Архів новин

Дорогі колеги, студенти та ветерани Васильківського навчального закладу! Дорогі українці!

У день святкування 31-річниці з Дня відновлення Незалежності нашої країни, коли наш народ бореться з іноземними загарбниками за життя своєї держави, на війні відстоюючи нашу волю, честь, гідність і незалежність, бажаємо один одному, кожній родині в Україні перемоги та довгоочікуваного миру, непохитної віри, сімейного затишку та щасливого майбутнього у вільній процвітаючій країні!

ЗА НАШУ ІСТОРІЮ ПІД РІДНИМ ПРАПОРОМ! НЕХАЙ ДИХАЄТЬСЯ ЛЕГКО І ВІЛЬНО!

З Днем Незалежності ми вас вітаємо!

Україну любити щиро бажаємо!

З Богом долати усі негаразди,

Свою волю нікому не дати украсти.

Українську історію бережно знати,

Українську гідність не дати топтати,

Прадідів-козаків тихо шанувати,

Мову, сім'ю, церкву свою захищати.

В Новий День народження нашої Неньки

Бажаємо щастя й достатку рідненькій!

Щоб усі її діти із цілого світу

Повернулись додому жити довіку.

З повагою

Начальник ВСП “Васильківський фаховий коледж Національного авіаційного університету”

Олександр Постніков

Оголошення

Абітурієнте - 2022!

Не прогав свій шанс отримати фахову передвищу та вищу освіту в нашому коледжі!

ВСП «Васильківський фаховий коледж НАУ» здійснює набір абітурієнтів на базі повної загальної освіти (11 клас). Набір продовжується до 18 години 15 вересня 2022 року.

Визначені напрямки підготовки (спеціальності):

-«Телекомунікації та радіотехніка»;

-«Авіоніка»

-«Соціальна робота»

-«Менеджмент»

Крім того, здійснюється набір громадян на спеціальність «Публічне управління та адміністрування» (бакалаврат). Всі бажаючі звертаються до приймальної комісії коледжу за адресою: м.Васильків, вул.1-го травня 25 (Загальноосвітня школа №7)

Сучасні креативні й перспективні спеціальності чекають на тебе!

Є питання? телефонуй до приймальної комісії (068)717-70-41, (096)456-11-19

Приймальна комісія


Шановні колеги, студенти та ветерани

Васильківського навчального закладу!

Щиро вітаю всіх з Днем знань і початком нового

2022-2023 навчального року. Нехай він буде яскравим та захоплюючим!

Шановні друзі!

Незважаючи на війну, 1 вересня 2022 року, ми розпочинаємо новий 2022-2023 навчальний рік. Бажаю нашим студентам багато нових відкриттів, звершень та блискучих перемог. Прагніть, беріть участь, навчайтеся, дійте, мрійте, робіть, намагайтеся, вірте і перемагайте! Знання роблять людину сильнішою, мудрішою, добрішою, допомагають відкривати нові істини, робити наукові відкриття та пізнавати таємниці природи. Нехай ніколи ваш розум не відмовляється від нових знань, але завжди прагне пізнання та мудрості!

Всьому викладацькому складу, персоналу бажаю терпіння, творчих зльотів, оптимістичного настрою та розуміння серед студентів. Успіхів вам і невичерпної енергії.

Миру, здоров'я, перемоги.

Все буде Україна!

З повагою

Начальник ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ”

Олександр Постніков

ЗВЕРНЕННЯ НАЧАЛЬНИКА

ВСП “ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ”

З НАГОДИ

ДНЯ АВІАЦІЇ УКРАЇНИ!

Шановні співробітники, студенти та ветерани Васильківського навчального закладу!

Щороку в останню суботу серпня в Україні відзначають професійне свято військових і цивільних авіаторів та працівників авіаційної промисловості і транспорту – ДЕНЬ АВІАЦІЇ!

Україна визнана світом як потужна авіаційна держава з повним авіаційним циклом, що має ефективну систему державного регулювання авіаційної діяльності, власну профільну освіту, підприємства літакобудування, розвинену мережу аеропортів та сучасну аеронавігаційну систему.

Наш Васильківський фаховий коледж Національного авіаційного університету має саме пряме відношення до цього свята. Вже більше 82 років, на Васильківській святій землі ми є нащадками тих людей, які в далеких 40-х роках минулого століття заклали міцні підвалини гідної школи підготовки васильківських авіаторів. На цей час, в профільній навчальній установі підготовлені десятки тисяч фахівців, як військових так і цивільних, які і сьогодні зі зброєю в руках захищають рідну землю від рашистської навали.

Шановні друзі!

Завдяки Вашому професіоналізму та наполегливій освітянській праці Ви забезпечуєте подальший розвиток авіації України, зміцнюєте престиж нашої держави у світі, робите значний внесок у формування і реалізацію державної політики у галузі освіти, цивільної авіації та використання повітряного простору України.

У цей знаменний день варто пам'ятати, що можливості нашого пізнання не обмежені, і за наявності наполегливої праці та терпіння ми можемо здолати будь-які перешкоди. Ми пишаємось нашими випускниками, котрі завдяки своєму високому професіоналізму, наполегливості та патріотизму зміцнюють економічну, технічну та наукову могутність України.

“Не маю права на помилку” таке гасло нашого кожного випускника! А запорукою цього гасла є надійні та міцні знання, які даєте Ви всі викладачі, керівники структурних підрозділів, технарі, завідувачі лабораторіями та багато, багато інших співробітників.

У цей святковий день бажаю Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, миру, професійних досягнень та нових звершень в ім’я України та ніколи не спинятися на досягнутому, і завжди прагнути більшого!

Цивільні або військові,

Вас шануємо ми кожного і вітаємо,

Безсмертні, сталеві і незмінні,

Ми вам від усього серця побажаємо:

Злітати… літати… приземлятись …

Завжди, в будь-який час року,

Щоб ангел міг свій захист дати,

І в сонячні дні, і у негоду!

З повагою

Начальник ВСП “Васильківський фаховий коледж Національного авіаційного університету”

Олександр Постніков

ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ, ВИКЛАДАЧІ, СПІВРОБІТНИКИ, СТУДЕНТИ ТА МЕШКАНЦІ НАШОГО СЛАВНОГО

МІСТА ВАСИЛЬКІВ!

8 і 9 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Перемога у Другій світовій війні дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

Ми щиро вшановуємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній землі, які разом із солдатами антигітлерівської коаліції врятували від фашистського рабства країни поневоленої Європи.

Крізь полум'я боїв, страждання і смерть, крізь гіркоту поразок та непоправні втрати йшов наш народ до великої перемоги.

У ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю від нацизму.

Нехай нашими неперехідними духовними цінностями, нашими найвищими чеснотами стануть священна пам'ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудовував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості й терпіння, щирої віри у щасливе майбутнє нашої незалежної держави.

Ми з вдячністю згадуємо тих, хто віддав власне життя за щасливе майбутнє своїх нащадків.

Шановні співвітчизники, сьогодні цю знаменну дату ми зустрічаємо зі зброєю в руках. Подвиг ветеранів додає нам сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України. Ми господарі на своїй землі, правда за нами – тож ми знову здобудемо перемогу в ім'я європейського майбутнього рідної Батьківщини.

Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності.

Ми пам'ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам'ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об'єднані нації. Ми пам'ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона — запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

У цей день, від щирого серця бажаємо всім громадянам України здоров'я, благополуччя, миру, перемоги та процвітання в рідній незалежній Україні!

