Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

з підготовки до вступу у вищі навчальні заклади з навчальних дисциплін: українська мова та література, математика. Форма навчання: щосуботня; Початок занять: 3 жовтня 2020 року...

БІЛЬШЕ...

23 вересня відбулося чергове засідання педагогічної ради, на якому було розглянуто важливі питання організації освітнього процесу в коледжі. Так було заслухано звіт відповідального секретаря приймальної комісії Шаповал І.Г. про підсумки цьогорічної вступної кампанії. Начальник коледжу Постніков О.О. відзначив позитивну роботу приймальної комісії та окреслив завдання педагогічному колективу щодо початку проведення профорієнтаційної роботи серед випускників шкіл Васильківщини та інших районів Київщини.


БІЛЬШЕ...

Зустріч зі студентами

Головою циклової комісії «Менеджмент» Доценком Олександром Вадимовичем було проведено зустріч зі студентами 741 групи, головним завданням якої було повідомити студентів про те, що з 2021-2022 навчального року на базі нашого коледжу за сприяння Національного авіаційного університету відкрилась нова спеціальність «Публічне управління та адміністрування» за ступенем освіти «Бакалавр» на базі освітньо-квалфікаційного рівня «Фаховий молодший бакалавр» якого надає наш коледж, що являється перспективним продовженням навчання та здобуття вищої освіти.

Сьогодні, 23 вересня 2021 року, начальником ВСП “Васильківський фаховий коледж Національного авіаційного університету” Олександром Олексійовичем Постніковим проведено розширене засідання керівного складу коледжу. Під час наради ним було доведено, що рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21 вересня 2021 р. № 35 на території Київської області встановлено з 00 год. 00 хвилин 23 вересня 2021 року “жовтий” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та застосовуються обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для “жовтого” рівня епідемічної небезпеки.

БІЛЬШЕ...

Кожного року, у вересні славетне місто Васильків святкує свій день народження. Васильків – одне з найдавніших міст України, яке розташувалося на мальовничих берегах річки Стугни та має свою унікальну тисячолітню історію. Студенти першого курсу ВСП «Васильківський фаховий коледж НАУ» не змогли залишитись осторонь такої значної історичної події.


БІЛЬШЕ...

17 вересня відбулося перше засідання методичної ради, під час якого було схвалено план роботи методичної ради та методичного кабінету. Присутні жваво обговорили інформацію заступника начальника з навчально-виховної роботи В.М. Санжаровець про організацію навчально-методичної роботи коледжу та завдання методичної ради у новому навчальному році.

Методист вищої категорії Вихристюк А.Л. проінформувала присутніх про підготовку і проведення вхідного контролю знань студентів 1 курсу.

БІЛЬШЕ...

Профільне навчання у студентів другого курсу спеціальності 231 «Соціальна робота» розпочалося зі знайомства з сферою своєї майбутньої професійної діяльності.

Під час проведення ознайомчого заняття студент отримали можливість відкрити для себе прикладну соціальну роботу. Адже сучасний світ вимагає від нас не лише володіння грунтовними знаннями, а й вмілого його застосування на практиці.

БІЛЬШЕ...

Відокремлений структурний підрозділ “Васильківський фаховий коледж Національного авіаційного університету” вітає всіх освітян та студентів З 1 ВЕРЕСНЕМ – ДНЕМ ЗНАНЬ!

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається цікавий, незвіданий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень...


БІЛЬШЕ..

Практика студентів.

Студенти нашого коледжу за навчальними планами здобувають свої знання не тільки теоретично, а й застосовують практично на різних підприємствах і в організаціях. Так студенти 4 курсу спеціальності 173 «Авоніка» проходили переддипломну практику на авіаремонтному підприємстві ДП «ЗАВОД 410-ЦА»


БІЛЬШЕ..

Студентське навчання на фінішній прямій

Підходить до завершення технологічна практика студентів 531 навчальної групи спеціальності 231 «Соціальна робота». Цього року майбутні випускники не дивлячись на жорсткі умови карантину все ж таки змогли апробувати свої знання на практиці.БІЛЬШЕ..

До 150-річчя від дня народження Лесі Українки в навчальній бібліотеці ВСП ВФК НАУ представлено тематичну виставку «Співачка досвітніх вогнів», що знайомить відвідувачів зі сторінками життя і творчості славетної поетеси.БІЛЬШЕ...

9 лютого 2021 року у Відокремленому структурному підрозділі ˮВасильківський фаховий коледж Національного авіаційного університетуˮ під керівництвом заступника начальника з навчально-виховної роботи Санжаровець В.М. відбулось розширене засідання


БІЛЬШЕ...