
Життя циклової комісії
Менеджмент


Викладачі та студенти взяли участь у II Всеукраїнській студентській науковo–практичній конференції
“СУЧАСНІ ЕКОНОМІЧНІ ПЕРСПЕКТИВИ В УМОВАХ ФОРМУВАННЯ СУСПІЛЬСТВА СТАЛОГО РОЗВИТКУ”
19 ТРАВНЯ 2023 РОКУ відбулася ІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція “Сучасні економічні перспективи в умовах формування суспільства сталого розвитку” на базі Університету Григорія Сковороди в місті Переяславі.
Метою конференції було залучення студентської молоді до висвітлення проблем національної економіки та правової системи України в сучасних умовах.
Під керівництвом кандидата економічних наук, викладача, ВСП Васильківський фаховий коледж НАУ НАТАЛІЇ ПРИПУТИ, наші здобувачі спеціальності “МЕНЕДЖМЕНТ” ВСП “Васильківський фаховий коледж Національного авіаційного університету ” прийняли участь відповідно у 5 та 6 секціях і представили різноманітні напрямки і результати своїх наукових пошуків в контексті актуальної проблематики сучасних методів та функцій менеджменту, а саме:
5 секція: “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності: економіка підприємства, інтеграційні процеси та корпоративне управління”.
6 секція: “Управління конкурентноспроможністю підприємств, видів діяльності та галузей”.
Вікторія СЛИВКО “ВІТЧИЗНЯНИЙ ТА ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОДУКЦІЇ”.
Анна БЕСАРАБ “ДІЯЛЬНІСТЬ МІЖНАРОДНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ЩОДО СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА В УКРАЇНІ”.
Крістіна ЛИТВИНЕНКО “ОСОБЛИВОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОМИСЛОВО-ФІНАНСОВИХ ГРУП В УКРАЇНІ”.
Дар’я ЧАЙКУН “ПРИНЦИПИ ЕФЕКТИВНОЇ ПОБУДОВИ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ СТРУКТУР УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЦТВОМ”.
Наталія ОТРУБА “ОРГАНІЗАЦІЙНО-ВИРОБНИЧЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ПРОДУКЦІЇ”.
Важливо, що в конференції взяли участь студенти з різних регіонів та різних університетів та інших навчальних закладів, що дало змогу порівняти отримані висновки. Загалом все було насправді приємно, бо коли немає можливості зустрічатись наживо, такі онлайн-конференції досить важливі. Усі мали змогу поділитися напрацюваннями, для всіх учасників це було пріоритетом.
За підсумками заходу усі хто брав участь отримали сертифікати та електронний збірник матеріалів Всеукраїнської студентської конференції.
Голова Циклової комісії МЕНЕДЖМЕНТ Алла ГОНЧАРУК





ЕКСКУРСІЯ ПЕНСІЙНИЙ ФОНД
Цікавим та переповненим враженнями заходом, що відбувся 11 ТРАВНЯ 2023 РОКУ, для здобувачів освіти за спеціальністю “МЕНЕДЖМЕНТ” ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ” на чолі з головою Циклової комісії “Менеджмент” Аллою ГОНЧАРУК, став екскурс до Васильківського сервісного центру (ВОГ №8) Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області.
Захід проведено начальником відділу обслуговування громадян №8 (сервісний центр) Анною ЦЕГЕЛЬНОЮ та заступником начальника відділу методологій та звітності управління з питань виплат Тетяною МАТЯШ.
В ході зустрічі здобувачі освіти коледжу мали можливість доторкнутись до великої кількості подробиць і нюансів державної служби в цілому роботи в Головному управлінні Пенсійного фонду України, легалізованої зайнятості та отримання заробітної плати. Фахівці ознайомили присутніх з роботою електронних сервісів, на веб-порталі Пенсійного фонду України, де кожен може знайти та скористатися значною кількістю послуг, які надаються онлайн. Також здобувачі відвідали та ознайомилися з роботою Відділу обслуговування громадян №8 (сервісний центр), Відділу опрацювання пенсійної документації №1, Відділу методології та звітності.
Під час екскурсії, студенти познайомилися з колективом та умовами створеними на робочих місцях, отримали вичерпні відповіді на численні запитання.
Здобувачам освіти були надані роз’яснення щодо основних напрямків діяльності Головного управління Пенсійного фонду України в Київській області, що включає в себе:
– опрацювання зверненнь громадян;
– організація роботи з виплати пенсій;
– організацію роботи Фінансово-економічного управління щодо забезпечення наповнення бюджету;
– організацію роботи Управління по роботі з персоналом;
– щодо необхідності самостійного контролю правильності відображення персональних даних застрахованих осіб у Державному реєстрі загально- обов’язкового державного соціального страхування;
– щодо легалізації зайнятості та виплати заробітної плати, та необхідності офіційного працевлаштування.
Попри умови воєнного стану в нашій країні та наближення довгоочікуваної перемоги, зазначений захід наглядно продемонстрував можливість і необхідність урізноманітнювати як освітній так і робочий процес, наповнювати їх пізнавальними враженнями.
ДЯКУЄМО ЗА СПІВПРАЦЮ !
Голова Циклової комісії “МЕНЕДЖМЕНТ” Алла ГОНЧАРУК