Вічна пам'ять загиблим, честь і слава живим героям!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Начальник ВСП “Васильківський фаховий коледж Національного авіаційного університету”

ОЛЕКСАНДР ПОСТНІКОВ


ДО УВАГИ!

АБІТУРІЄНТІВ ВСП “ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ” ТА ЇХ БАТЬКІВ (БЛИЗЬКИХ)

14 ТРАВНЯ 2022 РОКУ ОБ 11.00, відповідно Плану навчально-виховної роботи на 2021-2022 навчальний рік, з метою визначення профорієнтаційного спрямування молоді міста Васильків та інших міст України у дистанційному режимі на платформі YouTube відбудеться “ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ”.

До Вашої уваги:

звернення начальника коледжу;

презентація спеціальностей головами циклових комісій за напрямками підготовки “фахового молодшого бакалавра” та “бакалавра”;

відповіді на запитання.

Ви будете мати можливість:

отримати вичерпну інформацію про особливості правил прийому до коледжу на 2022-2023 навчальний рік;

поспілкуватись з керівництвом коледжу та керівниками структурних підрозділів;

задати питання, які цікавлять, і отримати компетентну відповідь.

Окремо звертаємо Вашу увагу, що ВСП “Васильківський фаховий коледж Національного Авіаційного Університету” здійснює підготовку “бакалаврів” за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”.

Щоб зробити правильний вибір закладу для здобуття освіти, потрібно мати уявлення, який цей заклад, що очікувати, які перспективи він відкриє для тебе.

МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС, НАШІ МАЙБУТНІ СТУДЕНТИ!

ПОДУМАЙТЕ ПРО СВОЮ ОСВІТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ!

Посилання на захід: https://youtu.be/17kI72pVoG8

Адміністрація.

ДОРОГІ ВИКЛАДАЧІ, СПІВРОБІТНИКИ ТА СТУДЕНТИ!

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

СЕРДЕЧНО ВІТАЮ ВАС З ПРИЙДЕШНІМ 2022 РОКОМ І

РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Відходить у історію такий нелегкий для кожного з нас 2021 рік. Рік, що змінив світ, був насичений викликами, важливими рішеннями та напруженою працею. Незважаючи на титанічні випробування сьогодення, ми згуртувалися. Єдність і професіоналізм зробили нас ще сильнішими!

Дякую нашим студентам та викладачам за те, що ефективно адаптувалися до навчання та роботи у новому онлайн-середовищі. Ви у черговий раз продемонстрували високий професіоналізм, почуття відповідальності і відданості своїй справі, впровадили нові підходи для подальшого розвитку нашого славетного коледжу тим самим забезпечивши його ефективне функціонування.

Щиро сподіваюся, що наступного року у вашому житті буде менше складних випробувань та викликів, а більше щасливих подій. Нехай з останніми годинами старого року вас покинуть турботи та негаразди, а Новий рік був щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги!

Бажаю, щоб Новий рік наповнив кожну хвилину вашого життя яскравими враженнями та позитивними емоціями! Нехай прийдешній рік для вас буде сповнений щастям, радістю та добром, щирими взаєминами із колегами та друзями, а Різдво Христове наповнить серце світлою надією та вірою у здійснення усіх задумів!

Упевнений, що нашу країну, ваші родини очікує стабільний розвиток, а коледж зміцнить свій освітній, інноваційний потенціал, продовжить академічні традиції та гармонійний розвиток молоді та суспільства.

Щиро зичу вам міцного здоров'я, невичерпної бадьорості, прихильності долі, родинного благополуччя, миру та злагоди!

ЩАСЛИВОГО НОВОГО РОКУ ТА ВЕСЕЛОГО РІЗДВА!


Зі щирою повагою

Начальник ВСП “Васильківський фаховий коледж Національного авіаційного університету”

ОЛЕКСАНДР ПОСТНІКОВ


ВІТАЄМО НАЧАЛЬНИКА ВАСИЛЬКІВСЬКОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖА НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Шановний Олександре Олексійовичу!

Прийміть щиросердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Найвищий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у Вашій діяльності, здобути шану та повагу серед колег та студенства.

Нехай Ваш шлях буде наповненим новими злетами й досягненнями, а людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

Міцного здоров’я Вам, благополуччя, миру, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги у відповідальній роботі, здійснення заповітних мрій та сподівань! Успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків!


Ми безмежно цінуємо Вашу людяність, щирість та завжди віримо у Вашу підтримку! Нехай Господь береже Вас і подарує многії і благії літа!

Колектив ВСП “ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ”

НАВЧАННЯ ВІДНОВЛЕНО.

22 листопада поточного року ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ” відновив свою очну навчально-виховну діяльність. Під час перебування студентів коледжу на дистанційному навчанні, у зв’язку із загальнодержавними карантинними заходами, головним завданням викладацького складу було всебічне охоплення індивідуальною роботою студентів, в режимі он-лайн, спрямування її на повноцінне виконання існуючих програм та тематичних планів, проведенні лекцій, групових занять, семінарів, здачі заліків.

Варто зазначити, що таким чином навчальний процес набув додаткових форм і методів співпраці викладачів із студентами, що суттєво розширить його можливості. Дотримання карантинних та протиепідемічних заходів є вкрай важливими в протистоянні та упередженні захворюваності. До цього з розумінням віднеслись усі учасники навчально-виховного процесу коледжу.


Навчальний відділЗасідання методичної ради.

18 листопада поточного року у ВСП «Васильківський фаховий коледж НАУ» відбулось засідання методичної ради. В роботі методичної ради взяли участь начальник коледжу Олександр Постніков та фахівці відділу соціально-психологічної та гуманітарної роботи. Про стан методичного забезпечення освітньо-професійних програм коледжу доповіла заступник начальника з навчально-виховної роботи Валентина Санжаровець. У доповіді прозвучали актуальні питання сучасного методичного супроводу освітньо-професійних програм, наповнення їх змістовними вимогами нормативних документів, що регламентують освітню діяльність.

З другого питання – про підготовку робітничих професій на базі коледжу, методична рада заслухала заступника начальника з виробничого навчання Валерія Войтенка. Начальник коледжу Олександр Постніков, члени методичної ради суттєво доповнили інформацію доповідача, зосередивши увагу на актуальності питання підготовки робітничих професій на базі коледжу.

Про стан навчально-методичного забезпечення навчальних дисциплін циклової комісії «Соціальна робота» доповіла голова відповідної комісії Олена Перехрест. Окрім питань формування електронної бази навчально-методичного забезпечення навчальних дисциплін та впровадження дуальної форми освіти зі спеціальності «Соціальна робота» доповідач зосередила увагу на нових підходах до надання освітніх послуг з їх адаптацією до потреб ринку праці.

Методична рада схвалила та рекомендувала до друку методичні рекомендації заступника начальника з навчально-виховної роботи, викладача циклової комісії «Соціальна робота» Валентини Санжаровець, розроблені для самостійної роботи студентів з навчальної дисципліни «Методика та технології соціальної роботи».


На передодні Всеукраїнської акції “16 днів без насильства”, яка проходить в Україні щороку з 25 листопада по 10 грудня та з метою підвищення особистої відповідальності, набуття молоддю первинних знань та навичок з першої медичної допомоги 16 листопада 2021 року для студентів 3 курсу спеціальності “Соціальна робота” ВСП “ВФК НАУ”, головним спеціалістом Київського обласного молодіжного центру - тренером Русланом Трегубом та начальником відділу зв’язків з громадськістю патрульної поліції Київської області – Сергієм Безпальчуком, проведено семінар-навчання “Вміти, щоб врятувати”....

