День народження Facebook

Фейсбу́к (англ. Facebook) — найбільша у світі соціальна мережа, що почала працювати 4 лютого 2004 року як мережа для студентів деяких американських університетів. Засновником та головою сервісу є Марк Цукерберг. За даними рейтингу Alexa Rank, сайт facebook.com посідає 7 місце за відвідуваністю у світі. Станом на грудень 2018 року Facebook стверджував, що мав понад 2,3 млрд активних користувачів щомісяця. Станом на вересень 2019 року кількість користувачів з України становила 13 млн.

Для багатьох учасників соцмережа Facebook, історія її створення представляє великий інтерес. Це дійсно один з найуспішніших проектів сучасності.

Сьогодні для нас та наших студентів це приклад для наслідування і головне : «Будь яка мрія, при наполегливій праці РЕАЛЬНІСТЬ». Під таким гаслом було проведено виховну годину зі студентів 631 групи спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» головою циклової комісії Романовською Ліаною Олександрівною