76 річниця з Дня перемоги!

Сьогодні 9 травня 2021 року начальник Васильківського фахового коледжу Національного авіаційного університету Олександр Постніков разом з керівництвом та представниками колективу коледжу взяв участь в міських заходах присвячених 76 річнниці з Дня перемоги над нацизмом у другій світовій війні.

В зазначених заходах за участі Васильківського міського голови Наталії Баласинович прийняли участь ветерани, військовослужбовці гарнізону, предстаники громадськості міста. Вічна слава героям поклавшим своє життя в ім' я перемоги.

Дякуємо за життя, мир в державі, можливість будувати вільну та квітучу Україну!

І живуть у пам’яті народу

Його вірні дочки і сини,

Ті, що не вернулися з походів

Грізної, великої війни.