Більше...


ШАНОВНЕ СТУДЕНТСТВО ВАСИЛЬКІВСЬКОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ!

Прийміть щирі вітання з нагоди МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТА.

В цей день, керівництво коледжу, викладацький склад, бажає вам терпіння, працьовитості, творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення заповітних мрій і життєвих планів.

Щоб знання давалися вам вільно і легко і ви могли реалізувати себе в подальшому житті!

Нехай ваш студентський запал ніколи не вичерпується, молоді серця наповнюються святковим настроєм і радістю, а студентські друзі назавжди зберігають вірність!

Начальник ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ”

ОЛЕКСАНДР ПОСТНІКОВ


Всеукраїнський тренінг для молоді

Наш час диктує нам нові правила та умови для життя та навчання. На разі, наше навчання перейшло у он-лайн формат, тож для того щоб воно було цікавим та інформативним потрібно також йти нога в ногу із новими технологіями.

Наша студентка 741 групи спеціальності «Менеджмент», Порохня Наталія, пройшла відбір на Всеукраїнський спеціалізований тренінг за програмою "Молодіжний працівник" від Міністерства молоді та спорту України, Державного інституту сімейної та молодіжної політики у співпраці із управлінням молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації.

Тренінг проходив чотири дні та був насичений новими знаннями і новими програмами. Ці дні молодіжні працівники і працівниці з різних куточків країни здобували знання і відпрацьовували навички в сфері діджитал.

Чудові тренерки програми Ксенія Гоцко та Оксана Салівончик розповіли про найкращі платформи для опитування, проведення інтерактивів разом з молоддю у форматі онлайн і особливу увагу приділили роботі на платформі ZOOM. Також тренерки поділилися різними лайфхаками та досвідом роботи у форматі онлайн під час карантину.

Студрада

21-й Всеукраїнський Радіодиктант національної єдності “СЛІДОМ ЗА ПАМЯТТЮ”

ВСП “Васильківський фаховий коледж Національного авіаційного університету” долучився до 21-го щорічного Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, який традиційно відбувається у День української писемності та мови – 9 листопада. Відзначення цієї дати започатковано Указом Президента України від 6 листопада 1997 року на підтримку ініціативи громадських організацій з метою вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця, послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.

Автором та читцем цьогорічного тексту радіодиктанту в ефірі став відомий український письменник Юрій Андрухович.

У написанні загальнонаціонального радіодиктанту взяли участь викладачі, голови циклових комісій, керівний склад коледжу. У творчому змаганні педагоги коледжу продемонстрували знання з правопису української мови. Крім того, незважаючи на умови дистанційного навчання до написання радіодиктанту долучились і студенти нашого навчального закладу. Текст радіодиктанту вразив колоритом вишуканих слів, притаманних нашій рідній мові, які у логічній послідовності увійдуть до майбутньої книги Юрія Андруховича.

Радіодиктант став своєрідним об’єднавчим і національним святом для всіх людей доброї волі нашої Батьківщини.

Навчально-методичний відділ коледжу.СЬОГОДНІ У ВСП “ВФК НАУ” ДУЖЕ ПЛІДНИЙ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДЕНЬ.

На сьогоднішній день, в державі активно розвиваються різні форми навчання особливо у вищих закладах та закладах фахової передвищої освіти. Одним із напрямків є дуальна система навчання молодого покоління, яка дозволяє студентам отримувати теоретичні навички та брати участь у певних виробничих процесах конкретного підприємства. Таке поєднання теорії практики дає реальний старт у роботі: на той час, як студент закінчить навчання, у нього будуть не тільки необхідні технічні знання а й практичний досвід роботи. Перспективи працевлаштування для студентів, які закінчили програму двійної професійної освіти, дуже добрі.

Саме з цією метою, 09 листопада 2021 року, за ініціативою Науково-методичного Центру вищої та фахової передвищої освіти було організовано та проведено відповідний вебінар з науково-викладацьким складом закладів освіти України за темою “Круглий стіл з питань підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти у закладах фахової передвищої освіти України в контексті європейської інтеграції (за участю німецьких експертів)”.

Головним спікером круглого столу виступив Ральф Шлаудер (Ralf Schlauderer), доктор економічних наук Вайштефан-Тріздорф, (Німеччина).

Стрижнем вебінару, є просування німецькими колегами ідеї щодо наскрізного навчання від школяра до професійного робітника на підприємстві з новим контролем у вигляді журналу завдань і результатів навчання. Такий підхід до навчання підтримується міністерствами освіти, регіонального розвитку та регіональними формами управління.

В даному заході наш коледж представили, заступник з навчально-виховної роботи Санжаровець В.М., завідувачі відділень Лойченко В.І. та Волохович І.В., голова циклової комісії “Менеджмент” Доценко О.В.

Під час вебінару всі слухачі мали змогу ознайомитись зі структурою навчального плану підготовки молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра за програмою. Проведення семестрової практики на підприємстві із подальшим складанням звіту та іспиту з практики є обов’язковим.

Студенти, які обрали дуальну освіту, отримують два дипломи: про теоретичну освіту та про практичну підготовку. Така дуальна програма орієнтована саме на покращення якості освітніх програм, підвищення рівня розуміння студентами цінності власних знань.


Навчально-методичний відділ коледжу.Відкрите заняття “Людина як суб’єкт пізнання”.

Питання щодо сутності та природи пізнання, його меж та можливостей, істини та її критеріїв, особливостей наукового пізнання є надзвичайно важливими філософськими проблемами. Вони цікавлять не тільки філософів, а й людство у цілому. Бо людина – особлива істота, яка за своєю природою прагне здобувати знання. Прагне не просто заради знань самих по собі, а щоби опанувати навколишній світ, проникнути у його таємниці, впливати на нього. Через пізнання людина сподівається розкрити сутність свого існування, сенс свого життя. Завдяки пізнанню людина перестає бути хаотичним елементом Космосу, а вступає у діалог зі світом, з буттям. Без пізнання немає людини як Людини. Пізнання – це наша доля. Людина приречена на пізнання.

Саме ці проблеми були розглянуті на відкритому лекційному занятті з філософії “Людина як суб’єкт пізнання” під керівництвом викладача Комарницької Інни Володимирівни 8 листопада 2021 року зі студентами 741 академічної групи в он-лайн форматі. На заняття були запрошені викладачі та методисти навчального відділу.

Лектору Комарницькій І.В. вдалося розкрити зміст доволі складної теми, поєднавши академічний та популярний стилі викладання, побудувати інтерактивний діалог зі студентами та досягти поставленої навчальної та виховної мети - мотивувати студентів до пізнавальної та наукової діяльності, до осмислення значення теорії пізнання у розвитку науки. Заняття проведене на високому науково-методичному рівні.

ГЦК з “Гуманітарної і соціально-економічної підготовки“ Наталія Буяніна


СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ – ЗАПОРУКА ГІДНИХ ЗНАНЬ СТУДЕНТІВ

Вміти ефективно працювати на відстані, добре розумітися на технологіях та бути медіа грамотним — надважливі навички XXI століття. Зараз перед кожним викладачем України постало випробування, як удосконалити ці навички разом зі студентами в реальному часі під час дистанційного навчання.

