Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image
Наказ про локдаун (2).pdf

Закінчується перший семестр, настає пора відпочинку, свят та розваг. Для того щоб зимові канікули були безпечними й корисними, 28 грудня 2020 року відбулася тематична виховна година «Безпечні зимові канікули» зі студентами 731 н/гр спеціальності 073 «Менеджмент».

БІЛЬШЕ...

ПРИВІТАННЯ

Начальника Васильківського фахового коледжу Національного авіаційного університету

Шановні колеги, студенти, викладачі, батьки!

Надходить світла і радісна пора Новорічних і Різдвяних свят. Це з дитинства улюблені для кожного з нас дні, наповнені світлом любові та сподіваннями на краще. Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

БІЛЬШЕ...

ЗНО 2021

1-2 грудня 2020 року фонд Бориса Колесникова проводив фінал освітнього конкурсу «Авіатор-2020». Члени журі визначили тридцять переможців проекту, котрі в червні відправляться на Міжнародний авіасалон Ле Бурже в Парижі.

Одним із переможців став і наш студент Уткін Ігор Олегович студент 641 групи спеціальності «Інженерія програмного забезпечення».

БІЛЬШЕ...

  • Атрибути ВФК НАУ

  • Гордість фахового коледжу

  • 10 причин чому ВФК НАУ

  • Фотогалерея

  • Підготовчі курси

  • Анонси подій

Студенти 731 навчальної групи спеціальності 073 «Менеджмент» 15 грудня 2020 року захищали курсові роботи з дисципліни «Організаційна діяльність підприємства».

БІЛЬШЕ...

Відповідно до підготовки та проведення конференції трудового колективу Національного авіаційного університету, яка відбудеться 10 грудня 2020 року в Васильківському коледжі НАУ3 грудня 2020 року були проведені збори працівників, на яких було обрано делегата на конференцію трудового колективу НАУ. Представником нашого колективу одноголосно обраний начальник ВФК НАУ Постніков Олександр Олексійович. БІЛЬШЕ...

1 грудня 2020 року в навчальній групі 321 спеціальності 173 «Авіоніка» під керівництвом куратора Комарницької І.В. відбулась виховна година, на якій жваво обговорювалась інформація щодо змін у ДПА та ЗНО 2021, порядку та строків проведення пробного та основного ЗНО, складових успішної підготовки до цих важливих іспитів.

Справа в тому, що у 2021 році відбудуться зміни у зовнішньому незалежному оцінюванні. БІЛЬШЕ...

Традиційно в четверту суботу листопада Україна та світ згадують мільйони жертв Голодомору- геноциду 1932-1933рр.

Не залишились осторонь і студенти 111н.г. «Авіаційний транспорт» Ваильківського фахового коледжу НАУ.

Разом з куратором Волохович І.В. вони взяли участь у проведенні виховного заходу «Не згаси пам'яті вогонь…». Переглянуті кадри з фільмів, фото, презентації та відеоспогади очевидців голодомору не залишили байдужими жодного. БІЛЬШЕ...

Вибір професії – це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, перед суспільством та найголовніше - перед собою.

Правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість продукції. Він є точкою, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, поєднання особистих і загальних інтересів. БІЛЬШЕ...

Вшанування української мови та писемності

9 листопада в Україні відзначається День української писемності і мови та День преподобного Нестора Літописця. З нагоди свята серед студентів першого та другого курсів був оголошений конкурс мультимедійних презентацій з тем (на вибір) «Тернистий шлях рідної мови», «Життєпис Преподобного Нестора Літописця», «Мово українська, мово солов’їна». БІЛЬШЕ