Герої не вмирають – вони ідуть на небо

18 лютого студентська молодь та викладачі Відокремленого структурного підрозділу ˝Васильківський фаховий коледж Національного авіаційного університету˝ вшанували пам'ять героїв Небесної сотні проведенням низки заходів: лекція пам’яті «Революція Гідності» та тематичну виставку «Час плине, а пам'ять залишається…».

Лекцію проводила завідувач другим відділенням Бичкова Марія Василівна, методист Шаповал Ірина Григорівна та викладач української мови та літератури Пастернак Надія Григорівна.

Вони разом зі студентами відновили хронологію буремних подій, що відбувалися на Майдані Незалежності в Києві та Василькові у 2013-2014 роках та поіменно згадали васильківських героїв, що боронили терена нашої Батьківщини.

Тематичну виставку було підготовлено студентами 611 навчальної групи та працівником бібліотеки коледжу Матвієнко Т.С. Викладачі ділилися зі студентами спогадами про трагічні події семирічної давнини, коли під час Революції Гідності відбулося протистояння між українським народом і тодішньою владою, адже саме з 18 по 20 лютого 2014 року розстріляно найбільше героїв Майдану. Висловлювали надію та сподівання про те, що більше ніхто і ніколи не заплатить таку високу ціну за вибір жити у вільній та незалежній державі.

Методист Шаповал І.Г.