Для організації дистанційного навчання викладачі та студенти ВСП “ВФК НАУ” користуються сучасними платформами, зокрема Google Classroom та Zoom. А для перевірки виконаних завдань використовують електронну пошту.

Крім того, кожен викладач, додатково відповідно до своїх потреб і маючи педагогічну свободу у виборі методів, використовує ті онлайн-інструменти, які йому зручні. У нашому навчальному закладі викладачі обрали також Skype-конференції, в яких вони проводять онлайн-заняття відповідно до розкладу. До того ж активно практикуються відкриті заняття, а в контексті методичної роботи - обмін досвідом між викладацьким складом.

Завідувачка відділенням Ірина Волохович


День працівника соціальної сфери

Не дивлячись на складні умови сьогодення, студенти ІІ курсу спеціальності 231 «Соціальна робота» активно долучаються до майбутньої професії. Напередодні Дня працівника соціальної сфери, яке відзначається у першу неділю листопада, 521 навчальна група підготувала відео-привітання для усіх причетних до цього дня.

Під час онлайн-заняття студенти активно обговорювали необхідність своєї майбутньої професії. Визначили основні напрями діяльності соціальних працівників, адже зараз як ніколи гостро стоїть питання благополуччя населення.

Вдячна за активну участь та творчу ініціативу своїй 521 навчальній групі, особливо Олені Буцко та Надії Кононенко, які приготували привітання.

ГЦК «Соціальна робота» Олена Перехрест

Використання сучасних технологій освітнього процесу – запорука якісних знань студентів.

Сьогодні, 28 жовтня 2021 року у Васильківському фаховому коледжі

відбулось планове засідання педагогічної ради коледжу під головуванням

начальника коледжу Олександра Постнікова.

На порядок денний було винесено ряд питань, які на думку керівництва

коледжу є основними на сьогоднішній день в умовах складної

епідеміологічної ситуації. Серед них і визначення шляхів удосконалення

організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного

навчання, і організація належної взаємодії із батьками студентів для

посилення контролю за опрацюванням визначених завдань.

Окремим питанням, було розглянуто результати вхідного контролю

знань студентів першого курсу.

В ході засідання виступили, заступник начальника коледжу з

навчально-виховної роботи Валентина Санжаровець, завідувачі відділень

Ірина Волохович та Володимир Лойченко, голови циклових комісій,

викладачі освітньої установи.

За підсумками засідання педагогічної ради начальником коледжу було

поставлені завдання на найближчу перспективу.

Адміністрація.

Щорічно 28 жовтня в нашій державі відзначається День визволення України від німецько – фашистських загарбників.

Саме сьогодні, 28 жовтня студенти 2 курсу Васильківського фахового коледжу Національного авіаційного університету за сприяння управління культури, туризму та культурної спадщини міста відвідали міський краєзнавчий музей, де безпосередньо його директором Ліпчинською Раїсою Федорівною було проведено захоплюючу екскурсію.

Через знання до вершин!

Попри навчання в коледжі наші студенти здобувають додаткові знання і розвиваються. В наш час великих обертів набирає молодіжна політика та робота з молоддю. Порохня Наталія, студентка 741 навчальної групи та секретар Молодіжної ради Васильківської МТГ, пройшла базовий тренінг за програмою "Молодіжний працівник - 2021" від Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації та Київського обласного молодіжного центру.


Тренінг відбувався 3 дні, за час якого було розглянуто багато важливих тем, пов'язаних з молоддю, роботи з нею та молодіжної політики. Команда тренерів 3 дні поспіль розповідали, навчали та давали практичні навички всім учасникам.


Під час тренінгу, всі присутні розглянули такі теми:

✅ Хто така молодь і що це таке молодіжна політика

✅ Як активізувати молодіжну роботу у громаді

✅ Залучення молоді та влади до молодіжних заходів, співпраця з кожним

✅ Вияснили яким повинен бути молодіжний працівник та які повинен мати компетенції

✅ Розглянули головні аспекти роботи з молоддю

✅ Налагодили співпрацю з ближніми громадами


Вже з новими знаннями та навичками, студентка готова втілювати їх в життя і є співорганізатором свята в місті.

Герої нашої країни

Ми ніколи не замислювався над словом "війна", доки вона холодною, жорстокою віхолою не прорвала східні кордони нашої Батьківщини. Нашої України! Такої особливої та витонченої, з чуйним серцем і щирими намірами. Нашої України, оспіваної у творах Кобзаря та викоханої у прозі Франка.


РОЗВИТОК МАТЕРІАЛЬНОЇ БАЗИ КОЛЕДЖУ – ПІДГРУНТТЯ ГАРНИХ ЗНАНЬ ТА ФАХОВОЇ ПІДГОТОВКИ СТУДЕНТІВ.


Згідно з сучасними науковими і технічними досягненнями в Васильківському фаховому коледжі НАУ постійно оновлюється матеріально-технічна база, вдосконалюється навчально-методичне забезпечення освітнього процесу. Це забезпечує високий рівень навчальної роботи, поглиблює змістовність виховного процесу, модернізуються, оновлюються, розширюються навчальні робочі місця визначених приміщень та аудиторій.

Так, завдячуючи активній роботі фахівців-авіаторів Борисенку М.В. та Осадчому С.І. здійснено перебазування 2-х контурного авіаційного двигуна Д-36 у приміщення навчального корпусу №2. Це забезпечило створенню додаткового учбового місця, на якому студенти III та IV курсів, які навчаються по спеціальності “Авіаційний транспорт”, зможуть більш ефективно вивчати конструкцію авіаційного двигуна та його систем.

Робота, щодо вдосконалення інших навчальних місць триває.

Голова циклової комісії

«Авіаційний транспорт» Колотушкін В.О.

Навчати - означає подвійно вчитися


6 жовтня відбулося перше заняття у школі професійної адаптації. Цьогоріч слухачами школи стали викладачі-початківці, які мають великий досвід роботи на виробництві, працювали в державних установах, відомчих навчальних закладах: Авраменко В.О, Совгира А.Г., Цицюра О.М., Осадчий С.І. та молоді педагоги: Пастернак Н.Г., Скляр О.О., Пархомчук М.О., Костак К.Л.. З вітальним словом до присутніх звернувся начальник коледжу. Постніков О.О. звернув увагу слухачів на завдання, що стоять перед педагогічним складом коледжу у поточному навчальному році та побажав викладачам, які розпочинають педагогічну діяльність творчих успіхів на освітянській ниві.

Про питання нормативно-правового регулювання освітньої діяльності у закладі фахової передвищої освіти розповів завідувач методичного кабінету С.Г.Благовісний.

Вимоги та рекомендації щодо ведення навчальної документації освітила методист вищої категорії Вихристюк А.Л., а також провела практичне заняття щодо планування роботи викладача та заповнення навчальної документації.

Сергій Благовісний, керівник школи професійної адаптаціїВчимось та відпочиваємо.

Студентські роки - швидкоплинні і хочеться їх запам’ятати на завжди. Студентське життя – це не тільки заняття в навчальному закладі, а і час поза аудиторією - дозвілля.

Дозвілля - це творча діяльність, здійснювана у вільний час і знаходиться поза сферою суспільної і побутової праці, завдяки якій індивід відновлює і розвиває в собі вміння та здібності

Сьогодні особливого значення набуває формування особливого ставлення до дозвілля як джерела різноманітних знань, умінь і навичок, освоєння світу культури, самореалізації та суспільного визнання.

