МИ НАВЧАЄМОСЬ МЕДІАГРАМОТНОСТІ

МИ НАВЧАЄМОСЬ МЕДІАГРАМОТНОСТІ.

17 лютого, о 10:00 відбулась прес-конференція присвячена Всеукраїнському уроку з медіаграмотності, ініційованого Міністерством освіти та науки України спільно з національним проєктом з медіаграмотності “Фільтр” Міністерства культури та інформаційної політики України на тему: ”Всеукраїнський урок з медіаграмотності”.

Всеукраїнський урок з медіаграмотності проводиться на державному рівні вперше.

ЇЇ учасниками, а саме: Олександром Ткаченком - міністром культури та інформаційної політики України; Євгеном Баженковим - директором Державної наукової установи “Інститут модернізації змісту освіти”; Мариною Дорошко - старшою менеджеркою проекту “Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність” IREX; Альоною Романюк - медіатренеркою, ведучою та редакторкою YouTube проєкту “По той бік інфи”; Валерією Ковтун - керівницею національного проєкту з медіаграмотності “Фільтр”, модератор, було проанонсовано безпосередній план організації та проведення 18 лютого Всеукраїнського уроку медіаграмотності у всіх освітніх установах держави.

Ця ініціатива – частина невідкладних заходів з консолідації українського суспільства, що були затверджені Указом Президента від 14 лютого.

Долучились до цієї підготовки та участі в ньому і наші студенти Циклової комісії “Інженерія програмного забезпечення”, а саме 641 академічної групи під керівництвом Голови Циклової комісії Ліани Романовської. В 641 академічній 17 лютого було проведено заняття з медіаграмотності. Тому, що медіаграмотність є не тільки визначенням і орієнтацією в медіапросторі, а набагато ширшим питанням, сьогодні доступ до інформації має будь-яка дитина, але навіть не завжди доросла людина може відрізнити, де є фейкова інформація. Про це і говорилося та виконувалося практично на занятті. Мета заняття була досягнута. Заняття пройшло на високому методичному рівні.

Циклова комісія “Інженерія програмного забезпечення”