Цікаві факти до Дня психолога

Цікаві факти до Дня психолога

Щорічно в Україні та й в усьому світі відзначають дні, присвячені різним спеціальностям. Не є винятком і професія психолога.

День психолога – свято молоде. В Україні своє професійне свято психологи і люди, які причетні до цієї професії, відзначають щорічно 23 квітня. Саме ця дата обрана для свята Всеукраїнського дня психолога.

Цікаво, що у світової психологічної спільноти немає офіційного святкового дня в календарі. Є лише Всесвітній день психічного здоров'я, який відзначається 10 жовтня за ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Така наука, як психологія, сформувалася наприкінці XIX ст. У 1879 році німецький філософ і психолог Вільгельм Вундт відкрив у Лейпцигу першу в світі психологічну лабораторію, в якій проходили дослідження феноменів свідомості. Цей рік вважається роком народження психології як науки.

Нині психологи широко затребувані в суспільстві. Вони допомагають людям у кризових ситуаціях, розібратися в їхніх проблемах, показуючи шляхи й відкриваючи невідомі до того ресурси свого організму і психіки.

Психологію можна віднести до однієї з найцікавіших наук. Ось деякі цікаві факти про психологію людини:

· Якщо в юності людина вміла відмовлятися від того, чого сильно бажала, їй даються життєві випробування простіше та з мінімальними втратами.

· Для того, щоб до чогось звикнути необхідно трохи більше 2-х місяців, а точніше – 66 днів. Саме такий період знадобиться людині для того, щоб сформувати та довести до автоматизму будь-яку дію. Наприклад, якщо ви хочете перейти на правильне харчування, то вам може знадобитися трохи менше – приблизно 55 днів. А ось до спорту доведеться звикати довше – до 75 днів.

· Читання є одним із найкращих способів боротьби з тривогою і стресом.

· Пам'ять людини здатна зберегти 90% з того, що вона робить, 50% з того, що вона бачить, і 10% з того, що вона чує.

· Більшість людей в незнайомому місці тримається праворуч. Якщо ви не хочете бути в натовпі або простояти довго в черзі, то знаючи цей факт, сміливо йдіть ліворуч або займайте чергу, яка лівіше.

· У вдячних людей легше виходить бути щасливими.

Якщо Вам хочеться дізнатися більше цікавих фактів про психологію, переходьте за посиланням: https://senfil.net/index.php?newsid=75