Особливість дозвілля сучасного студента повинна складатися з розвитку його освіти і культури, для цього необхідно поєднувати заходи розважального характеру з інформаційно насиченими, можливістю творчої реалізації і пізнання нового. Все, що отримує студент в процесі дозвіллевої діяльності, відрізняється від знань і навичок, отриманих в процесі навчання.

Дозвіллевий простір відрізняється значно більшою свободою, і тут молода людина вибирає саме те, чому він готовий з інтересом присвячувати свій вільний час. Високий ступінь зацікавленості передбачає досягнення високих результатів і розширення кругозору. Саме в дозвіллевих заняттях, коли молода людина по-справжньому захоплена, може розвиватися його творчий потенціал, формування особистості, здатної до саморозвитку і самореалізації.

Так студенти 631 та 621 груп спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» на чолі з головою циклу та куратором 621 групи Романовською Л.О. екурсійно відвідали парк «Межигір’я»та гарно провели час в колі друзів.

Голова циклової комісії

«Інженерія програмного забезпечення» Романовська Л.А.

Курси стартували

Вже традиційно в першу суботу жовтня у Відокремленому структурному підрозділі «Васильківський фаховий коледж Національного авіаційного університету» стартують курси довузівської підготовки. 2 жовтня 2021 року для слухачів та їх батьків були проведені організаційні збори, на яких майбутні абітурієнти та їхні батьки ознайомилися з умовами та перспективами навчання у коледжі, з розкладом занять. В цей же день відбулися перші заняття з української мови та математики, де слухачі зустрілися з викладачами, з якими працюватимуть упродовж восьми місяців.

Підготовчі курси до вступу у ВСП «Васильківський фаховий коледж НАУ» - це реальна можливість не лише якісно підготуватись до вступу у вищий навчальний заклад, а й психологічно адаптуватись до навчання в ньому та вирішити питання вибору своєї майбутньої професії.


Алла Вихристюк, викладач курсів


ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Прийміть щирі вітання з нагоди нашого професійного свята –

ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ.

Щиро вітаю всіх, хто присвятив своє життя, навчанню і вихованню студентів – наших дітей!...

БІЛЬШЕ...

Любі викладачі, прийміть щирі вітання від студентської ради ВСП "Васильківський фаховий коледж НАУ". Сьогодні Ваше свято, і здається що цей день такий як усі, але це не так. Напевно кожен студент саме сьогодні розуміє роботу викладача, свого куратора. Ми вам вдячні за те, що наділяєте нас знаннями, слідкуєте за нашою поведінкою, і з усіх сил стараєтесь допомогти нам дійти до мрій. Викладачі, Ви — найкращі.

30 вересня всеукраїнський День бібліотек став центральною подією ВСП «ВФК НАУ».

Працівники книгозбірні провели лекційну екскурсію «Бібліотечний променад», де відвідувачі ознайомилися з особливостями бібліотечної справи, облаштуванням та користуванням книжковими фондами, новими літературними надходженнями.

БІЛЬШЕ...

23 вересня відбулося чергове засідання педагогічної ради, на якому було розглянуто важливі питання організації освітнього процесу в коледжі. Так було заслухано звіт відповідального секретаря приймальної комісії Шаповал І.Г. про підсумки цьогорічної вступної кампанії. Начальник коледжу Постніков О.О. відзначив позитивну роботу приймальної комісії та окреслив завдання педагогічному колективу щодо початку проведення профорієнтаційної роботи серед випускників шкіл Васильківщини та інших районів Київщини.


БІЛЬШЕ...

Зустріч зі студентами

Головою циклової комісії «Менеджмент» Доценком Олександром Вадимовичем було проведено зустріч зі студентами 741 групи, головним завданням якої було повідомити студентів про те, що з 2021-2022 навчального року на базі нашого коледжу за сприяння Національного авіаційного університету відкрилась нова спеціальність «Публічне управління та адміністрування» за ступенем освіти «Бакалавр» на базі освітньо-квалфікаційного рівня «Фаховий молодший бакалавр» якого надає наш коледж, що являється перспективним продовженням навчання та здобуття вищої освіти.

Сьогодні, 23 вересня 2021 року, начальником ВСП “Васильківський фаховий коледж Національного авіаційного університету” Олександром Олексійовичем Постніковим проведено розширене засідання керівного складу коледжу. Під час наради ним було доведено, що рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21 вересня 2021 р. № 35 на території Київської області встановлено з 00 год. 00 хвилин 23 вересня 2021 року “жовтий” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та застосовуються обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для “жовтого” рівня епідемічної небезпеки.

БІЛЬШЕ...

Кожного року, у вересні славетне місто Васильків святкує свій день народження. Васильків – одне з найдавніших міст України, яке розташувалося на мальовничих берегах річки Стугни та має свою унікальну тисячолітню історію. Студенти першого курсу ВСП «Васильківський фаховий коледж НАУ» не змогли залишитись осторонь такої значної історичної події.


БІЛЬШЕ...

17 вересня відбулося перше засідання методичної ради, під час якого було схвалено план роботи методичної ради та методичного кабінету. Присутні жваво обговорили інформацію заступника начальника з навчально-виховної роботи В.М. Санжаровець про організацію навчально-методичної роботи коледжу та завдання методичної ради у новому навчальному році.

Методист вищої категорії Вихристюк А.Л. проінформувала присутніх про підготовку і проведення вхідного контролю знань студентів 1 курсу.

БІЛЬШЕ...

Відокремлений структурний підрозділ “Васильківський фаховий коледж Національного авіаційного університету” вітає всіх освітян та студентів З 1 ВЕРЕСНЕМ – ДНЕМ ЗНАНЬ!

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається цікавий, незвіданий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень...


БІЛЬШЕ..


ШАНОВНІ КОЛЕГИ, СТУДЕНТИ ТА СПІВРОБІТНИКИ КОЛЕДЖУ!

Дорогі чоловіки та жінки захисники нашої країни!

Прийміть щирі вітання зі святами – Днем захисника і захисниць України та Покрови Пресвятої Богородиці!

Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями. Це свято увібрало в себе багаті та славні традиції. Воно уособлює мужність і героїзм оборонців та захисниць рідної землі протягом усієї багатовікової української історії.

Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, професійних успіхів! Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов'ю та підтримкою близьких і рідних.

Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу.

Це свято і кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника і захисниці України!

Кожен з нас повинен усвідомити власну відповідальність за майбутнє українського народу! Нехай патріотизм, сила духу та незламна віра у світле майбутнє України дадуть усім сили й натхнення бути гідними нащадками славетних пращурів!

В цей день, колектив Васильківського фахового коледжу НАУ схиляє голови перед світлою пам’яттю усіх героїв, які полягли в боротьбі за вільну, незалежну і нескорену Україну. Вічна пам’ять!

Бажаю всім Вам, міцного здоров’я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів, незгасимої енергії, завзяття та сили, душевного спокою й покровительства Пресвятої Богородиці в усіх справах та починаннях. Мирного неба над головою усім нам. Нехай Пресвята Богородиця береже Україну під своїм Покровом.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

1 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ЗНАНЬ!

Відокремлений структурний підрозділ “Васильківський фаховий коледж Національного авіаційного університету” вітає всіх освітян та студентів З 1 ВЕРЕСНЕМ – ДНЕМ ЗНАНЬ!

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається цікавий, незвіданий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень.

