коледжу з 14-ю річницею з дня створення

Шановні викладачі, студенти, співробітники, ветерани та всі, хто носить горде звання випускника Васильківського фахового коледжу! Щиро вітаю вас з 14-ю річницею від дня заснування

Васильківського фахового коледжу Національного авіаційного університету!

Відокремлений структурний підрозділ “ВФК” НАУ, створений у 2006 році, але уславлений багаторічними традиціями формування справжньої еліти українського суспільства – військових і представників громадськості, державних діячів і конструкторів, бізнесменів і фахівців IT - технологій. Історія, традиції, потужний викладацький склад і впровадження інноваційних технологій в освітній процес дозволили нашому фаховому коледжу посісти належне місце серед провідних закладів фахової передвищої освіти України.

За роки багаторічного існування, а історія починається ще з 1941 року як авіаційна школа механіків, фаховий коледж не змінював свого призначення та гасла: “ЗБЕРІГАЮЧИ ТРАДИЦІЇ - НАЦІЛЕНИЙ В МАЙБУТНЄ”, та у цілому підготував багаточисельну плеяду висококваліфікованих авіаційних фахівців для Збройних Сил України, авіаційної галузі України, фахівців для органів державної влади, місцевого самоврядування, бізнесу тощо. Тільки за роки незалежності України дипломи молодших спеціалістів отримали понад 10 тисяч випускників.

Головне ж багатство нашого фахового коледжу – щирі та безмежно талановиті люди, в першу чергу ветерани, які своєю працею створюють імідж та добру славу Alma Mater, є взірцем для сучасних студентів. Кожен із вас є важливою частиною Васильківської родини! Лише спільними зусиллями ми можемо подолати всі виклики такого непростого 2021 року і повернути впевненість у мирне й успішне майбутнє нашої рідної України.

Зичу Вам невичерпної енергії, оптимізму, сили у виконанні почесної місії – творіння добра, виховання кваліфікованих фахівців, поширення знань і професіоналізму.

Молодому ж поколінню студентства бажаю досягти своєї мети, знайти гідне місце у житті, зустріти добрих і надійних друзів. Ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна! На вас покладено велику громадянську відповідальність за розбудову демократичної європейської України.

Нехай у нашому колективі завжди панує взаємоповага і злагода! Сердечно бажаю вам широких і щасливих доріг, міцного здоров’я і довголіття, миру і віри, творчої наснаги і натхненної праці на благо нашого улюбленого закладу - Васильківського фахового коледжу!

Зі святом, дорогі васильківці!

Начальник Васильківського фахового коледжу

Національного авіаційного університету