ПРИВІТАННЯ

Начальника Васильківського фахового коледжу Національного авіаційного університету

З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Шановні колеги, студенти, викладачі, батьки!

Надходить світла і радісна пора Новорічних і Різдвяних свят. Це з дитинства улюблені для кожного з нас дні, наповнені світлом любові та сподіваннями на краще. Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

У минулому році завдяки злагодженій роботі всього колективу коледжу досягнуто вагомих результатів на його подальший розвиток. Ми гідно відпрацювали у 2020 році і намітили багато нових планів. Наш професійний та навчальний досвід дає нам можливість упевнено дивитись у майбутнє та чітко визначати орієнтири завтрашнього дня.

У 2021 році бажаю вам міцного здоров’я, добробуту і Божої благодаті! Нехай він буде роком величезних можливостей і приголомшливих емоцій, які зігріватимуть серця, роком, наповненим достатком, любов’ю і друзями. Хай оточують вас щирі і надійні люди, а їхня увага і підтримка завжди будуть поряд.

Бажаю, щоб у новому році все почалося по-новому: щоб були нові успіхи в діяльності, нові високі результати в роботі, нові сподівання і нові перемоги, нові яскраві емоції та нові щасливі події. Всім добра і блага! Нехай наш дружний колектив весь наступний рік буде таким же згуртованим і натхненним!

Зичу всім Божого благословення, міцного здоров’я, оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!

Начальник Васильківського фахового коледжу

Національного авіаційного університету