Актуальні питання абітурієнтів

ЗАПИТАННЯ ЯКІ ЦІКАВЛЯТЬ АБІТУРІЄНТІВ🤔

1. Скільки бюджетних місць?

Пропозиції, щодо кількості бюджетних місць подано до Міністерства освіти та науки України в кількості 115 при ліцензійному обсязі 280 місць.

2. Як буде вирішено питання курсів довузівської підготовки та додаткових балів за них?

Після 22 червня роботу 8-місячних курсів буде відновлено.

Слідкуйте за оголошеннями на офіційному сайті ВФК НАУ http://vk.nau.edu.ua/

1-місячні курси проводитись не будуть.

3. Як будуть проходить екзамени?

Безпосередньо в коледжі (наживо) з дотриманням всіх санітарних норм.

4. Скільки коштує контрактне навчання?

На 2020-2021 навчальний рік, оплата за навчання у фаховому коледжі за визначеними спеціальностями підготовки фахівців встановлена із розрахунку на рік та складає на сьогоднішній день для:

Спеціальностей: менеджмент та інженерія програмного забезпечення – 11 тисяч гривень;

Спеціальності: соціальна робота – 9,5 тисяч гривень;

Спеціальностей: авіоніка, авіаційний транспорт, телекомунікації та радіотехніка, автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології – 10 тисяч гривень.

Оплата здійснюється шляхом внесення коштів на розрахунковий рахунок установи виключно за семестр, або за навчальний рік.

5. Що таке САУ?

Це стара абревіатура – системи автоматичного управління. У нашому фаховому коледжі вона вже не використовується. Замість неї є автоматизація і комп’ютерно-інтегровані технології. Більш детальну інформацію Ви можете подивитись у відео-презентації фахового коледжу на офіційному сайті коледжу.

6. Чи є гуртожиток?

На даний час, гуртожитку немає. Питання розселення студентів вирішуються шляхом пошуку житла серед мешканців міста, через студентів –випускників, друзів, знайомих тощо.

7. Які перспективи після закінчення коледжу?

Перспективи існують. Це продовження навчання у Національному авіаційному університеті. На 4 –му курсі коледжу майже 40% студентів, як правило, вже працевлаштовані.

8. В чому різниця САУ та ЛД?

Ще раз кажемо проте, що це стара абревіатура. Разом з тим САУ (системи автоматичного управління), або по новому – автоматизація і комп’ютерно-інтегровані технології активно застосовуються в авіаційній галузі, ЛД (літаки та двигуни) – більше на державних підприємствах, авіації – як цивільній так і військовій.

9. Після 11 класу, чи можна поступати без ЗНО?

Можна.

Відповідно до розділу VIII “Правил прийому до Васильківського фахового коледжу Національного авіаційного університету в 2020 році”: для вступу на основі повної загальної середньої освіти – у формі ЗНО або вступних іспитів на власний розсуд у будь-яких комбінаціях.

10. Що треба при вступі?

При вступі до Васильківського фахового коледжу необхідно: велике бажання, добрі знання та визначений перелік документів встановленого зразка.

11. Чи є в коледжі гуртки за інтересами?

Є. Навчальний та виховний процес у коледжі організовано.

12. Чи можливо поспілкуватись в викладачами?

Так, будь-ласка. З 11 червня 2020 року ми активно присутні у соціальних мережах. Заходьте на наші сторінки, оперативно отримуйте всю необхідну інформацію, яка має для Вас певний і важливий інтерес, особливо зараз під час початку вступної компанії. З Вами на зв’язку завжди будуть не тільки керівництво фахового коледжу, але й голови циклових комісій, викладацький склад та члени студентської ради, які постійно готові надати будь-яку вичерпну інформацію з будь-якого питання.

Чекаємо Вас на наших сторінках!

Офіційний сайт коледжу:http://vfk.nau.edu.ua

офіційна сторінка Facebook:https://cutt.ly/My5vYmN

офіційна сторінка Instagram: https://instagram.com/vk_nau

Або особисто прибути до коледжу за вказаною адресою на офіційному сайті коледжу, але попередньо домовившись про зустріч з тим хто Вас цікавить.

13. Чи потрібно здавати ЗНО? Чи є обов’язкові предмети?

Після завершення 11 класу загальноосвітньої школи для вступу в коледж – ТАК!

Для всіх спеціальностей крім «Соціальна робота» здаєте математику або фізику та українську мову та літературу. Для «Соціальної роботи» – українська мова та література та історія України.

Або дивіться питання 9

14. Чи можливо під час навчання перейти з однієї спеціальності на іншу?

Ні! Перейти з одної спеціальності на іншу під час навчання не можна.

15. Чи допомагає коледж при працевлаштуванні?

Коледж в цілому зацікавлений та сприяє подальшому працевлаштуванню своїх випускників. Для цього до установи постійно запрошуються потенційні роботодавці з державних установ, бізнесу, органів державного самоврядування з метою безпосереднього спілкування та відбору тих студентів, в яких працедавці зацікавились.

Найголовніше при цьому гарно вчитись, мати відповідні результати для підготовки в подальшому гідного РЕЗЮМЕ.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Офіційний сайт: http://vfk.nau.edu.ua/

Instagram: https://instagram.com/vk_nau

Facebook: https://facebook.com/vfk_nau

Електронна пошта: vk-nau@ukr.net