ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ 9-Х КЛАСІВ

НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Оголошує прийом студентів на 2020-2021 навчальний рік

ВПЕРШЕ

За рівнем фахового молодшого бакалавра.

Для вступників на основі базової загальної середньої освіти за денною формою здобуття освіти (9 класів):

Прийом документів проводиться з 30 червня та закінчується 13 липня о 18.00.

Вступні іспити, співбесіди проводяться з 14 липня до 21 липня.

Інформацію, щодо порядку проведення вступної компанії, для вступників на основі повної загальної середньої (11 класів), буде доведено додатково.

Під час подання заяви вступник особисто пред’являє визначений перелік оригіналів власних документів, а саме:

• документ, що засвідчує особу (свідоцтва про народження для осіб, яким виповнюється 14 років після 01 травня 2020 року);

• документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо – кваліфікаційний) рівень, ступінь вищої освіти, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього (за наявності).

Крім того, разом з оригіналами надаються і копії визначених документів, а саме:

• копія документа, що засвідчує особу;

• копія документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, ступінь вищої освіти, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього;

• чотири кольорові фотокартки розміром 3×4 см.

Прийом документів буде проводитись в холі коледжу. Вхід на територію коледжу через нижнє КПП, яке знаходиться біля зупинки автобуса «Ощадбанк»

Більш детальну інформацію можна отримати:

• адреса коледжу: вулиця Декабристів, 40, Васильків, Київська обл., 08600.

• офіційний сайт коледжу: http://vfk.nau.edu.ua

• офіційна сторінка facebook:https://cutt.ly/My5vYmN

• телефони: (04571) 2-34-04; 2-34-02

Крім того, Вашій увазі пропонується відефільм про умови, особливості про перспективи навчання в ВФК НАУ.

Слідкуйте за подальшою інформацією на офіційному сайті коледжу!