Безпечні зимові канікули

Закінчується перший семестр, настає пора відпочинку, свят та розваг. Для того щоб зимові канікули були безпечними й корисними, 28 грудня 2020 року відбулася тематична виховна година «Безпечні зимові канікули» зі студентами 731 н/гр спеціальності 073 «Менеджмент». Куратор групи Бабало О.В. спонукала студентів ще раз замислитися над тим, наскільки важливо кожному усвідомлювати власну відповідальність за своє життя та здоров’я.

На виховній годині обговорили правила поведінки на водоймах, вкритих кригою, повторили вимоги до безпечного пересування під час ожеледиці та дії щодо уникнення травмування бурульками. Особливу увагу приділили правилам пожежної безпеки під час святкування Нового року та протягом усіх канікул, зокрема зупинилися на небезпеках використання піротехніки. Також обговорили необхідність дотримання всіх обов’язкових заходів щодо попередження зараження COVID-19.

Куратор 731 групи О.Бабало