Життя циклової комісії
НОВІ ВИКЛИКИ ДЛЯ АВІАЦІЇ
27 БЕРЕЗНЯ 2024 року викладачі Циклової комісії “Авіоніка” прийняли участь INTERNATIONAL WORKSHOP ON ADVANCES IN CIVIL AVIATION SYSTEMS DEVELOPMENT.
Захід було організовано Національним авіаційним університетом і Boeing Ukraine.
Міжнародний воркшоп ACASD має на меті об’єднання дослідників та практиків у галузі систем цивільної авіації, включаючи системи авіоніки, системи зв’язку, навігації та спостереження, проектування та експлуатацію аерокосмічних систем. Завданням воркшопу є: обговорення теоретичних та практичних наукових розробок; залучення аспірантів та молодих вчених до активного діалогу в галузі авіації; обмін досвідом та отримання навичок ведення наукових дискусій.
Робота воркшопу проходила В РАМКАХ ДВОХ ТРЕКІВ: “DEVELOPMENT OF CIVIL AVIATION SYSTEMS” та “RELIABILITY AND EFFICIENCY ANALYSIS OF CIVIL AVIATION SYSTEMS”.
Загалом, було представлено 32 доповіді вченими Національного авіаційного університету, Льотної академії НАУ, Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, Харківського національного університету радіоелектроніки, Державного торговельно-економічного університету, Інституту проблем машинобудування ім. А. М. Підгорного НАН України, ДП “Антонов”, Shanxi Agricultural University (Китай), Georgian Aviation University (Грузія), IP Solutions Satellite Applications Inc (Японія), Dublin City University (Ірландія).
Під час заходів відбулося обговорення технічних та організаційних питань які виникають в процесі проектування, впровадження, сертифікації та технічної експлуатації.
За результатами обговорення було піднято питання актуальності ряду дисциплін, які будуть детально обговорені на засіданні Циклової комісії для актуалізації Освітньо-професійної програми “ОБСЛУГОВУВАННЯ ПІЛОТАЖНОНО-НАВІГАЦІЙНИХ КОМПЛЕКСІВ”.
Голова Циклової комісії “Авіоніка” Дар’я Горенко
ІНТЕРНАЦІОНАЛІЗАЦІЯ ТА МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ.
Студенти ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ “АВІОНІКА” Костина МАКСИМ та Максим МІСЮРА представили ВСП “ВФК НАУ” на VII Міжнародній науково-практичній конференції “INFORMATION TECHNOLOGIES IN EDUCATION, TECHNOLOGY AND INDUSTRY”, що відбулася 19-21 ЛЮТОГО 2024 РОКУ В ІСПАНІЇ, М. МАДРИД.
Студенти, разом із викладачем Циклової комісії Дарією ГОРЕНКО, представили до публікації тези доповідей на тему: “ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ ЛАБОРАТОРНИХ РОБІТ З “ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ, ЕЛЕКТРОНІКИ ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКИ” В УМОВАХ ЗМІШАНОГО НАВЧАННЯ”.
За результатами конференції всі учасники отримали сертифікати.
Зі збірником конференції можна ознайомитися за посиланням:
Визнання наших студентів, найвища оцінка їхніх досягнень на міжнародному рівні надзвичайно мотивують вчитися і працювати краще, старанніше, ефективніше!
ВІТАЄМО НАШИХ МАКСИМІВ ТА БАЖАЄМО В МАЙБУТНЬОМУ НОВИХ ВИСОТ ТА ПЕРЕМОГ!
Навчальний відділ коледжу.
Студентами 331 навчальної групи, спеціальність “Авіоніка”, було проведено чергову лабораторну роботу із дослідження роботи транзистора.
В якості матеріально- технічного забезпечення було використано електронний конструктор Znatok. Студенти, отримали відео-інструкцію, де виклач виконала всі необхідні заміри та продемонструвала всі процеси. Після чого провели дослідження та захистили детальний звіт за його результатами.
