МОГУТНЯ, СОБОРНА!”

 

                                                                         ГЕРАСИМЧУК ЮРІЙ ІГОРОВИЧ

Студент 441 академічної групи (вступ – 2016 рік)

ВСП Васильківський фаховий коледж НАУ

 

             Свій бойовий шлях наш студент почав у легендарній 3-тій штурмовій бригаді “Азов”.

             Справжній патріот своєї Батьківщини, Юра не зміг спокійно всидіти вдома, коли  росія розпочала широкомасштабне вторгнення в Україну. Хлопчина не вагаючись пішов до військкомату, записався добровольцем та мужньо став на захист Батьківщини в складі 3-тої окремої штурмової бригади Азову.

            Останній свій бій Юра прийняв 10 березня 2023 року захищаючи місто фортецю Бахмут. У тому бою, виконуючи бойове завдання щодо захисту Незалежності України, багато українських воїнів загинули та були поранені. Серед полеглих був і наш Юра.

 

             Ціною свого життя він здійснив найбільший подвиг справжнього чоловіка – віддав своє життя за цілісність і незалежність України. На віки-вічні його ім’я буде вписане в історію нашого коледжу та України, як воїна – Героя.

НАКАЗОМ ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧА ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ВІД 14 БЕРЕЗНЯ 2023 РОКУ № 524 ЙОГО НАГОРОДЖЕНО ОРДЕНОМ СТАЛЕВИЙ ХРЕСТ

          Спи спокійно, Солдате.

         Добра, світла пам’ять про тебе і вдячність за твій подвиг

         назавжди  залишаться в наших серцях.

         Вічна пам’ять захиснику України!

         Ніколи не забудемо…

 

         Герої не вмирають! Героям слава!

                                                                                                 ОЛЕКСАНДР ІВАНОВ

ВИПУСКНИК 341 АКАДЕМІЧНОЇ ГРУПИ ВСП ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАУ  2015 РОКУ.

            Олександру було лише 27 років. Він народився в Калинівці 03.08.1996 року, виріс у Путрівці. Закінчив школу та наш коледж за спеціальністю  Обслуговування пілотажно-навігацйних комплексів  По його закінченні вступив і успішно закінчив Національний авіаційний університет. Одночасно почав працювати в супермаркеті у Василькові, де пройшов шлях від рядового охоронця до заступника магазину.

             Коли почалася війна, Олександр без роздумів вступив до місцевого добровольчого формування, здійснював цілодобові чергування та забезпечував спокій своєї рідної Путрівки. При цьому постійно навчався військовій справі — опановував зброю та пройшов курс керування безпілотниками.

          У серпні 2023 року отримав повістку, і з відчуттям обов’язку перед своєю Батьківщиною вступив до лав однієї  із бригад ЗС України.

            Життя Олександра обірвалося 12 жовтня 2023 року. Під час виконання бойового завдання поблизу села Орлянка Куп’янського району Харківської області. Наш воїн загинув від вибухової травми внаслідок артилерійського обстрілу ворога.

             Схиляємо голови перед світлою пам’яттю захисника, який поліг за мирне небо над Україною.

 

             Світла та вічна пам’ять Герою!

                                                                              ПРОКОПЕНКО ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ

ВИПУСКНИК 441 АКАДЕМІЧНОЇ ГРУПИ 2020 РОКУ.

            Солдат, стрілець взводу охорони роти охорони батальйону забезпечення військової частини А0704, народився 09 січня 2001 року.

           На військову службу призваний Васильківським РВК Київської області 10 квітня 2021 року.

 

           27 ЛЮТОГО 2022 РОКУ, близько 02.10 ночі під час відбиття нападу на військову частину диверсійно-розвідувальної групи противника, проявивши мужність та героїзм під час виконання бойового завдання отримав вогнепальне кульове поранення в голову. На шляху до Васильківської центральної лікарні в кареті швидкої допомоги помер від отриманого кульового поранення.   

УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВІД 13 БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ №131/2022 У ЗА ОСОБИСТУ МУЖНІСТЬ І САМОВІДДАНІ ДІЇ, ВИЯВЛЕНІ У ЗАХИСТІ ДЕРЖАВНОГО СУВЕРЕНІТЕТУ ТА ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ЦІЛІСНОСТІ УКРАЇНИ, ВІРНІСТЬ ВІЙСЬКОВІЙ ПРИСЯЗІ СОЛДАТ ПРОКОПЕНКО ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ НАГОРОДЖЕНИЙ ОРДЕНОМ “ЗА МУЖНІСТЬ” III СТУПЕНЯ (ПОСМЕРТНО).

Твое майбутнє починається тут

Відокремлений структурний підрозділ “Васильківський фаховий коледж НАУ” – це сучасний і престижний навчальний заклад, який навчає студентів як з технічних спеціальностей, так і з гуманітарнихУ коледжі НАУ є 7 різних спеціальностей. Працюють у нашому навчальному закладі тільки кваліфіковані педагоги, з величезним досвідом. Вступити до нашого коледжу можливо після дев’ятого класу або одинадцятого класу.

 

Відокремлений структурний підрозділ “Васильківський фаховий коледж НАУ” | ВСП ВФК НАУ – Офіційний сайт © 2023. Всі права захищено.