1 вересня у нашому коледжі, за участю представників органів місцевого самоврядування, ветеранів освітянської праці, батьків та близьких студентів пройшли урочистості з нагоди Дня знань.

У своїй промові, начальник Васильківського фахового коледжу НАУ Олександр Постніков побажав всім студентам і викладачам коледжу великого натхнення на шляху підкорення нових вершин знань, наполегливості й терпіння, мудрості й порозуміння, злагоди і миру!

“Я переконаний, що ваші здібності, талант, високі патріотичні почуття стануть запорукою нових визначних успіхів, котрими пишатиметься Україна”, зазначив керівник славетного навчального закладу

Окремо він звернувся у цей святковий день насамперед до першокурсників. “Сьогодні ви отримали змогу навчатися в одному з найкращих і найпрестижніших університетів України – Національному авіаційному університеті. Пишайтеся тим, що ви увійшли у згуртовану авіаційну родину, бережіть і примножуйте її традиції й надбання та отримуйте від студентського життя найкращі та найкорисніші знання!

ПЕРШОКУРСНИКАМ!

Навчатись на відмінно

Бажаєм вам віднині.

Батькам своїм на радість,

На славу Україні!

Зі святом, васильківці! В добру путь!

Адміністрація.


ШАНОВНІ КОЛЕГИ, СТУДЕНТИ!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!


Вашій увазі надається План діяльності Васильківського фахового коледжу

Національного авіаційного університету

НА 31.08.2021 РОКУ ТА 01.09.2021 РОКУ.


31 СЕРПНЯ 2021 РОКУ.

Прибуття всіх студентів I курсу о 8.30 до центрального входу основного корпусу для зустрічі, знайомства із кураторами академічних груп, отримання необхідної інформації щодо організації навчального процесу в коледжі.

О 10.00 проведення генеральної репетиції під керівництвом начальника ВСП Васильківський фаховий коледж НАУ” на центральному стадіоні навчального закладу.


01 ВЕРЕСНЯ 2021 РОКУ.

У Васильківському фаховому коледжі Національного університету відбудуться урочисті заходи з нагоди початку нового навчального року – Дня знань.

Початок загального збору та шикування о 8.40.

Початок планових занять 10.30. згідно розкладу занять.

До заходів залучаються: весь персонал коледжу та студентський склад.

Форма одягу: формений одяг Національного авіаційного університету, діловий дрес-код.

Місце проведення: стадіон навчального закладу.

НА ЗАХОДИ ЗАПРОШУЮТЬСЯ БАТЬКИ ТА БЛИЗЬКІ

СТУДЕНТІВ.


Адміністрація.

Привітання начальника ВСП "Васильківський фаховий коледж НАУ" з 30 річницею Дня Незалежності України.

Шановні колеги, студенти, дорогі друзі! Прийміть сердечні вітання з нагоди свята Державного прапора та 30-річного ювілею з Дня Незалежності України!


У ці святкові дні зичу всім нам міцного здоров’я, щастя, родинного добробуту, душевної рівноваги та впевненості у майбутньому.

Бажаю, щоб наша важлива праця завжди була плідною та натхненою і дарувала лише радість та задоволення, а держава могла її гідно оцінювати.

Миру і любові Вам, Вашим близьким та нашій рідній УКРАЇНІ!

Окрема вдячність усім нашим воїнам, які оберігають кордони нашої держави та забезпечують безпеку життя і діяльності кожного з нас.


З глибокою повагою і шаною до Вас, начальник ВСП "Васильківський фаховий коледж Національного авіаційного університету"

Олександр Постніков

Оголошення

До уваги батьків, абітурієнтів – вступників до ВСП ˝Васильківський фаховий коледж НАУ˝ у 2021 році.

Адміністрація ВСП ˝Васильківський фаховий коледж НАУ˝ повідомляє, що номер телефону приймальної комісії з 15 лютого 2021 року встановлено, як:

(068)942-65-25

За зазначеним номером телефону Вас кваліфіковано поінформують з будь яких питань щодо порядку організації та проведення вступної кампанії у 2021 році.

Наші фахівці нададуть відповіді на всі Ваші запитання, зорієнтують з приводу вирішення можливих проблемних ситуацій (питань).

Дякуємо, що Ви з нами !

Адміністрація


9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».


БІЛЬШЕ...

РОЗКЛАД РОБОТИ ВІДБІРКОВОЇ КОМІСІЇ

ВІДОКРЕМЛЕНОГО СТРУКТУРНОГО ПІДРОЗДІЛУ «ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ»

ВІДБІРКОВА КОМІСІЯ ПРАЦЮЄ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ НА ОСНОВІ БАЗОВОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ :

З 29 червня по 13 липня 2021 року

29.06.2021р. (вівторок) – з 9.00 до 17.00 години

30.06.2021р. (середа) - з 9.00 до 17.00 години

01.07.2021р. (четвер) – з 9.00 до 17.00 години

02.07.2021р. (п’ятниця) - з 9.00 до 17.00 години

03.07.2021р. (субота) - з 9.00 до 13.00 години

04.07.2021р.(неділя) - вихідний

05.07.2021р. (понеділок)- з 9.00 до 17.00 години

06.07.2021р. (вівторок) – з 9.00 до 17.00 години

07.07.2021р. (середа ) – з 9.00 до 17.00 години

08.07.2021р.(четвер) - з 9.00 до 17.00 години

09.07.2021р. (п’ятниця) - з 9.00 до 17.00 години

10.07.2021р.(субота) - з 9.00 до 13.00 години

11.07.2021р.( неділя) – вихідний

12.07.2021р. (понеділок)-з 9.00 до 17.00 години

13.07.2021р. (вівторок) – з 9.00 до 18.00 години

ОБІДНЯ ПЕРЕРВА з 13.00 до 14.00год.

Адміністрація фахового коледжу


Дата 15-го лютого, в професійних інженерних колах, неофіційно закріпилася, як професійне свято комп’ютерників. Зі словом «компьютерщик» зв’язуються досить широкі уявлення.


БІЛЬШЕ...

До 150-річчя від дня народження Лесі Українки в навчальній бібліотеці ВСП ВФК НАУ представлено тематичну виставку «Співачка досвітніх вогнів», що знайомить відвідувачів зі сторінками життя і творчості славетної поетеси.БІЛЬШЕ...

Міжнародний день пам'яток і визначних місць

18 квітня відзначався Міжнародний день пам'яток і визначних місць.

Започаткований в липні 1983 р. Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (International Council on Monuments and Sites; ІCOMOS), створеної при ЮНЕСКО


БІЛЬШЕ...

ДО УВАГИ

Вступників до Васильківського фахового коледжу НАУ та їх батьків, молоді нашого регіону !


29 травня 2021 року протягом з 10.00 до 13.00 години керівництвом коледжу із залученням голів циклових комісій, викладацького складу буде проведений цикл індивідуальних консультацій з інформації щодо особливостей організації вступної компанії 2021 року.

Запрошуються всі бажаючі. Адміністрація

Міжнародний день пам'яток і визначних місць

18 квітня відзначався Міжнародний день пам'яток і визначних місць.

Започаткований в липні 1983 р. Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (International Council on Monuments and Sites; ІCOMOS), створеної при ЮНЕСКО


БІЛЬШЕ...

18 лютого студентська молодь та викладачі Відокремленого структурного підрозділу ˝Васильківський фаховий коледж Національного авіаційного університету˝ вшанували пам'ять героїв Небесної сотні проведенням низки заходів: лекція пам’яті «Революція Гідності» та тематичну виставку «Час плине, а пам'ять залишається…».БІЛЬШЕ...