ВИСОТУ НАБИРАЄМО З ДП“АНТОНОВ”
Сучасне літакобудування потребує великої кількості висококваліфікованих працівників – робітників, спеціалістів, професіоналів, керівників. Дефіцит таких кадрів на ринку праці спонукає підприємства до пошуку нових шляхів у задоволенні потреб авіаційного виробництва, утворенні кадрового резерву. Одним із таких шляхів є складання відповідних договорів на проходження виробничої практики студентами нашого коледжу із зазначеним підприємством.
Передавання спеціальних знань, уміння, досвіду висококваліфікованими спеціалістами молодому поколінню літакобудівників є одним із головних напрямків кадрової діяльності на ДП “АНТОНОВ”, які в першу чергу відбуваються під час виробничої практики.
Виробнича практика, яка відбувається з 22 ТРАВНЯ ПО 18 ЧЕРВНЯ 2023 РОКУ надзвичайно посилює мотивацію до професії, до авіаційної галузі держави нашими студентами 341 АКАДЕМІЧНОЇ ГРУПИ у складі: Ігор ПІОНТКОВСЬКИЙ, Олександр СЕРЕДА, Максим ПРОЦЕНКО та Михайло СЛЮСАР. Як цікаво було спостерігати, наскільки наші студенти покращують професійні компетентності, особистісні здобутки. Як приємно було бачити, що в них горять очі від захоплення авіацією, і є оптимізм у його максимальному відродженні.
ПІОНТКОВСЬКИЙ ІГОР каже: “Для мене проходження практики є незабутнім досвідом, який залишає глибокий слід у моєму професійному розвитку. Під час практики я маю можливість застосувати теоретичні знання, які здобув у процесі навчання, і відчути, як вони перетворюються на реальний результат; ще під час практики я вчусь працювати в команді та взаємодіяти з колегами”.
Дякуємо усім здобувачам освіти, які відповідально поставились до практичної підготовки, та бажаємо професійних успіхів!
ЩИРО ДЯКУЄМО УСІМ КЕРІВНИКАМ ТА ОРГАНІЗАТОРАМ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ!
Завідувач 1 відділення Володимир ЛОЙЧЕНКО
10 травня відбулося розширене засідання ЦК “Авіоніка”, на якому були присутні викладачі циклової комісії, випускники та представники Ради стейкхолдерів.
Основними питаннями порядку денного були: обговорення змін до освітньо-професійної програми зі стейкхолдерами пов’язані зі зміною галузей знань. Внесення змін до групи забезпечення ОПП. Обговорення з випускниками майбутніх баз виробничої практики, їх вражень про технологічну практику.
Учасники засідання активно обговорили зміни ОПП, їх доцільність. Оцінили ефективність та повноту функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти.
Вислухали пропозиції стосовно вибіркових компонентів ОПП “Обслуговування пілотажно-навігаційних комплексів” та прийняли до уваги.
Також були запропоновані ефективні заходи щодо співпраці із стейкхолдерами, удосконалення деяких позицій внутрішнього забезпечення якості, проведення моніторингів та систематичний перегляд ОПП.
Випускники майбутніх баз виробничої практики доповіли про результати проходження технологічної практики. За результатами доповідей , учасниками засідання, спільно були обговорені та проаналізовані етапи практики, питання поєднання теоретичної підготовки майбутніх фахівців із їх практичною діяльністю. Роль практики у майбутньому працевлаштуванні випускників.
26 квітня – є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
З нагоди 37-річчя від дня Чорнобильської трагедії відбулася зустріч куратора зі студентами 331 навчальної групи спеціальності 173 “Авіоніка” у рамках Години корпоративної культури.
Розпочалась зустріч хвилиною мовчання, якою вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.
Здобувачам освіти були презентовані відеоматеріали та доповіді, в яких було розкрито актуальні проблеми, пов’язані із причинами та наслідками аварії на ЧАЕС за історичним, екологічним, соціальним та політичним напрямком.
Куратор, Оксана Цицюра розповіла про героїчний вчинок 600 000 ліквідаторів, які брали участь у гасінні пожеж і розчищенні завалів, отримали високі дози радіації. Разом зі студентами переглянули відеоматеріали “Як це було”, “Що таке радіація”.
