Відкрите семінарське заняття з української літератури «Література рідного краю».

10 червня 2021 року у Васильківському фаховому коледжі відбулося відкрите семінарське заняття з української літератури «Література рідного краю».

Студенти 611 навчальної групи, підготували цікаві матеріали про письменників Київщини. Група «Дослідників» розповіла про життєвий і творчий шлях письменників, група «Читців» декламувала вірші напам’ять та уривки прозових творів, група «Художників-фотографів» підготувала цікаву підбірку фото та зробили мультимедійну презентацію «Література рідного краю».

Молодь не залишилась байдужою до проведеного заходу, протягом якого відбувся продуктивний діалог між викладачем української мови та літератури Пастернак Надії Григорівни та студентами: вони проявляли велику зацікавленість, обговорювали поетичні та прозові твори письменників, висловлювали свою думку, ставили багато запитань, на які отримували змістовну відповідь.

Заняття було цікавим, змістовним, професійним.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image