Приймальна комісія

(068)717-70-41; (096)456-11-19

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ БАТЬКІВ, АБІТУРІЄНТІВ – ВСТУПНИКІВ

ДО ВСП “ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАУ”

У 2023 РОЦІ.

Адміністрація ВСП “Васильківський фаховий коледж НАУ” повідомляє, що приймальна комісія розпочала свою роботу в межах профорієнтаційної роботи на період підготовки до вступної компанії 2023 року.

Вступна компанія, в умовах дії військового стану в державі, має свої організаційні особливості, як з порядку так і зміни умов безпосереднього вступу до нашого навчального закладу.

По перше, номери телефонів приймальної комісії з 14 грудня  2022 року встановлено, як:

(068)717-70-41 та (096)456-11-19

ЧАС РОБОТИ: 9.00 – 17.00 ЩОДНЯ

За зазначеними номерами телефонів (підключено Viber, WhatsApp, Telegram) Вас кваліфіковано поінформують, з будь яких питань щодо порядку організації та проведення вступної кампанії у 2023 році.

Наші фахівці нададуть відповіді на всі Ваші запитання, зорієнтують з приводу обрання спеціальності для майбутнього абітурієнта, шляхів вирішення можливих проблемних ситуацій (питань).

По друге, з метою безпосереднього консультування, оперативності вирішення проблемних питань, надання інформації щодо запису на підготовчі курси визначені посадові особи приймальної комісії тимчасово працюють в приміщенні загальноосвітньої школи № 7 (другий поверх) міста Васильків, вул. Першого Травня 25, щоденно з 09.00 до 14.00.

По третє, вся інформація щодо спеціальностей за якими здійснюється підготовка фахівців в коледжі (відео та текстовий опис) розміщено в рубриках “Циклові комісії” офіційного сайту коледжу. Решта питань в рубриці “ВСТУПНИКУ”.

 

Приймальна комісія.


Порядок роботи*

Приймальної комісії ВСП «ВФК НАУ»

робота зі вступниками:

Передбачена обідня перерва (з 13.00 до 14.00). Порядок роботи може бути змінено за рішенням Приймальної комісії ВСП «ВФК НАУ» та розміщується на сайті ВСП «ВФК НАУ» та на стенді Приймальної комісії.

Етапи вступної компанії

для вступників на основі базової середньої освіти

( 9 класів)

Прийом заяв і документів, вступні випробування, конкурсний відбір та зарахування на навчання вступників на основі базової середньої освіти проводиться в такі строки:

Вступники, які отримали рекомендації до зарахування, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення: подати особисто оригінали документів про освітній (освітньо – кваліфікаційний) рівень та додатка до нього, інші документи передбачені Правилами прийому, до відбіркової комісії до 12:00 години 28 липня 2022 року.

Етапи вступної компанії

для вступників на основі базової середньої освіти

( 9 класів)

(Додатковий набір, контрактна форма навчання)

 

Прийом заяв і документів, вступні випробування, конкурсний відбір та зарахування на навчання вступників на основі базової середньої освіти проводиться в такі строки: 

Вступники, які отримали рекомендації до зарахування, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення: подати особисто оригінали документів про освітній (освітньо – кваліфікаційний) рівень та додатка до нього, інші документи передбачені Правилами прийому, до відбіркової комісії до 12:00 години31 жовтня 2022 року.

Етапи вступної компанії

для вступників на основі повної загальної середньої освіти

(11 класів)

 

Прийом заяв і документів, вступні випробування, конкурсний відбір та зарахування на навчання вступників на основі повної загальної середньої освіти проводиться в такі строки:

Строки прийому заяв і документів, 

конкурсного відбору та зарахування на навчання вступників на основі

освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника

Прийом заяв і документів, вступні випробування, конкурсний відбір та зарахування на навчання вступників на основі освітньо – кваліфікаційного рівня  кваліфікованого робітника проводиться в такі строки:

Вступники, які отримали рекомендації до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення: подати особисто оригінали документів про освітній (освітньо – кваліфікаційний) рівень та додатка до нього, інші документи передбачені Правилами прийому, до відбіркової комісії до 12:00 години 31 жовтня 2022 року.

Адміністрація фахового коледжу