Знову згадали поіменно тих, хто тоді, в 1986-му, першим увійшов у атомне полум’я і не повернувся.
Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.
17 квітня 2023 року була проведена чергова зустріч зі студентами 3 курсу спеціальності 173 “Авіоніка” з обговорення освітньо-професійної програми “Обслуговування пілотажно-навігаційного комплексів”. Дар’я Горенко, голова ЦК “Авіоніка”, ознайомила здобувачів з метою, ключовими положеннями програми, надала вичерпну інформацію щодо обсягу і переліку обов’язкових і вибіркових компонентів, їх структурно-логічний взаємозв’язок, оцінювання, ресурсне забезпечення, що сприяють досягненню відповідних програмних результатів навчання, достатніх для успішного виконання професійних обов’язків за обраною спеціальністю.
Окремим питанням обговорення були вибіркові компоненти ОПП. Стандарт фахової передвищої освіти спеціальності 173 “Авіоніка”.
Також у обговоренні брала участь куратор групи, викладач коледжу Оксана Цицюра, яка презентувала одну із вибіркових дисциплін -“Основи правознавства”.
Учасники обговорення пояснили здобувачам як реалізуються принципи студентоцентрованості й академічної свободи в освітньому процесі, акцентували увагу не лише на формуванні професійних компетентностей, а й соціальних навичок, особливостях формування індивідуальної траєкторії навчання за рахунок вільного вибору.
Водночас, здобувачі вищої освіти висловили власні побажання і погляди стосовно освітнього процесу, мали можливість поставити запитання й отримати вичерпні відповіді.
11 квітня 2023 року, викладачі циклової комісії прийняли участь у V ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ
“ОСОБЛИВОСТІ ПІДГОТОВКИ ФАХОВИХ МОЛОДШИХ БАКАЛАВРІВ В УМОВАХ СЬОГОДЕННЯ”. На конференції розглядали актуальні питання цифровізації освітнього процесу; інноваційні підходи до виховання студентської молоді; інновації профорієнтаційної роботи в умовах воєнного стану; взаємодія закладів освіти зі стейкхолдерами як умова підвищення якості освіти; створення сучасного методичного забезпечення в умовах змішаного навчання; психологічна підтримка учасників освітнього процесу.
Правила безпеки під час війни
Мета зустрічі: ознайомити студентів із можливими ризиками, які можуть їх спіткати в офлайн -середовищі. Формування ключових та стійких компетенцій у здобувачів освіти про безпечну безпечну поведінку у час війни та після її завершення. Закріпити у студентів уявлення про правила безпеки під час війни. Розвинути нові навички та сформувати стійкі компетенції їх поведінки на вулиці або вдома.
Зустріч “Поговоримо про добрі справи” до Міжнародного дня волонтерів. Метою зустрічі є познайомити студентів із поняттям “волонтер”, створити умови для виховання небайдужого ставлення до людей, які потребують допомоги; стимулювати інтерес до основ моральної культури. Формувати знання про діяльність волонтерського руху з перших днів повномасштабної війни з Росією.
Зустріч до Дня української писемності та мови ” з метою поглибити знання студентів про історію виникнення й становлення письма, про історію українського правопису. Розкрити лексичне багатство української мови. Виховувати інтерес та повагу до рідної мови, почуття національної гідності, повагу до історичного минулого України.
Твое майбутнє починається тут
Відокремлений структурний підрозділ “Васильківський фаховий коледж НАУ” – це сучасний і престижний навчальний заклад, який навчає студентів як з технічних спеціальностей, так і з гуманітарних. У коледжі НАУ є 7 різних спеціальностей. Працюють у нашому навчальному закладі тільки кваліфіковані педагоги, з величезним досвідом. Вступити до нашого коледжу можливо після дев’ятого класу або одинадцятого класу.
Відокремлений структурний підрозділ “Васильківський фаховий коледж НАУ” | ВСП ВФК НАУ – Офіційний сайт © 2023. Всі права захищено.