Студентське навчання на фінішній прямій

Підходить до завершення технологічна практика студентів 531 навчальної групи спеціальності 231 «Соціальна робота». Цього року майбутні випускники не дивлячись на жорсткі умови карантину все ж таки змогли апробувати свої знання на практиці.

Студенти проходять практику в управлінні соціального захисту населення міста Василькова. Під керівництвом заступника начальника УСЗН Валентини Михайлівни Пушкарьової наші студенти отримали можливість побачити справжні будні фахівця соціальної сфери.

Дівчата працювали з документацією, вивчали справи клієнтів управління соціального захисту населення та відчули справжній дух колективної роботи на благо населення нашого міста.

Також студенти отримали доствід практичної роботи соціального працівника в Комунальному закладі Київської обласної ради «Обласне психіатрично-наркологічне медичне об’єднання». Практиканти працюють з пацієнтами відділень стаціонарного закладу, проводять різноманітні заходи дозвілєвого характеру. Складають плани-графіки реабілітаційних заходів та ще багато цікавого.

Лише отримавши можливість на практиці застосувати набуті теоретичні знання наші студенти по справжньому відчувають себе фахівцями соціальної сфери.

Дорогі студенти, залишилось зовсім трошки… захист практики, державний іспит і омріяний диплом у вас в кишені.

Голова циклової комісії «Соціальна робота» О.Перехрест