19 березня 2021 року Ліна Василівна Костенко відзначає свій 91-й день народження. Геніальна українська улюблениця, поетеса-шістдесятниця, лауреатка багатьох премій державного та міжнародного значення та інших державних відзнак.


БІЛЬШЕ...

Чорнобильська трагедія...

Сьогодні це вже історія України.

У ці дні ми вшановуємо людей, які ризикуючи життям і здоров’ям, виконали свій святий обов’язок, рятуючи від біди не одне покоління.


Шановні батьки та абітурієнти!

27 квітня 2021 року об 11.00 Васильківський фаховий коледж запрошує на День відкритих дверей, який відбудеться в он-лайн форматі на платформі Google Meet за посиланням:

https://meet.google.com/gxo-evwn-mow


Ви дізнаєтесь про наше життя, все про спеціальності за якими здійснюється підготовка студентів, познайомитесь з нашими цикловими комісіями, отримаєте відповіді на актуальні питання вступу.

Це подорож в світ цивільної авіації, програмування, менеджменту.


Переглядай! Обирай! Вступай!

Ласкаво просимо на борт!

19 березня 2021 року Ліна Василівна Костенко відзначає свій 91-й день народження. Геніальна українська улюблениця, поетеса-шістдесятниця, лауреатка багатьох премій державного та міжнародного значення та інших державних відзнак.


БІЛЬШЕ...

Шановні колеги!

Доведіть до своїх студентів про те, що 27.02 є можливість поїхати на

футбольний матч Колос - Рух до с.Ковалівка, який відбудеться.....

БІЛЬШЕ...

До 150-річчя від дня народження Лесі Українки в навчальній бібліотеці ВСП ВФК НАУ представлено тематичну виставку «Співачка досвітніх вогнів», що знайомить відвідувачів зі сторінками життя і творчості славетної поетеси.БІЛЬШЕ...

18 лютого студентська молодь та викладачі Відокремленого структурного підрозділу ˝Васильківський фаховий коледж Національного авіаційного університету˝ вшанували пам'ять героїв Небесної сотні проведенням низки заходів: лекція пам’яті «Революція Гідності» та тематичну виставку «Час плине, а пам'ять залишається…».БІЛЬШЕ...

Оголошення

До уваги батьків, абітурієнтів – вступників до ВСП ˝Васильківський фаховий коледж НАУ˝ у 2021 році.


Адміністрація ВСП ˝Васильківський фаховий коледж НАУ˝ повідомляє, що номер телефону приймальної комісії з 15 лютого 2021 року встановлено, як:

0689426525

За зазначеним номером телефону Вас кваліфіковано поінформують з будь яких питань щодо порядку організації та проведення вступної кампанії у 2021 році.

Наші фахівці нададуть відповіді на всі Ваші запитання, зорієнтують з приводу вирішення можливих проблемних ситуацій (питань).

Дякуємо, що Ви з нами !

Адміністрація


Дата 15-го лютого, в професійних інженерних колах, неофіційно закріпилася, як професійне свято комп’ютерників. Зі словом «компьютерщик» зв’язуються досить широкі уявлення. Зараз це розробники і аналітики комп’ютерних систем, програмісти і оператори різних комп’ютерних пристроїв, інженери з автоматизованих систем керування, інженери з супроводу баз даних, адміністратори серверів і багато інших.


БІЛЬШЕ...

9 лютого 2021 року у Відокремленому структурному підрозділі ˮВасильківський фаховий коледж Національного авіаційного університетуˮ під керівництвом заступника начальника з навчально-виховної роботи Санжаровець В.М. відбулось розширене засідання


БІЛЬШЕ...

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».


БІЛЬШЕ...

Фейсбу́к (англ. Facebook) — найбільша у світі соціальна мережа, що почала працювати 4 лютого 2004 року як мережа для студентів деяких американських університетів. Засновником та головою сервісу є Марк Цукерберг. За даними рейтингу Alexa Rank, сайт facebook.com посідає 7 місце за відвідуваністю у світі.

БІЛЬШЕ...

Перехід до змішаної форми навчання

Закінчується перший семестр, настає пора відпочинку, свят та розваг. Для того щоб зимові канікули були безпечними й корисними, 28 грудня 2020 року відбулася тематична виховна година «Безпечні зимові канікули» зі студентами 731 н/гр спеціальності 073 «Менеджмент». Куратор групи Бабало О.В. спонукала студентів ще раз замислитися над тим, наскільки важливо кожному усвідомлювати власну відповідальність за своє життя та здоров’я.

БІЛЬШЕ...

ПРИВІТАННЯ

Начальника Васильківського фахового коледжу Національного авіаційного університету

З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Шановні колеги, студенти, викладачі, батьки!

Надходить світла і радісна пора Новорічних і Різдвяних свят. Це з дитинства улюблені для кожного з нас дні, наповнені світлом любові та сподіваннями на краще. Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

БІЛЬШЕ...

1-2 грудня 2020 року фонд Бориса Колесникова проводив фінал освітнього конкурсу «Авіатор-2020». Члени журі визначили тридцять переможців проекту, котрі в червні відправляться на Міжнародний авіасалон Ле Бурже в Парижі.

Одним із переможців став і наш студент Уткін Ігор Олегович студент 641 групи спеціальності «Інженерія програмного забезпечення».


БІЛЬШЕ...

Студенти 731 навчальної групи спеціальності 073 «Менеджмент» 15 грудня 2020 року захищали курсові роботи з дисципліни «Організаційна діяльність підприємства».

БІЛЬШЕ...

Збори трудового колективу

Відповідно до підготовки та проведення конференції трудового колективу Національного авіаційного університету, яка відбудеться 10 грудня 2020 року в Васильківському коледжі НАУ3 грудня 2020 року були проведені збори працівників, на яких було обрано делегата на конференцію трудового колективу НАУ. Представником нашого колективу одноголосно обраний начальник ВФК НАУ Постніков Олександр Олексійович. БІЛЬШЕ...

Обговорення змін у зовнішньому незалежному оцінюванні

1 грудня 2020 року в навчальній групі 321 спеціальності 173 «Авіоніка» під керівництвом куратора Комарницької І.В. відбулась виховна година, на якій жваво обговорювалась інформація щодо змін у ДПА та ЗНО 2021, порядку та строків проведення пробного та основного ЗНО, складових успішної підготовки до цих важливих іспитів.

Справа в тому, що у 2021 році відбудуться зміни у зовнішньому незалежному оцінюванні. БІЛЬШЕ...

«Не згасне пам'яті вогонь…»

Традиційно в четверту суботу листопада Україна та світ згадують мільйони жертв Голодомору- геноциду 1932-1933рр.

Не залишились осторонь і студенти 111н.г. «Авіаційний транспорт» Ваильківського фахового коледжу НАУ.

Разом з куратором Волохович І.В. вони взяли участь у проведенні виховного заходу «Не згаси пам'яті вогонь…». Переглянуті кадри з фільмів, фото, презентації та відеоспогади очевидців голодомору не залишили байдужими жодного. БІЛЬШЕ...

Вибір професії

Вибір професії – це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, перед суспільством та найголовніше - перед собою.

Правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість продукції. Він є точкою, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, поєднання особистих і загальних інтересів. БІЛЬШЕ...

