ОГОЛОШЕННЯ

щодо порядку проведення особистого прийому громадян начальником Васильківського фахового коледжу НАУ

З метою упорядкування особистого прийому громадян, посилення персональної відповідальності керівництва Васильківського фахового коледжу за якісний, всебічний розгляд звернень громадян у межах наданих компетенцій та визначені строки, інформуємо, що:

Особистий прийом громадян начальником Васильківського фахового коледжу Національного авіаційного університету у відповідності колективного договору, проводиться з 15.00 до 17.00 у 1 та 3 п’ятницю щомісячно.

У той же час, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 “Про запобігання поширенню та території України корона вірусу COVID-19”, розпорядження Київської облдержадміністрації від 12.03.2020 № 138 “Про запобігання поширенню на території Київської області корона вірусу COVID-19” особистий прийом, громадян обмежений.

Повідомляємо, що консультування громадян буде здійснюватись засобами комунікації, які виключають особистий контакт. Визначені контакти посадових осіб адміністрації коледжу зазначені на офіційному сайті освітньої установи.

Адміністрація.