ВІДВІДУВАННЯ МУЗЕЮ ГРОШЕЙ.
Цікавим та переповненим враженнями заходом, що відбувся 28 КВІТНЯ ПОТОЧНОГО РОКУ, для здобувачів освіти 711 та 721 академічних груп став екскурс галереями Музею грошей.
Варто зазначити, що у вищезазначеному музеї вже 23 березня 2023 року відбулась також не менш важлива подія – ОНЛАЙН-ВЕБІНАР “КРЕДИТНІ ВІДНОСИНИ ВІД АНТИЧНОСТІ ДО СУЧАСНОСТІ”, учасниками якої стали студенти 731 та 741 академічних груп.
Опановуючи спеціальність “Менеджмент” не можливо уникнути вивчення дисциплін, що мають безпосередню дотичність до фінансової грамотності, бухгалтерського обліку, основ кредитування тощо. Тож у нагоді, для наших здобувачів стало відвідування музейного закладу із такою вкрай важливою назвою.
Безпосередня мета, що переслідувалась, при онлайн знайомстві з минулим, сьогоденням і поглядами у майбутнє грошей, для організаторів, а відтак і студентів, це – покращення фінансової грамотності, вивчення історії економічної думки, основи теорії грошей, грошового обігу, фінансів і кредиту, особливостей створення грошей та оформлення їх дизайну. Захід проводив доктор історичних наук, СТАРШИЙ ЗБЕРІГАЧ ФОНДІВ МУЗЕЮ ГРОШЕЙ – АНДРІЙ БОЙКО-ГАГАРІН.
Знайомлячись із експонатами справжньої скарбниці, здобувачі освіти мали можливість доторкнутись до великої кількості подробиць і нюансів при створенні грошових одиниць. Вражаючою є колекція вітчизняних колекційних монет, іншої нумізматичної продукції випущеної Національним банком. В цілому, від античності до сучасного стану, цікавою і повчальною для здобувачів освіти, стала експозиція грошей, як продукту монетарної політики держави різних часі і періодів.
Попри умови воєнного стану в нашій країні, та наближення довгоочікуваної перемоги, зазначений захід наглядно продемонстрував можливість і необхідність урізноманітнювати освітній процес, наповнювати його пізнавальними та колоритними враженнями.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
Голова Циклової комісії МЕНЕДЖМЕНТ Алла ГОНЧАРУК





ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ОПП “МЕНЕДЖМЕНТ”.
З метою удосконалення освітньо-професійної програми “МЕНЕДЖМЕНТ” підготовки здобувачів фахової передвищої освіти спеціальності 073 “Менеджмент” галузі знань 07 “Управління та адміністрування”, 24 КВІТНЯ на цикловій комісії “МЕНЕДЖМЕНТ” відбулася зустріч викладацького складу, здобувачів освіти та стейхолдерів з метою оновлення та супроводу освітньої програми (гарант програми – кандидат економічних наук Наталія ПРИПУТА).
З вітальним словом до учасників звернулась Голова Циклової комісії Алла ГОНЧАРУК, яка проінформувала про основні зміни у представленому до обговорення проекті освітньо-професійної програми “Менеджмент”, акцентувала на важливості відкритого, критичного, об’єктивного діалогу між учасниками зустрічі.
Гарант освітньо-професійної програми “Менеджмент” Наталія ПРИПУТА під час презентації проекту освітньої програми зупинилась на основних її складових (загальна інформація, мета, особливості, програмні компетентності та результати навчання, ресурсне забезпечення реалізації програми тощо), відмітила відповідність зроблених уточнень та внесених змін до проекту освітньої програми Стандарту вищої освіти України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 10.07.2019 р. № 959, а також Положенням, що регламентують підготовку здобувачів фахової передвищої освіти. Особливу увагу було приділено освітнім компонентам та обґрунтуванню змістовного наповнення навчального плану.
Під час обговорення питань стосовно змісту підготовки фахівців за спеціальністю 073 “МЕНЕДЖМЕНТ”, освітньо-професійної програми “Менеджмент” висловлено багато ґрунтованих думок та слушних рекомендацій у тому числі і від стейкхолдерів, які будуть обов’язково враховані задля покращення якості підготовки фахового молодшого бакалавра за вказаною ОПП.
Голова Циклової комісії “МЕНЕДЖМЕНТ” Алла ГОНЧАРУК, гарант щиро подякували учасникам зустрічі за приділену увагу, відгуки, конструктивні рекомендації та пропозиції щодо змісту освітньої програми та запросили до подальшої співпраці.
Голова Циклової комісії “МЕНЕДЖМЕНТ” Алла ГОНЧАРУК.






НОВІ ШЛЯХИ РОЗВИТКУ ТА ПАРТНЕРСТВА.
16 БЕРЕЗНЯ 2023 РОКУ відбувся І Регіональний освітній форум “Вектори європейської якості та успіху” у Міжнародному Європейському університеті.
Наш коледж представляли Голова Циклової комісії “МЕНЕДЖМЕНТ” АЛЛА ГОНЧАРУК та методист навчального відділу АЛЛА ВИХРИСТЮК.
Одним з головних завдань форуму стало обговорення керівниками університету, інших навчальних закладів та представниками Департаменту освіти та науки Київської обласної державної адміністрації нових шляхів співпраці та розвитку партнерства між навчальними закладами для вдосконалення якості освіти в Україні та її інтеграції у європейський простір.
На Форумі для керівників з доповідями виступили:
– Анатолій Толстоухов — “Євроінтеграційні перспективи розвитку якісної освіти”.
– Тетяна Засєкіна — “Імплементація проекту НУШ у реалії воєнного часу”.
– Ірина Штейміллер — “Європейський грант у галузі освіти: умови здобуття та перспективи”.
Далі керівники закладів, викладачі мали змогу відвідати інтерактивну лекцію бізнес-тренера Володимира Зубченка на тему: “Як заявити про себе голосно”, а також тренінг з тактичної медицини військового полковника лікарень НАТО в Ірані та Афганістані Lukasz Chabowski та військового лікаря лікарень НАТО Andrzjej Kuprianowicz.
Протягом заходів, всі учасники мали можливість обговорювати важливі теми, пов’язані із вдосконаленням якості освіти в Україні, в тому числі впровадження сучасного педагогічного досвіду, використання нових технологій у навчальному процесі, розвиток міжнародної співпраці між закладами освіти та можливості забезпечення якісної освіти для молоді, а також шляхи розбудови України і її європейського майбутнього.
Результатом форуму стало визначення нових напрямків співпраці між навчальними закладами, які спрямовані на підвищення якості освіти.
МИ — ЗА ЄВРОПЕЙСЬКЕ МАЙБУТНЄ В УКРАЇНІ!
Відділ соціально-психологічної та гуманітарної роботи.
Твое майбутнє починається тут
Відокремлений структурний підрозділ “Васильківський фаховий коледж НАУ” – це сучасний і престижний навчальний заклад, який навчає студентів як з технічних спеціальностей, так і з гуманітарних. У коледжі НАУ є 7 різних спеціальностей. Працюють у нашому навчальному закладі тільки кваліфіковані педагоги, з величезним досвідом. Вступити до нашого коледжу можливо після дев’ятого класу або одинадцятого класу.
Відокремлений структурний підрозділ “Васильківський фаховий коледж НАУ” | ВСП ВФК НАУ – Офіційний сайт © 2023. Всі права захищено.