Васильківські авіатори святкують ЮВІЛЕЙ!

22 січня 2022 року Відокремлений структурний підрозділ “Васильківський фаховий коледж Національного авіаційного університету” святкує 15-річницю з Дня свого функціонування у складі Національного авіаційного університету та 82 річницю від Дня створення Васильківського авіаційного навчального закладу.

З нагоди ювілею, 21 січня 2022 року в актовому залі коледжу, за участі керівництва, викладацького складу, студентства, ветеранів навчального закладу та Збройних Сил України традиційно відбулось урочисте зібрання.

Перш за все, привітав гостей свята та колектив коледжу його начальник Олександр Постніков.

У своєму привітанні він подякував колегам та ветеранам за підтримку у розвитку коледжу, розкрив здобутки Васильківців та відзначив, що “Історія нашого закладу свідчить про високі духовно-етичні цінності й чесноти викладацького складу, непідвладні часовим ідеологіям, і буремним перипетіям. Ми пройшли непростий шлях від авіаційної школи механіків 40 років XX століття до сучасного потужного навчального комплексу, продовжувача славетних традицій Васильківських авіаторів. Коледж - це не тільки стіни. Насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. В його стінах, наслідуючи кращі традиції українського патріотизму й європейських гуманістичних цінностей, зростає молода сила - істинна надія та гордість України”. Від ветеранів навчального закладу привітав почесний громадянин міста Васильків Михайло Іщук. В ході зібрання начальник коледжу Олександр Постніков за наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків і вагомий внесок у розвиток сфери освіти і науки України нагородив грамотами та подяками кращих викладачів, студентів та ветеранів відзнаками Міністерства освіти та науки України, ректора Національного авіаційного університету та від свого імені. Органічно доповнили урочисту частину запальні творчі номери у виконанні студентів. Але урочистості в коледжі продовжуються і на наступному тижні. Треба відмітити про якісну підготовку до педагогічних читань в контексті святкування улюбленого навчального закладу, творчих мистецьких заходів, фотовиставок тощо.

Тож, зі святом, Васильківські авіатори! Успіхів, подальшого процвітання та невпинного розвитку!

Керівництво ВСП “Васильківський фаховий коледж Національного авіаційного університету”.