ІТ – реалії сьогодення, погляд в майбутнє

Іти вперед не можна навмання

Куди крокуєте – визначитись треба

Закони технологій та знання –

То людства найсучасніша потреба.

Тижні циклових комісій стали традицією і невід’ємною частиною навчально-виховного процесу в коледжі. Вони сприяють, насамперед, поглибленню знань студентів, розвивають інтерес до вивчення дисциплін, спонукають до вироблення ґрунтовних умінь та навичок.

Так, у період з 06 по 10 грудня 2021 року на цикловій комісіїї “Інженерія програмного забезпечення” під загальною темою “ІТ – реалії сьогодення, погляд в майбутнє”, було організовано низку тематичних заходів, яку організували та провели студенти груп II та III курсів коледжу. У визначених заходах взяли безпосередню участь заступник начальника коледжу з навчально-виховної роботи Валентина Санжаровець, завідувач відділення соціально-психологічної та гуманітарної роботи Володимир Григор’єв, викладачі циклової комісії “Інженерія програмного забезпечення” Обремський В.С., Скляр О.О., викладачі та студенти коледжу. Модератор заходу – Голова циклової комісії Ліана Романовська.

Метою заходів було поглиблення знань студентів про новітні інформаційні технології та інновації, які останнім асом запроваджуються в сфері IT технологій. Щоб зробити майбутнє кращим, потрібно зберегти сьогодення. Інформація, якою володіє сучасне покоління, має стати основним спадком для нащадків. А її надійне збереження – нашим головним завданням сьогодні, аби майбутнє покоління мало можливість змінити нинішній стан суспільства на краще.

Існуючі технології розвивалися протягом останніх 10 років. З'явилися нові соціальні мережі та супер програми, а телефон став ключем до всього.

Нові технології скошують з ринку праці цілі професії. А ось попит на IT-фахівців зростає.

“Інновації - це речі, які не є прогнозовані за своїм ефектом . Інновації - це “спробувати”, - каже Костянтин Воробйов, заступник генерального директора VODAFONE.

В ході проведення, студентами були підготовлені цікаві та актуальні виступи з відповідним презентаційним матеріалом, які стосувались таких питань, як: “Інновації в сфері IT технологій”, “Технологія SDN (Програмно-обумовлена мережа)”, “Технологія NFV (Віртуалізація мережевих функцій)”,“Впровадження технології “Розумний будинок”, “Smart-Games – сучасний світ поряд”, “Google glass – ПЗ нового часу”, “Технологія Starlink – безлімітний інтернет у кожну оселю”. В рамках заходів студенти мали змогу продемонструвати свої базові знання з інформатики, логіку та ерудицію. А також швидкість мислення та вміння працювати в команді. Студенти активно обговорювали сучасні ІТ-технології, вступали в дискусію і демонстрували високий рівень фахової підготовки.

Бажаємо нашим студентам активного та творчого пошуку, нових знань. Саме головне – це впевнено йти до омріяної спеціальності, яка на даний час є однією з перспективних в нашій державі.

Голова циклової комісії Ліана Романовська.