ПРИВІТАННЯ

Начальника Васильківського фахового коледжу Національного авіаційного університету

З 80 – РІЧЧЯМ З ДНЯ ЗАСНУВАННЯ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ВЕТЕРАНИ, СТУДЕНТИ!

ШАНОВНІ ВАСИЛЬКІВЦІ!

Щиро вітаю колектив Васильківського фахового коледжу Національного авіаційного університету з 80 – річчям з Дня заснування навчального закладу!

Пройдено великий та тернистий шлях від Васильківської авіаційної школи механіків до сучасного багатофункціонального навчального закладу, одного з найкращих закладів фахової передвищої освіти України.

В історію навчального закладу золотими буквами вписано прізвища багатьох випускників, у тому числі і Героїв Радянського Союзу. За час існування в стінах навчального закладу підготовлено понад 53 тисячі авіаційних фахівців, серед яких є академіки і професори, доктори і кандидати наук, вищі офіцери Збройних Сил України, учасники бойових дій на Сході нашої держави. Одним з випускників є льотчик-космонавт Дьомін Л.С.

Випускники авіаційної школи механіків, авіаційно-технічного училища та фахового коледжу завжди були символом честі, доблесті і безстрашності, славними командирами – володарями солдатских сердець как у мирний час, так і в часи суворих випробувань.

Ви маєте добре знати та пишатись славетною історією рідного коледжу.

Головна цінність тієї чи іншої освітянської установи – її науково-педагогічний колектив. І у зв’язку з цим мені особливо хочеться привітати ветеранів колективу, тих людей, які присвятили все своє трудове життя самовідданій праці в авіаційному училищі, а потім і у нашому фаховому коледжі і результати у них високі. Наш навчальний заклад має досвід підготовки іноземних спеціалістів. Зараз Васильківський фаховий коледж Національного університету готує спеціалістів за 7- ма спеціальностями, 6 з яких – технічні.

Сьогодні фаховий коледж з оптимізмом дивиться у майбутнє, прагне зберегти позитивний досвід минулих років у відповідності із сучасними вимогами підготовки фахівців для авіаційної галузі держави, органів державної влади та місцевого самоврядування та бізнесу тощо. Перед керівництвом та науково-педагогічним складом стоят складні та відповідальні завдання, ефективне вирішення яких дасть можливість навчальному закладу займати провідне місце серед інших закладів фахової передвищої освіти держави.

Шановні друзі!

З нагоди ювілею прийміть щирі вітанні та побажання творчої наснаги й успіхів! Бажаю щоб Ваш досвід і професіоналізм , творчий та інтелектуальний потенціал у справі підготовки фахівців й надалі служили зміцненню нашої держави! А наші випускники добрими справами підтримували авторитет Нашого Коледжу!

Зичу великого натхнення, наснаги, невтомного прагнення до пізнання та успіхів у Вашій роботі!

Переконаний, що Ви і надалі будете зберігати та примножувати традиції своєї “Альма матер” робити достойний вклад у розвиток освіти та держави.

Хай доля шле усім добро і щастя,

Міцне здоров’я, море благ земних.

Дні щедрі, мов рушник квітчастий,

Хай стеляться до Ваших ніг.

З повагою

Начальник ВСП “Васильківський фаховий коледж Національного авіаційного університету”

Олександр Постніков

22 червня 1941 року. Особовий склад ВВАШМ