Васильківський фаховий коледж НАУ - це сучасний і престижний навчальний заклад, який навчає студентів як з технічних спеціальностей, так і з гуманітарних. У коледжі НАУ є 7 різних спеціальностей. Працюють у нашому навчальному закладі тільки кваліфіковані педагоги, з величезним досвідом. Вступити до нас до коледжу можливо після дев'ятого класу або одинадцятого класу.Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageДень української мовиCarousel imageВід теорії до практики
Наказ_про_перехід_на_дистанційне_навчання.pdf

НАКАЗ

Наказ начальника ВФК НАУ О.О.Постнікова №111/од від 13.10.2020

"Про тимчасовий перехід на дистанційне навчання"

ПРИВІТАННЯ

НАЧАЛЬНИКА ВАСИЛЬКІВСЬКОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ ТА ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ.

Дорогі студенти, викладачі та працівники Васильківського фахового коледжу!

Прийміть щирі вітання зі святами – Днем захисників України та Покрови Пресвятої Богородиці!

Любі викладачі, прийміть щирі вітання від студентської ради Васильківського фахового коледжу НАУ. Сьогодні Ваше свято, і здається що цей день такий як усі, але це не так. Напевно кожен студент саме сьогодні розуміє роботу викладача, свого куратора. Ми вам вдячні за те, що наділяєте нас знаннями, слідкуєте за нашою поведінкою, і з усіх сил стараєтесь допомогти нам дійти до мрій. Викладачі, Ви — найкращі.

ВІТАННЯ

НАЧАЛЬНИКА ВАСИЛЬКІВСЬКОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Шановні викладачі та співробітники Васильківського фахового коледжу, шановні колеги!

Прийміть сердечні вітання з нашим професійним святом – Днем освітян!

У Васильківському фаховому коледжі НАУ

з 15 вересня 2020р.

розпочато і продовжується реєстрацію на підготовчі курси до ЗНО 2021

Якщо ти навчаєшся в 11 класі, або випускник минулих років і хочеш систематизувати свої знання, потренуватися у проходженні тестувань і вступити до вищих навчальних закладів НАШІ КУРСИ САМЕ ДЛЯ ТЕБЕ!