День безпеки в інтернеті

День безпеки в інтернеті.

В Україні щорічно зростає кількість людей, які наражаються на небезпеку бути ошуканими шахраями та злочинцями в інтернет просторі. Дана ситуація викликає велике занепокоєння.

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більше того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

11.02 до «Дня Безпеки в інтернеті» була проведена година спілкування із студентам 641 групи спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» з метою привернення уваги майбутніх фахівців до важливості створення безпечного інтернет простору.

Голова ЦК «Інженерія програмного забезпечення» Романовська Л.О. висловила вдячність всім студентам 641 навчальної групи та викладачам циклу, які проявили ініціативу і взяли активну участь.

Голова ЦК «Інженерія програмного забезпечення» Романовська Л.О.