Вшанування української мови та писемності

9 листопада в Україні відзначається День української писемності і мови та День преподобного Нестора Літописця. З нагоди свята серед студентів першого та другого курсів був оголошений конкурс мультимедійних презентацій з тем (на вибір) «Тернистий шлях рідної мови», «Життєпис Преподобного Нестора Літописця», «Мово українська, мово солов’їна». БІЛЬШЕ...

Вітання начальника - Постнікова О.О.

Дистанційне навчання

Відповідно до наказу начальника ВФК НАУ О.О.Постнікова №123/од від 12.11.2020 "Продовжити дистанційне навчання в ВФК НАУ з 16 листопада по 30 грудня". Документ

Інструктивно-методичне заняття

10 листопада 2020 р. в Васильківському фаховому коледжу національного авіаційного університету було проведено інструктивно-методичне заняття на тему: «Організація і проведення стажування викладацьким складом ВФК НАУ».

Інструктивно-методичне заняття було проведено під керівництвом начальника ВФК НАУ Постнікова О.О...Більше...

День української мови та писемності

9 листопада, в День української писемності та мови відбувся ювілейний ХХ Радіодиктант національної єдності.

До цього заходу долучився і Васильківський фаховий коледж НАУ. Голови відділень, голови циклових комісій та методисти коледжу зібрались для написання диктанту...

Засідання кураторів академічних груп

5 листопада в Васильківському фаховому коледжі НАУ відбулось засідання кураторів академічних груп. Головні питання які піднімались на цьому зібрання були...

НАКАЗ

Наказ начальника ВФК НАУ О.О.Постнікова №111/од від 13.10.2020

"Про тимчасовий перехід на дистанційне навчання"


ПРИВІТАННЯ

НАЧАЛЬНИКА ВАСИЛЬКІВСЬКОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ ТА ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ.

Дорогі студенти, викладачі та працівники Васильківського фахового коледжу!

Любі викладачі, прийміть щирі вітання від студентської ради Васильківського фахового коледжу НАУ. Сьогодні Ваше свято, і здається що цей день такий як усі, але це не так. Напевно кожен студент саме сьогодні розуміє роботу викладача, свого куратора. Ми вам вдячні за те, що наділяєте нас знаннями, слідкуєте за нашою поведінкою, і з усіх сил стараєтесь допомогти нам дійти до мрій. Викладачі, Ви — найкращі.

ВІТАННЯ

НАЧАЛЬНИКА ВАСИЛЬКІВСЬКОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Шановні викладачі та співробітники Васильківського фахового коледжу, шановні колеги!

Прийміть сердечні вітання з нашим професійним святом – Днем освітян!

У Васильківському фаховому коледжі НАУ

з 15 вересня 2020р.

розпочато і продовжується реєстрацію на підготовчі курси до ЗНО 2021

Якщо ти навчаєшся в 11 класі, або випускник минулих років і хочеш систематизувати свої знання, потренуватися у проходженні тестувань і вступити до вищих навчальних закладів НАШІ КУРСИ САМЕ ДЛЯ ТЕБЕ!

ОГОЛОШЕННЯ щодо порядку проведення особистого прийому громадян начальником

З метою упорядкування особистого прийому громадян, посилення персональної відповідальності керівництва Васильківського фахового коледжу за якісний, всебічний розгляд звернень...

Оголошується набір слухачів на 8-ми місячні курси

з підготовки до вступу у вищі навчальні заклади з навчальних дисциплін: українська мова та література, математика. Форма навчання: щосуботня; Початок занять: 3 жовтня 2020 року...

Васильківський зодчий

Кожного року, наприкінці другого тижня вересня славетне місто Васильків святкує свій день народження. Васильків має свою унікальну тисячолітню історію. На географічній мапі знайдеться немало міст, історія яких сягає сивої давнини. Тому молодь Васильківщини, студенти Васильківського фахового коледжу НАУ не змогли залишитись осторонь такої значної історичної події...

Зміни в розкладі дзвінків навчального закладу

ВІТАННЯ З ДНЕМ ЗНАНЬ!

НАЧАЛЬНИКА ВАСИЛЬКІВСЬКОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ НАУ

Шановні студенти, викладачі та співробітники Васильківського фахового коледжу...

Скоро на навчання

До уваги студентів першого курсу!

31 серпня 2020 року о 10.00 відбудеться вручення студентських квитків.

Шикування біля центрального входу в навчальний корпус

До уваги студентів II - IV курсів!

Першого вересня о 9:00 починаются заняття у звичному режимі.

Про розклад занять буде повідомлено додатково, слідкуйте за сайтом та Instagram)

Терміни вступної кампанї продовжено

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Термінова та важлива інформація до відома вступників на основі базової загальної середньої освіти (на базі 9-го класу).

Термін вступної компанії ПРОДОВЖЕНО.

Результати вступних випробувань

Опубліковані результати вступних випробувань з української мови, математики та історії України

Графік роботи приймальної комісії

Опубліковано графік роботи приймальної комісії Васильківського фахового коледжу Національного авіаційного університету

Оплата

У Васильківському фаховому коледжі підготовка фахівців здійснюється за двома формами навчання, як за державним замовленням і замовленням галузевих міністерств (бюджетна форма) так і за договорами з громадянами (контрактна форма)...

До уваги випускників 9-х класів

Оголошує прийом студентів на 2020-2021 навчальний рік ВПЕРШЕ За рівнем фахового молодшого бакалавра.

Для вступників на основі базової загальної середньої освіти за денною формою здобуття освіти (9 класів):

1. Скільки бюджетних місць?...

Вітання начальника

Обмежувальні заходи в ВФК НАУ через коронавірус

Атестація педагогічних працівників ВК НАУ

Оголошення

Шановні абітурієнти та їх батьки!!!!

Інформуємо Вас, що відбіркова комісія Васильківського фахового коледжу Національного авіаційного університету розпочинає свою роботу з 9.00 29 червня 2021 року. Чекаємо Вас на першому поверсі центрального корпусу. З собою мати визначений перелік документів.

Адміністрація


Оголошення

УВАГА! Вступникам та їх батькам!

З 14 липня 2021 прийом документів на вступ до Васильківського фахового коледжу на основі базової та повної загальної середньої освіти буде здійснюватись в кабінеті 405 (4 поверх) основного корпусу коледжу.

Голова відбіркової комісії: Григор'єв Володимир Володимирович.

Телефон 0964561119.

Оголошення

УВАГА! АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ 2021 РОКУ ТА ЇХ БАТЬКІВ!


У ВСП "Васильківський фаховий коледж Національного авіаційного університету" до
30 ЛИПНЯ 2021 року включно продовжується здійснення набору вступників на навчання в коледжі на основі базової загальної середньої освіти, до 02 СЕРПНЯ 2021 року включно - на основі повної загальної середньої освіти.

Прийом документів здійснюється в кабінеті 405 (4 поверх) основного корпусу.


Голова відбіркової комісії: Григор'єв Володимир Володимирович.

Телефон: 096 45 61 119; 095 35 75 940.

Адміністрація.

Профільне навчання у студентів другого курсу спеціальності 231 «Соціальна робота» розпочалося зі знайомства з сферою своєї майбутньої професійної діяльності.

Під час проведення ознайомчого заняття студент отримали можливість відкрити для себе прикладну соціальну роботу. Адже сучасний світ вимагає від нас не лише володіння грунтовними знаннями, а й вмілого його застосування на практиці.

БІЛЬШЕ...