Запитання які цікавлять вступника

Актуальні питання абітурієнтів

ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ

1. Скільки бюджетних місць?

Пропозиції, щодо кількості бюджетних місць на 2022 рік подано до Міністерства освіти та науки України в кількості 120 місць. Ліцензійний обсяг підготовки коледжу складає 280 місць.


2. Як буде вирішено питання курсів довузівської підготовки та додаткових балів за них?

У 2022 році навчання на 8-ми місячних курсах сплановано у період з жовтня по травень за змішаною формою з урахуванням умов воєнного стану в державі. За підсумками їх відвідування абітурієнту нараховується до 10 балів.

Їх графік роботи та терміни відслідкуйте за оголошеннями на офіційному сайті ВСП ВФК НАУ https://vfk.nau.edu.ua/


3. Як будуть проходити вступні екзамени?

В цьому році відповідно до Правил прийому до ВСП ВФК НАУ буде відбуватися індивідуальна усна співбесіда в змішаному форматі очно та дистанційно(з відео фіксацією).

Безпосередньо в Васильківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7, за адресою м. Васильків, вулиця 1-го травня 25 (1 поверх).4. Яка вартість за контрактом?

На 2022-2023 навчальний рік, оплату за навчання у фаховому коледжі за визначеними спеціальностями підготовки фахівців встановлено із розрахунку на рік та складає на сьогоднішній день для:

Спеціальностей: менеджмент та інженерія програмного забезпечення – 13000 гривень;

Спеціальності: соціальна робота – 11000 гривень;

Спеціальностей: авіоніка, авіаційний транспорт, телекомунікації та радіотехніка, автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології – 12000 гривень.

Сума вказана за один навчальний рік.

Оплата здійснюється шляхом внесення коштів на розрахунковий рахунок установи виключно за семестр, або за навчальний рік.


5. Чи можливо під час навчання перейти з однієї спеціальності на іншу?

Ні! Перейти з однієї спеціальності на іншу під час навчання не можна.


6. Чи є гуртожиток?

На даний час, гуртожиток знаходиться в стані реставрації.

Питання розселення студентів вирішуються шляхом пошуку житла серед мешканців міста, через студентів –випускників, друзів, знайомих тощо.


7. Які перспективи після закінчення коледжу?

Перспективи існують. Перш за все, це продовження навчання у Національному авіаційному університеті за освітнім ступенем «Бакалавр»: 1 курс з скороченим терміном навчання або 3 курс за спорідненою спеціальністю.

Також, безпосередньо наш ВСП ВФК НАУ з 2021 року розпочав прийом на 2 курс навчання за освітнім ступенем «Бакалавр» зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування».


8. Чи допомагає коледж при працевлаштуванні?

Коледж в цілому зацікавлений та сприяє подальшому працевлаштуванню своїх випускників. Для цього до установи постійно запрошуються потенційні роботодавці з державних установ, бізнесу, органів державного самоврядування з метою безпосереднього спілкування та відбору тих студентів, в яких працедавці зацікавились. З усіма підприємствами нами укладено відповідні договори. Прикладом цього є такі організації як: ПрАт "ОБОЛОНЬ" м. Київ, Державне підприємство «Завод 410 ЦА» м. Київ ТОВ «ВАСИЛЬКІВХЛІБПРОДУКТ» м. Васильків, Обласне психіатрично-наркологічне медичне об’єднання, смт Глеваха, Васильківська міська територіальна громада, підприємство "ВЕНТС" м. Боярка.

На всіх зазначених підприємствах наші студенти проходять виробничу практику.

На окремих підприємствах, таких як "ВЕНТС", який займається виробництвом вентиляційних систем, під час виробничої практики, наші студенти отримують заробітну платню.

Саме головне при цьому гарно вчитись, мати відповідні результати для підготовки в подальшому гідного РЕЗЮМЕ.


9. Після 11 класу, чи можна поступати без ЗНО?

На 2 курс – Так. На контрактну форму навчання проводиться конкурс мотиваційних листів.

На 1 курс, на основі базової середньої освіти (9 класів) відповідно до "Правил прийому до Відокремленого структурного підрозділу «Васильківський фаховий коледж Національного авіаційного університету» в 2022 році". Проходить індивідуальна усна співбесіда.


10. Чи є в коледжі кружки за інтересами?

Є. Робота студентського самоврядування відбувається на високому рівні. До складу студентського самоврядування входять департаменти різного спрямування, в тому числі : науковий, спортивний, культурний, соціальний, тощо.


11. Чи можливо поспілкуватись з викладачами?

Так, будь-ласка. Ми активно присутні у соціальних мережах міста Васильків, Обухівського району та окремих регіонів держави. Заходьте на наші сторінки, оперативно отримуйте всю необхідну інформацію, яка має для Вас певний і важливий інтерес, особливо зараз під час початку вступної компанії. З Вами на зв’язку завжди будуть не тільки керівництво фахового коледжу, але й голови циклових комісій, викладацький склад та члени студентської ради, які постійно готові надати будь-яку вичерпну інформацію з будь-якого питання.

Чекаємо Вас на наших сторінках!

Офіційний сайт коледжу: https://vfk.nau.edu.ua/

офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/VfkNau/

офіційна сторінка Instagram: https://instagram.com/vfk_nau

Або особисто прибути до коледжу за вказаною адресою на офіційному сайті коледжу, але попередньо домовившись про зустріч з тим хто Вас цікавить.12. Що треба при вступі?

При вступі до ВСП ВФК НАУ: велике бажання, добрі знання та визначений перелік документів встановленого зразка. Детальніше на сайті коледжу https://vfk.nau.edu.ua/


Офіційний сайт: https://vfk.nau.edu.ua/

Instagram: https://instagram.com/vfk_nau

Facebook: https://facebook.com/vfk_nau

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1cAqMkX7RUQG6pSbvJIoXQ

Електронна пошта: vk-nau@ukr.net