День комп’ютерника

Дата 15-го лютого, в професійних інженерних колах, неофіційно закріпилася, як професійне свято комп’ютерників. Зі словом «компьютерщик» зв’язуються досить широкі уявлення. Зараз це не тільки розробники і аналітики комп’ютерних систем, програмісти і оператори різних комп’ютерних пристроїв. Це і інженери з автоматизованих систем керування, інженери з супроводу баз даних, адміністратори серверів і багато інших, чиї професійні обов’язки пов’язані з досконалим знанням комп’ютерної техніки і умінням вирішувати різноманітні завдання, де без її застосування просто не обійтися.

У День комп’ютерника ми студенти та викладачі циклової комісії «Інженерії програмного забезпечення» Васильківського фахового коледжу НАУ приєднуємося до привітань на адресу всіх професіоналів комп’ютерної справи!

Бажаємо Вам життя без особливих збоїв, надійної роботи всіх, ввірених Вашому відомству електронно-обчислювальних пристроїв!

Козацького здоров’я і відмінного настрою!

Зі святом !